Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Bipolar destek grubu

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Bipolar destek grubu

Arkadaşlar, ben kendime bipolar arkadaşlar arıyorum, bir destek grubuna ihtiyacım var.. Ancak geçen gün gördüm bu siteyi, mesaj attım ama kimseden yanıt gelmedi, anlayamadım nasıl bir iletişime geçmem gerektiğini.. Biri beni aydınlatırsa çok sevinirim.. Herkese sağlıklı günler..

merhaba..sana msj attım ama herhangi bi cevap alamayınca bidaha rahatsız etmek istemedim

Yorum

merhaba bipolardaşlarım ben de bipolarım ama siteye sık giremiyorum ama takip edebildiğim sürece yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. hastalığımız tedavi edilebilir bir hastalık ama bazı durumlarda tam olarak düzelmese bile önüne geçilebiliyor. geçmiş olsun.

Yorum

arkadaşlar bipolar facebook grubumuz var dileyen katılabilir

http://www.facebook.com/home.php?sk=...383349825&ap=1

Yorum

Merhaba Ceyda, bana attığın mesajı göremedim ben de, malum ilk defa buradayım.. Kusura bakma lütfen, ne demiştin bir daha yazar mısın??

Yorum

bipolar olduğumu yazmıştım..bu sitede bipolar olan az sayıda insan var galiba,,yada yanılıyorum..bipolarla nasıl mücadele ettiğini sormuştum bir de

Yorum

Herkeze iyi günler.
              Sitede bipolar arkadaşlarımız online oluyor genelde.yardımcı olurlar olmadı ben de yardımcı olurum özel msj bile atmanız yeterlidir.

Yorum

Valla Ceydacığım, bipolarla mücadele etmekte zorlanıyorum doğrusu. İyi bir işim var, onu kaybetmemek için çırpınıyorum, bu da beni çok yoruyor. 2 kez manik atak geçirdim ama ikincisi birinciden çok daha fenaydı. Doktorum bu konuda çok fazla uyarmadı beni, uyarmış olsaydı belki de hayatta yaptığım bazı yanlışları yapmamış olur ve 2. atağı geçirmemiş ve şimdi daha sağlıklı olabilirdim. Bu konularda bilinçlenmek çok önemliymiş meğer. Doğru yaşam biçimini korumak gerekiyor. Sağlığa dikkat etmek, iyi uyumak, sigara içmemek vs. gibi şeyler çok önemli. Bir de mümkün olduğu kadar olumlu düşünmeye çalışmak tabii ki..

Yorum

Teşekkür ederiz

Yorum

Ben de bipolarım. Merabalar . Şuan çöküş dönemindeyim ve çıkmaya çalışıyorum. bi öneriniz var mı çıkmak için neler yapılabilir vs.

Yorum

warez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Herkeze iyi günler.
                      Sitede bipolar arkadaşlarımız online oluyor genelde.yardımcı olurlar olmadı ben de yardımcı olurum özel msj bile atmanız yeterlidir.
                      ben bıpolarmıyım bılmıyorummmm

Yorum

sanırım bende bıpıoar ve manık arası bıseyımmmm

Yorum

architectgım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ben bıpolarmıyım bılmıyorummmm
                          neler yaşıyorsun ? sana bi polar olduğunu hissettiren ney? ona göre belki de bi şeyler söyleyebiliriz ama önemli olan tabiki doktorun teşhisidir.

Yorum

iki uclu duygular, cok kısa zamandan duygu degısmesı.....asırı yorgunluk ya da ınanılmaz enerjıkk((

Yorum

Hmmm belki bi polar olabilir ama belki de bunlar bu mevsimlerde oluyorsa mevsimsel bişey olabilir.. Ben de tam bilmiyorum ama ben de aşırı stres uyku bozukluğu dengesizlik bi anda sakinken bi anda saldırma bi anda sinir krizi geçirme etrafı dağıtma vs. var . ve bazı dönemler çok enerjik olup bazı dönemler çok durgunum . şu ara durgunum yani sıkıntılıyım mesela. ama napcamı bilmiyorum.

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X