Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Karımı Mutlu Etmek İstiyorum,Lütfen Yardım Edin....

Katla
This topic is closed.
X
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Karımı Mutlu Etmek İstiyorum,Lütfen Yardım Edin....

Arkadaşlar öncelikle biliyorum ki,kim bilir kaç arkadaş benimle aynı problemleri yaşıyor.Karımla Birbirimizi severek evlendik, Bu güne kadar tüm sorunlarımızı hep konuştuk,paylaştık v çözümler aradık.Birbirimizin isteklerine herzaman olgunlukla baktık ve hiç bir zaman ben karımı altatmadım elimden geldiği kadar onun için her şeyi yaptım, kahvesini,yaptım,kahvaltısını yatağa götürdüm,her an sevdiğimi söyledim,sabahları işe giderken öpmeden gitmedim,işten geldiğimde çocuklardan önce onu görmek istedim her seferinde öptüm,kedini iyi his etmeyince masayı topladım bulaşıkları yıkadım,ayağım ağırıyor dediğinde ayağına masajlar yaptım, ben işteken ssini duymak için günde 10 kereden aşağı telefonla aramadım,tartıştığımızda veya tartışmadığımızda eve çiçekler gönderdim ve götürdüm,baazı zaman şiirler yazıp yatığının ucuna bıraktım, evlendiğimizden beri hiç bir gece arkadaşlarımla bir yere gitmedim, gidersem yanlızca karımı yemeğe götürmek için onunla çıktım, işten çıkışta zaman geçirmden hemen eve gittim, Karım beni çok sevdi ve halla seviyor...Cinsel sorun hiç yaşamadık.
    Fakat sorun şu bu kadar şey yapmama rağmen sevgimi hiç his etmediğini söylüyor sevdiğime inanmıyor,ayrılmak istiyor.Lütfen yardım edin, ben neyi eksik,yanlış yapıyorum?sevgimi karıma nasıl his ettirebilirim, sevgimi his etmediğini söylüyor,ne yapmam lazım? karımı ölümüne çok seviyorum 45 yaşındayım yakışıklıyım karım çok güzel iki çocuğumuz var. Teşekür ederim...[/b]

Teşekür ederim

Vermiş olduğunuz cevap için teşekür ederim, dediğiniz gibi çoğu zaman sevgiye aç olduğunu söyledi,ve çoğu zaman bende sordum fakat aldığım yanıt bu beklentisin hissini ifade edemedi, başka bir yolu varmı bunun ben bu bana ifade edemediğini bulmak ve yapmak istiyorum, halla benden ayrılma düşüncesi içerisinde..

Yorum

sorunu neden kendinde arıyorsun ki.... ayrılmayında uzaklaşın bir kaç ay.... arayıp konuşmayın.... balıklar suyun içinde suyun farkında değildir.... çıkınca suyun değerini anlarlar..... uzak kalınca daha sağlıklı düşünürsünüz hem.... ailesine gönder 2 ay kalsın orda.... bakalım sonuç ne olacak.... :roll:

Yorum

Teşekür ederim,

Evet, belki sorunu kendimde aramamalıyım fakat eğer sevgimi gerektiği gibi his ettiremiyorsam sorun bende değilmi,acaba...
        Belkide ben bir şeyleri eksik yapıyorum, bu eksikliği bulmaya çalışıyorum...karımı ölürcesine seviyor sayıyorum, karımda beni her seferinde svdiğini söylemiştir ve beni sevdiğinden dolayı onu sevdiğime inandırmamı istedi hep... çoğu zaman seni çok sviyorum,beni svmiyorsan oyalama dediğini duyuyorum.Ben karımdan ömür boyu yaşamak istiyorun onun içinde bueksikliği arıyorum,
        Kadınıma başka ne verebilirim...

Yorum

Benimki gerçek sevgi

Yaptıklarımın hepsinin bir makyaj olduğunu düşünüyorsunuz, ben sevmediğime neden bukadar ilgi göstereyim ki, tek ayrılan bizmiyiz, sevmiyorsam çoktan ayrılırdım,ayrılsam ölecekmiyim kadınsızmı kalacağım,hiç zannetmem, sevmeyen insan bukadar kağır çekmez..
          Banada kadın çok onada erkek, şurda ne ömrümüz kaldıki birde oyun oynayarak hayatımı geçireceğim.. Tek isteğim arzum sevdiğim insanı mutlu etmek...

