Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

anksiyete icin hangi ilacları kullanıyorsunuz?yorumlar...

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• anksiyete icin hangi ilacları kullanıyorsunuz?yorumlar...

ben şu an cymbalta 60 mg ve zestat 15 mg kullanıyorum... Bu aralar cok kötüyüm... siz?

merhaba siamoo.hani sen bir ara bir ilaç düzeni bulmuştun ve çok iyi olmuştun..bozuldu mu o durum?

buarada ben citoles kullanıyorum ilaç olarak..ama çok hafif bir ilaç etkisi az malesef..

Yorum

benim annemde yaygın anksiyete ilaçları rileptid ve esmax durumu pek iyi değil

Yorum

şuraya anksiyeti majör depresyon ve konversiyon bozukluğu hastası olarak kullandıklarımı yazıyım
        paxera 40 mg
        seroquel XR 200 mg
        dekapin 500 mg uzatılmış salımlı
        edronax 4 mg yarım öğlen tok karna
        akineton ve xanax 0.5 mg zor anlarım için

TEK RAKİBİM ECZACIBAŞI

Yorum

ıspanak bu kadar ilacın yan etkisi olmuyor mu?

Yorum

Simao bı mesajında güzel bi, ilaç kombınasyonu bulup kurtuldugunu yazmısdın nolduda böle oldun ayrıca sana özel sorum cymbalta nası bi ilac cesaret werıormus bu dorumu

Yorum

Desyrel şu aralar en çok yararını gördüğüm ilaç. Daha önce Xanax ve Atarax kullanmıştım. Atarax daha çok uyuşturucu iğne gibi bir etki yaptı. Xanax uzun vadeli ve daha etkin bir tedavi aracı. Desyrel ise kısa dönem uyku sorunları gibi durumlarda çok etkin. Tek dozdan en fazla yarım saat sonra mışıl mışıl bir uykuya dalmış oluyorum.

Yorum

Cipralex-Dideral-Tolvon
                Sıkışırsam Xanax

Yorum

husette Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Cipralex-Dideral-Tolvon
                  Sıkışırsam Xanax
                  cipralex ilacından memnun musun?..ben citoles kullanıyorum(cipralex ve citoles aynı ilaçlar yani etkileri.özellikleri tamamen aynı.ama ben pek memnun değilim yani etkisi çok az bir ilaç citoles..

buarada diğer yazdığın ilaçların yan etkisi var mı,memnun musun?

Yorum

arkadaşlar bazı sebeplerden ötürü ilac alamadım bir süre doğru düzgün şu an cymbalta ve abizole geri döndüm... abizol cok pahalı bir ilac sigortam bitmişti...

Yorum

fatih_baba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Simao bı mesajında güzel bi, ilaç kombınasyonu bulup kurtuldugunu yazmısdın nolduda böle oldun ayrıca sana özel sorum cymbalta nası bi ilac cesaret werıormus bu dorumu
                      şunu farkettim cymbaltanın yanına bi ek ilac yapıp dayıyorlar cesaret konusunda kararsızım daha erken... ama anksiyete cok zor bir hastalık Allah düşmanımın başına vermesin..

Yorum

beni yeniden hayata döndüren anksiyete azaltan sereguel oldu.

Yorum

mavi mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          cipralex ilacından memnun musun?..ben citoles kullanıyorum(cipralex ve citoles aynı ilaçlar yani etkileri.özellikleri tamamen aynı.ama ben pek memnun değilim yani etkisi çok az bir ilaç citoles..

buarada diğer yazdığın ilaçların yan etkisi var mı,memnun musun?
                          Bu saydıklarınızın hiçbiri anksiyolitik etkisi önde gelen ilaçlar değil. Eğer anksiyeteniz çok akut bir evrede ise bu ilaçların bir süre Xanax benzeri bir anksiyolitik ile desteklenmesi gerekir. Doktorunuzla görüşün.

Yorum

oggy_g Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu saydıklarınızın hiçbiri anksiyolitik etkisi önde gelen ilaçlar değil. Eğer anksiyeteniz çok akut bir evrede ise bu ilaçların bir süre Xanax benzeri bir anksiyolitik ile desteklenmesi gerekir. Doktorunuzla görüşün.
                            haklısın citoles etkisi az bir ilaç gibi geliyor bana..ben doktora gittiğim zaman citoles vermişti hatta günde 1 tane aldırıyordu..ben pek etkisini hissedemediğim için bir süre sonra doktora ilaç sayısını 2 ye çıkarabilirmisiniz demiştim..senin durumun çok ciddi değil ondan 1 tane yeter demişti..ama gerçekten pek bir etkisi yok sanki citolesin ve de fiyatı pekçok ilaçtan daha pahalı

buarada sen hangi ilacı kullandın?

Yorum

mavi mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              haklısın citoles etkisi az bir ilaç gibi geliyor bana..ben doktora gittiğim zaman citoles vermişti hatta günde 1 tane aldırıyordu..ben pek etkisini hissedemediğim için bir süre sonra doktora ilaç sayısını 2 ye çıkarabilirmisiniz demiştim..senin durumun çok ciddi değil ondan 1 tane yeter demişti..ama gerçekten pek bir etkisi yok sanki citolesin ve de fiyatı pekçok ilaçtan daha pahalı

buarada sen hangi ilacı kullandın?
                              Şimdi burada Citoles'in hangi belirtilere iyi gelmediği önemli. Eğer şikayetlerin sürekli tedirginlik, gerginlik, huzursuzluk, kötü bir şey olacakmış hissi, uykusuzluk gibi şeyler ise ve bunlar ciddi rahatsızlık veriyorsa o zaman bir anksiyolitik tedavisi elzemdir.

Benim 10 yıllık deneyimimde kullanmadığım ilaç kalmadı gibi bir şey. Antidepresan olarak Prozac, Efexor, şimdi de Wellbutrin. Anksiyolitik olarak Xanax, Atarax sıkça kullandıklarım oldu.

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X