Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Modafinil zeka geliştiriyomuş ve dikkat arttırıyomuş alıcam yardım ??

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

arkadaşlar ritalin zihnimi açıyor.cesaretmi veriyor..tam olarak etkisi nedir eğer hiperektivite bozukluğuna veriliyorsa sakinleştirmesi lazım değil mi...ayrıca depresyona sosyalfobiyede iyi gelir mi ?

Yorum

aslında benim beklentim bu ilaçdan hiçbirşeyi umursamadan yeni doğmuş gibi pırıl pırıl bir zeka ve kendini dunyanın en mutlu insanı gibi hissettirmesi bu ilaç bu işi görürmü...

Yorum

ah eski halim nerede be.....2 cümleyle hayatın yönünü değiştirirdim....vy mkkkk

Yorum

dıskokralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar ritalin zihnimi açıyor.cesaretmi veriyor..tam olarak etkisi nedir eğer hiperektivite bozukluğuna veriliyorsa sakinleştirmesi lazım değil mi...ayrıca depresyona sosyalfobiyede iyi gelir mi ?
          DEHB'lilerde sakinleştirme yapıyor ama antidepresanların yaptığı sakinleştirme gibi değil daha çok hareketleri yatıştırıyor yani beyni muma çevirmeden fiziksel hareketliliği dindiriyor. Ama bu ilacı çoğu kişi DEHB dışında yani amacı dışında kullanıyor ve bu kişilerde aşırı hareketlenme yapıyor. Ritalinin böyle bir özelliği var DEHB'lilerin aşırı hareketliliğini yatıştırırken diğer insanlara aşırı enerji verebiliyor.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

sosyalfobik24 Nickli Üyeden Alıntı
            ne yapacağını söyleme şimdi,, ilaç değil ne onu söyle hatamızı anlayalım
            Ne yapacağını sormuş , ben de hemen ilaca sarılma eksikliğini ders alarak tamamla dedim. Kötü mü dedim?
            Dilsiz kulaksız sözün , can gerek anlayası...

Yorum

sen şimdi bu cümlenle, ilaca hemen sarılma, terapimi al demek istedin:tinysmile_eyebrow_t
              Terapi değil , dikkat ve bilgi eksikliğinden yakınmış ders al dedim , bilgiyle donan dedim. Sen ne anladın

Yorum

türkçe dersi al, telaffuzun yanlış diyorsun zannettim
                Durduk yere neden kırayım çocuğu? Gerçekten öğrenirse bir insan , o bilgiy gerçekten hazımsarsa , ne dikkat eksikliği ne başka bir sorun kalır. (Durduk yere neden kırayım çocuğu cümlesini not et bir kenara sosyalfobik. Sataşırsan karşılığını bulursun durduk yere sataşmam , tehditini hissettin mi?)

Yorum

Bunla alaklı uzmana randevu alıcam yakın zamanda, ilaçları kırmızı reçeteymiş ve her psikiyatrsit yazamıyomuş bildiğim kadarıyla, bu yüzden DEHBle alaklı gidilicek uzmanda önemli...
                  3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

vertigo için kullandığım Nootropil de bu tür etkiye sahipmiş ama kabızlık yapıyor

Yorum

arkadaşım ritalin kırmızı reçete nasıl gidip çözecen ,çok az kişi bunu yapabilir.. hadi narkolepsi olablir o zman modiodal kullanılabilirmiş..
                      uanık tutuyomuş modiodal ,tutmasın beni ayakakta ninja turtles gibi bi oraya bi bu buraya koşmanın manası yok .
                      strettera nordrenlinden entki gösteriyor biliyorum ama çok dzenli kullanmak gerek,bildiğim kadarıyla 1 aya yakın süre içinde

Yorum

fomento Nickli Üyeden Alıntı
                        1 haftadır çıkarmıyorum tuvalete. bu meret yüzünden olabilir
                        Sen de mi nootropil kullanıyorsun?

Yorum

evet...........
                          Sen ne için kullanıyosun ?

Yorum

dikkat eksikliği
                            İlaç dikkt eksikliği sorunun çözüyormu?
                            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Tevbe estağfirullah ya.Zeka geliştirici ilaç bulmuş da sınavlardan yüksek performans almak istiyomuş da.Allah akıl fikir versin dicem ama akıl fikir artırımı için ilaç arıyorsun zaten.Elindeki mevcut zekan ile yetinmelisin.Bırak testi mesti.
                              cinobili3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Çok dikkatsizim testlerde saçma sapan hatalar yapıyorum soruları pek iyi yorumluyamıyorum türkçem berbat :S Bu ilacı denemek istiyorum etkili bir ilaçmış.İngilterede bir adam bu ilacı alarak sınavları kazanmış ve mühendis olmuş. Diğer ilaç ise cx717 bunun hakkında bilgisi olan varsa yazsın lütfen piyasaya çıktımı acaba ?

Yorum

Zeka arttırma veya dikkat eksikliği gibi konular sadece ilaç kullanımına yöneltmemeli kişileri.Modifinilin veya asetilcolin gibi Nörotransmitterler tabii ki faydalı dır.Snaps bağlantıları arasında kaydırıcı görevi görürler.Bununla beraber ilaç bağımlılığına da karşıyım.Dikkat eksikliği konusu bazı tekrarlarlada aşılabilir.Bol bulmaca çözün mesala veya Klasik müzik dinlemeyi tercih edin.Puzzle gibi yap boz larda dikkat eksikliğine karşı bir egzersizdir.Çevrenizdeki her olayı,her ayrıntıyı bir egzersiz aracı olarak görebilirsiniz.Dikkati toplamak için bir resim alın elinize mesala uzun uzun inceleyin.Sonra resmi kapatın ve neler gördüğünüzü hatırlamaya çalışın.Bunu evde de yapabilirsiniz .Mesala gözleriniz açık iken kırmızı nesneleri inceleyin ve gözlerinizi kapatın mavi nesneleri saymaya çalışın.Bu tip egzersizler zihninizi dinç tutacaktır.

Yorum

İstek İşleniyor...
                                X