Yorum

Yazdiklarinizdan sicak, ilgili bir es oldugunuz anlami cikiyor. Ama ne sizi, ne de esinizi taniyoruz. Siz hayatinizi kendi gozlerinizden anlatiyorsunuz. Esiniz burada bir baslik acsaydi acaba ne yazardi? Esinizle konusun. Ona sorun bu sorularinizin cevabini. Belki eksik yaptiginiz birseyler var, belki fazla yaptiginiz birseyler var. 45 yasinda oldugunuzu yazmissiniz. Eger esiniz de yakin yasta ise, belki hormonal inis cikislari baslamistir. Belki sizin bu konuya karsi duyarliliginiz yoktur, cicek getirmekle olmuyordur. Cinsel hayatinizda sorun olmadigini yazmissiniz ama bakalim esiniz de hemfikir mi sizinle. Esinizle daha iyi iletisim kurmaya calisin, onunla konusun kafaniza takilan herseyi. Buradan tahminler yuruterek olacak birsey degil bu.

Yorum

Cinsellikte sorun olabilirmi diyorsunuz...

Her erkek kendini bilir cinslliğe nekadar uzak veya yakın olduğunu,
              Ben nasıl bir cinslliğin içindede olduğumu biliyorum, ama size katılıp şu soruyu sormak istiyorum, diyelim ki cinsllik olduğu gibi gitmiyor, peki kendisini bukadar seven bir koca erkek varken beş dakkikalık zevk için kadın bu erkekten vazgçermi eger öyleyse kadınlar öyle erkeklerden evlenmeliler ki sevmesin saygı göstermesin hiç birşey yapmasın yanlızca cinsellikte profi olsun madem öyle,erkeklerin kadınlara değer vermemesi lazım bence... çünkü nekadar değer verirse versin demek o kadının gitmesi lazım,birde rkeklerin kafasında yanlızca sex var diyorlar,sizin bu öneriniz erkekleride haklı çıkarmıyormu sizce...

Yorum

slm

slm abi yaşın muhtemelen benden büyük ben evli değilim ama seni çok iyi abi aynı sorunu ben yaşadım evlenmedim ancak bazı kadınlar ve kızlar böyle.değer bilmiyorlar sen çok sevmiş her şeyi yapmışsın ve değerini bilmemiş.şu anda senin tepene çıkmış vaziyette ve bariz bir sıkılganlık var hanımında.ben öyle olduğuna inanıyorum.çünkü bu kadınlar ve kızlar anlamazlar sevgi nedir bilmezler ve çok bencildirler.bence maymun gözü açtı ya o hesap.seni kırmak istemem ama bence böyle.bire bir aynı şeyi yaşadım sen çok üstüne titremişsin sevmişsin oda seni rahatça eziyor üzüyor nasıl osla peşindne koşuyorsun die.bana öyle geliyor abi.naçizane fikirlerim bunlar tabiki iyi değer bilen bayanlarda var genellemiyorum.ancak bende yaşadım tıpa tıp aynılarını ve tanıdığım bir kızda erkek arkadaşına karşı yaşamıştı.arayıp sorup merak ediyordu,onun için dershaneye gitmedi erkek arkadaşı istemiyor diye,annesindne dayaklar yedi,askerden çocugun dönmesini bekledi ama cocuk ona cok katıydı komutanı gibi olmustu malesef.yani mesafe koymak bazen hayır demek ve hayatımı güzelleştiriyorsun ama herşey sen değilsini ona hissettirmek lazım.yoksa partnerlerimiz çok şımarıyorlar abi.bence böyle tecrübem sizin akdar yok dha 23 yaşındaıym ama kimse katılmak zorunda değil.

Yorum

Re: Cinsellikte sorun olabilirmi diyorsunuz...

