Duyuru

Katla
1. duyuru, toplam 2 duyuru var. < >

Açılan Bölümler

Genel konular ve Serbest Bölge bölümleri konu açma ve mesaj yazmaya açılmıştır. İyi paylaşımlar!
2. duyuru, toplam 2 duyuru var. < >

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha fazlasını görüntüleyin
See less

evlilik öncesi

Katla
X
 • Filtre
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • evlilik öncesi

  Merhaba
  Erkek arkadaşımla bir yıl önce iş yerinde tanıştım. İlk 6 ay arkadaşlık ilişkimiz vardı Kendisi benden 9 yaş küçük.Daha sonra yakınlaştık.Son 6 aydır beraber yaşamaktayız.6 ay süresince hem iş hayatı içinde hem evde birbirimizi tanımaya çalıştık Hayata bakış açımız paralel, birlikte vakit geçirmekten keyif alıyoruz ve en önemlisi birlikte çocuk yetiştirmek istiyoruz. Özellikle de bu konudaki fikirlerimiz aynı ve her ikimiz içinde en önemli konu bu. Yaklaşık 1,5 yıl sonrası için evlilik kararı aldık. Ancak onun her ne kadar yaşıtlarına göre çok olgun ve değer yargıları farklı olsada henüz 26 yaşında olması ve benimde belirlediğim bu kriterlerin evlilik için yeterli veya uygun olması konusunda tavsiyeye ihtiyacım var. Biz evlilik süresince sosyal açıdan zorlanacağımızın da benim yaşımla beraber ortaya çıkabilecek fiziksel , cinsel problemlerinde farkındayız. Yani bunlar üzerine sık sık konuşuyoruz ve aramızda bu kadar kuvvetli bir iletişim varken,sorunlarmızı konuşarak çözebiyorken ve kafamızdaki ebeveyn modelleri bu kadar yakınken bu olumsuzluklarıda aşabileceğimize inanıyoruz. Yine de bir uzman görüşüne ve yol göstericiliğine ihtiyaç duymaktayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • #2
  9 yaş çok büyük bir yaş. YANI tabi sevgi önünde hiç birşey durmaz edebiyatı yapmak isterdim ama inanın bana herşey sanıldığı gibi değil. SIZIN birlikte suan yaşıyor olmanız. BENCE çok erken yani 6ay tanıma süresi zarfında birlikte yapıyor oluşumuz. yaşam tarzınızın şeklini veriyor. SIZLERE tavsiyem daha ileriki oluşabilecek sorunları ele alıp nasıl çözümlemeler getirilebilir diye düşünmeniz gerekir.daha sonra uyumsuzluk oluşacağı zaman. BILMIYORDUM DEMEYESINIZ.sevgiler.

  Yorum


  • #3
   ben evlenmezdim
   çok pişman olabilirsiniz veya erkek arkadaşınızda
   yaş çok büyük

   belki parasal açıdan zenginseniz bilelem ama ilerde sorun mutlaka çıkacaktır

   Yorum

   İstek İşleniyor...
   X