Duyuru

Katla
1. duyuru, toplam 2 duyuru var. < >

Açılan Bölümler

Genel konular ve Serbest Bölge bölümleri konu açma ve mesaj yazmaya açılmıştır. İyi paylaşımlar!
2. duyuru, toplam 2 duyuru var. < >

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha fazlasını görüntüleyin
See less

DİSLEKSİ nasıl anlaşılır?

Katla
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • DİSLEKSİ nasıl anlaşılır?

  Merhabalar, özellikle sitedeki psikolog arkadaşlara danışmak istediğim birşey var.

  oğlum bu sene 2. sınıfa gidecek. 3 yaşından itibaren kreşe ve ardından anaokuluna gitti. anaokulunda bazı rakamları ters yazıyordu, ben disleksiyi az buçuk duymuş olduğum için şüphelendim ama geçer daha küçük dediler. şimdilerde hala bazen 3, 5 gibi rakamları aynadaki görüntüsü şeklinde yazabiliyor. sizce bu normal mi? bu arada matematiği çok iyi. aklından 2 basamaklı sayıları toplayabiliyor. sınıf ortalamasının üstünde. yalnız okuması biraz yavaş. bazen bir kelime görüyor örneğin "lokma" ama takılıyor, lo yerine ol diyor ama çok nadir. bu arada bende mükemmelliyetçilik var. belki de ben abartıyorum. ne dersiniz, bir uzmana gidelim mi? gidersek psikolog mu psikiyatrist mi, ya da başka bir uzmana mı gitmemiz gerekir? gidersek uzman bize bir test mi uygulayacak? ankarada oturuyoruz, uzman tavsiyeniz var mı?

  teşekkürler şimdiden.

 • #2
  çocuk daha yolun başında hemen panik yapma yenge...düzelir bende bi resmimi gördüm 7 yi ters yazmışım sonra düzelmiş. :arrow: :idea: :?: :!:

  Yorum


  • #3
   yardım edebilecek kimse yok mu?

   Yorum

   İstek İşleniyor...
   X