Polar Nickli Üyeden Alıntı
                  Her erkek kendini bilir cinslliğe nekadar uzak veya yakın olduğunu,
                  Ben nasıl bir cinslliğin içindede olduğumu biliyorum, ama size katılıp şu soruyu sormak istiyorum, diyelim ki cinsllik olduğu gibi gitmiyor, peki kendisini bukadar seven bir koca erkek varken beş dakkikalık zevk için kadın bu erkekten vazgçermi eger öyleyse kadınlar öyle erkeklerden evlenmeliler ki sevmesin saygı göstermesin hiç birşey yapmasın yanlızca cinsellikte profi olsun madem öyle,erkeklerin kadınlara değer vermemesi lazım bence... çünkü nekadar değer verirse versin demek o kadının gitmesi lazım,birde rkeklerin kafasında yanlızca sex var diyorlar,sizin bu öneriniz erkekleride haklı çıkarmıyormu sizce...
                  Ben cinselligi vurgulamadim yorumumda. Bir cok farkli neden olabilecegini yazdim. Ancak siz bunlarin arasindan cinselligi cimbizla tutup da cekmissiniz sanki. Belki neden budur. Ayrica sorunuzun da cevabini vereyim; zevk 5 dakikalik degildir, butun olarak bakmaniz gereken bir konu bu..... Yani iletisiminizdeki herhangi bir sorun da kendini cinsellikte gosterebilir, esiniz acisindan. Siz mekanik olarak 5 dakika diye degerlendirmissiniz, ancak bu kadar basit degil. Bu nedenle, esinizle acik acik konusmaniz gerekli.... Ve siz eger hic konusamayan iki insansaniz, size herseyin yolunda oldugunu soylemesi de aslinda herseyin yolunda oldugu anlamina gelmez. Yakin degilseniz eger, size duymak istediklerinizi soyler ve basindan savusturabilir. Esinizin dostu olmalisiniz, sizinle konusabilmeli. Ama bu da pat diye olmaz, uzun bir surecin urunudur dostluk. Yani eger siz yakin iki birey degilseniz, sorularinizin herseyi duzeltecegi gibi bir durum mumkun degil. Butun iliskinizi gozden gecirin, yavas yavas ilerlemeye calisin.... ama bunun sonuclarinin da her zaman hosunuza gitmesini beklemeyin. Telafi edilebilir uafk durumlar da cikabilir karsiniza, ama buyuk bir kopus oldugunu da kesfedebilirsiniz. Esinizi "olumune sevdiginizi" yazmissiniz.... Bu tehlikeli bir cumle, ona ozgurlugunu vermek zorundasiniz..... sizinle devam etmek isterse eder, sorunlari cozer ve devam edersiniz.... Ama devam etmek istemiyorsa da ona bu hakki vermek zorundasiniz. Baski uygulamayin, bogmayin. Cozum arayin ama sonuc her ne olursa olsun, bunu sindireceginizi kabul edin, onun da anlamasini saglayin.

Yorum

omene katılıorum kesinlikle benimde başımdan aynen senin anlattığın gibi nişanlılık geçti...erkek olduğumu un uttum ilişkide daha çok dostu annesi gibi davrandım herşeyine koştum hiçbirşeyi yanlız yapmasına izin vermedim ve bir sure sonra benim varlığımın yerinin ne olduğu karmaşasına girdi..ne zaman dank etti bende resti çektim ve 3-5 ay ayrı kaldım o
                    zaman beni gerçekten sevdiğini anladı.......sanırım seninkide buna benziyor..kadınlar bir şeyi ister,isterlerken aynı anda istemezler.....

Yorum

omen Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu kadar iyi olduğun için, bu kadar iyi davrandığın için hissetmiyor sevgini. Bir anne bile çocuğunun üzerine bu kadar düşmez. Resmen ebeveyn sevgisi sergiliyorsun. Anne sevgisi adeta.

Düşme üzerine bu kadar. Boğmuşsın onu bu heyecansız sevginle. Heyecan yarat biraz.
                      Katılıyorum. Heyecan yaratmak istiyorsan ilk önce kendini ona özlet biraz.

Yorum

ben de yorum yapacamarkadaşım.ben de evliyim 2 çocuğum var.burda aynı gibi görünüyoruz. benimde evliliğimde cinselikte sorun yok .ama eşim sizin gibi davranmıyor. bu arada 10 yıllık evliyim.ben ise şımartılmaya şevkat görmeye ihtiyacım var.ama sizin eşiniz için yaptıklarınızı okuyunca şöyele bi düşündüm nerde eksik yada fazla...bence siz fazlaca özvweride bulunmuşsunuz.benim eşim bunları yapsaydı ilk zamanlar hoşuma giderdi ama sonra sıkılırdım..ha şiddet uygulansında demiyorum ortası nedir bilmiyorum ama ortasını bulmak lazım.bende eşimin kabalığından şikayettçiyim.daha doğrusu herşeye söylenmesinden düşününki sizin yaptıklarınız uç noktada benim eşimin ki uç nokta.bütün arkadaşlarımın yazılarını okudum hepsi de doğru söylemişler.terapiste gidin onu yapamıyorsanız eşiniz ailesine gitsin o da olmuyorsa........ama herşeyin bi çözümü vardır.
                        omenin söyledikleri çok doğru ama sakın çokkatılaşmayın.çünkü o daha üzecektir...
                        ama en güzel cevap kendisindedir.eğer kendini ifade edemiyorsa yazmasını tavsiye ederim.
                        ççözüm sizde.....umarım mutluluğu bulursunuz.....
                        testinin içinde ne varsa dışınada o sızar

