Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

lustral kullananlar?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• lustral kullananlar?

merhaba arkadaşlar 1 ay lustral kullandım gerçekten çok etkilendim.3. gün tüm kullanmaya başladım çok kötülendim.şu anda 1 ay oldu üstümde bir huzursuzluk var.korkuyorum çoğu şeyden.doktorum ilacımı değişti efexor verdi.lustralı kullananlar benimle aynı duyguları yaşadımı acaba ?50 mg kullanıyordum.ayrıca ilave olarak düşünce bozukluğu oluştu yarıma düşürdüm sonrada bırakacağım

efexor daha güzel ilaç lustralden bak benden sana iyi haber..bende lustrali 200 mg kullanıyordum,şimdi efexor kullanıyorum
    efexor daha yeni etkin antidepresan sen rahat ol biraz zaman..

Yorum

ama benim depresyon değildi anksiyete bozukluğuydu.konuyu yanlış yere açtım sanırım.önceden lustral çok iyi gelmişti bana bıraktığım zaman tekrar başladı sorunlar.o yüzden lustral vermişti doktor.fakat bu sefer ters tepki yaptı.

Yorum

anksiyete bozukluğu olanda zaten depresyon olur..bence sen doktoruna güven ben ne kadar güvenmesemde sen güven.
        lustral en hafif antidepresan ki sen en düşük doz kullanıyomuşsun . ama direk bırakırsan körü etkiler olabilir,sistemli olman lazım.
        zaten artık bırakmışsın bide efexoru kullan sabırla .bak sen beni dinle efexoru dene. :lol: yok ya abartıyorum sen bana bakma

Yorum

valla lustral beni bitirdi ya inş efexor iyi gelir.kafamda binbir çeşit düşünce dönmeye başladı lustraldan sonra.keşke hiç başlamasaydım diyorum.acaba ben deliriyormuyum diyorum bazen.doktora gitmeden önce kendimi hiç olmazsa iyi hissediyordum

Yorum

duyqusal Nickli Üyeden Alıntı
            valla lustral beni bitirdi ya inş efexor iyi gelir.kafamda binbir çeşit düşünce dönmeye başladı lustraldan sonra.keşke hiç başlamasaydım diyorum.acaba ben deliriyormuyum diyorum bazen.doktora gitmeden önce kendimi hiç olmazsa iyi hissediyordum
            yok panik yapma lustrali en düşük doz kullanmışsın.bu aralardaki sorunların ilacı kullandığın zmanlarla tesadüf aynı olabilir..doktorları ben sevmiyorum artık ama sen ilacına devam et,efexore..anksiyetede de çok başarılı ilaç..içini rahat tutmaya çalış

Yorum

ben lustralı sevenlerdenim 50mg.2 yıl boyunca panik atağıma iyi geldi.

Yorum

2 ay kullandım ama bi etkisini ve de yan etkisini göremedim.

Yorum

ben kullanıom

Yorum

bende lustral kullanıorum efexora geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz geçiyimmi ?
                    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

Mert7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bende lustral kullanıorum efexora geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz geçiyimmi ?
                      yok geçme efexorun bırakması çok zor

Yorum

ben de lustral kullandım bıraktım tekrar geçtim ama kullanıp bırakınca etkili olmuyor sanırım eskisi kadar 1.5 ay oldu bak şimdi anksiyete geldi gene:'(

Yorum

ben daha 4 gundur lustral 50 mg yutuyorum ama 2 gundur 2 tablet alıyorum sinirimi dındırmek icin.canım hic birsey yapmak istemiyor biraz cokuntudeyim.ama lustral hakkında yazdıklarınız benimki ile keşişmiyor.bende ne mide bulantısı ne uykusuzluk nede herhangi bır etki yapmıyor sadece ellerim ve ayaklarım asırı yanıyor.ben sabah yutuyorum laptobu acıyorum fılm ızlıyorum butun gun hicbirsey dusunmeyım diye ama öglen oldugunda bırden işyeri aklıma geliyor ellerim ayaklarım titriyor aglıyacak duruma geliyorum bır tablet daha alıyorum.doktor bana 1 dedı ama ben 2 alıyorum ictikten sonra kendimi rahatmışım gibi hissediyorum halbuse bu bence piskologik.ben etki göremedim yani sadece uyuşugum.uyumak istiyorum aksine.insallah bana care olur cunki artık yaşamak istemiyecek durumda kalıyorum is yerinden dolayı.

Yorum

iş yerinde ne sıkıntın var kardeşim?

Yorum

heval Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben daha 4 gundur lustral 50 mg yutuyorum ama 2 gundur 2 tablet alıyorum sinirimi dındırmek icin.canım hic birsey yapmak istemiyor biraz cokuntudeyim.ama lustral hakkında yazdıklarınız benimki ile keşişmiyor.bende ne mide bulantısı ne uykusuzluk nede herhangi bır etki yapmıyor sadece ellerim ve ayaklarım asırı yanıyor.ben sabah yutuyorum laptobu acıyorum fılm ızlıyorum butun gun hicbirsey dusunmeyım diye ama öglen oldugunda bırden işyeri aklıma geliyor ellerim ayaklarım titriyor aglıyacak duruma geliyorum bır tablet daha alıyorum.doktor bana 1 dedı ama ben 2 alıyorum ictikten sonra kendimi rahatmışım gibi hissediyorum halbuse bu bence piskologik.ben etki göremedim yani sadece uyuşugum.uyumak istiyorum aksine.insallah bana care olur cunki artık yaşamak istemiyecek durumda kalıyorum is yerinden dolayı.
                              ilacı o şekılde kabul etmenız doğru deyıl doktorunuzla danışın dozu sonra artırın.
                              Rahatlama hissi ilacla bağlı deyıl .. psikolojik. oyle lustralı 2 tane atacağınıza başka kendınızı meşqul edecek rahatlatacak şey yapın.
                              lustral etkısını 2 hafta sonra gosterımeye başlıyo..
                              Vefa, vefa…Ey vefalıların en vefalısı!
                              Vefayı veren Sen’sin.Vefalı da Sen…
                              Ya bizde vefa…

Ne gelen vardı, ne giden. Rıhtımlar tenhaydı. Hiç mi kalmadık anlaşılamamanın yalnızlığında? Ah, sabırla bekleyebilseydik gönül! Her zaman hazır bulacaktık kıyıdaki yelkenliyi. Görememişsek körlüğümüzdendir...

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X