Yorum

Kadınlar ne İster ? bunun cevabını kadınlar bile hala arıyor...

Dostum sen hayatının kadınını bulmuşsun ama eşin hayatının erkeğini bulamamış...

Durumunu çok iyi anlıyorum... emin ol senin yaşadıklarını bende yaşadım... 3 yıldır bekar bir erkeğim ve bir oğlum var.Başlarda zor oldu ama şu an gayet memnunum hayatımdan

Kadınlar çok farklı programlanmış kodu bozuk... malesef

O yüzden kadına Hiç bir zaman hakettiği değeri vermeyeceksin...

Verirsen hakedilmeyecek şekilde ortada kalırsın...

Sen bu haldeyken onun umrunda olmazsın... aklı başına gelsede kuyrugu dimdiktir..

Yani Kısacası durum şöyle : Kadının el frenini ölünceye kadar indirmeyeceksin.. ok

Yorum

Teşekür ederim,

Konuya zaman ayırarak yorum yapan ve çözümler sunan tüm arkadaşlara teşekür edrim...

Yorum

ilksen Nickli Üyeden Alıntı
                              hoş bir tablo cizmişsiniz.. Satırlarınızı okuyunca "insan daha ne ister ki" diye sormadan edemiyor okuyucu.. STS un dediği gibi tüm bunlar sizin bakışınızın sergilediği bir tablo, eşiniz sizin yada evliliğinizin hakkınızda yazacak olsa ne yazardı acaba ?
                              Yaşınız 45 ve 2 çocuğunuz var, uzun yıllardır evli olmalısınız...
                              Bahsettiğiniz tüm bu ilgi-alaka belitisi hareketler sanki kadın dergilerinde "eşinize sevginizi gösterin" tavsiyelerinden alınmış gibi..İçtenliği konusunda tabiki size inanıyorum ancak görünen o ki eşiniz bu beklentiler içinde değil..
                              Örneğin ben, bana çiçek verilmesinden hoşlanmam.. eşim eve her gün çeşit çeşit çiçek gönderecek olsa ayaklarım yerden kesilmezdi, ama bu başka bir kadın için mutluluk kaynağı olabilir..
                              Belki sizin yaptıklarınız, eşinizin beklentilerini karşılamıyordur.. Sevgili arkadaşım ZETH pek çok üyemize "5 sevgi dili" isimli kitabı öneriyordu..Şimdi ben de size bu kitabı önereceğim, belli ki eşinizin sevgi dili sizin konuştuğunuz dille uyuşmuyordur...Öncelikle birbirinizin beklentileriyle ilgili fikir sahibi olmalı, eksikliklerinizi gidermenin yolunu aramalısınız..
                              beş sevgi dilini okudu diyelim...
                              belirledi diyelim herkes sevgi tarzını...
                              ee, nasıl uygulanacak bu ?
                              sevgi zorlanarak yaşanmaz ki ?
                              birisi bize şunu bunu yaptığı/aldığı/davrandığı için sevmeyiz ki.
                              diyelim görüş soran üyenin eşi hizmet davranışlarından hoşlanıyor,
                              sevgiyi bu sekilde hissediyor,
                              şimdi üyemiz sürekli bu davranışları göstererek eşinin onun sevgisini hissetmesini mi sağlayacak ?
                              üyemizin sevgi hissetme durumu ne olacak ?
                              o hizmet etmekten hoşlanmak ile mi yetinecek ?
                              bunlar kulağa hoş gelen şeyler ancak yaşam içerisinde bir şey "ne ise odur".
                              tolere edebildiğimiz yere kadar uyumsuzluğu sorun etmeyiz,
                              sonrasında düzey farklılığına göre engebe oluşabilir.

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X