Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

eski sevgilim kafamı karıştırıyor...

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• eski sevgilim kafamı karıştırıyor...

Selamlar ben eski sevgilim hakkında sizden yardım isteyecektim.
    Bundan 2.5 ay önce sevgilimle arkadaşlarının doldurmaları sonucu ayrıldık.Bunda bulundugumuz üniversitedeki ortamdan dolayı sanki onunla gönül eğlendirmek için çıkıyormusum gibi bir intiba yaratılıp arkadaslarının doldurmaları sonucu onlar galip geldi ve ayrıldık.Ama bu olaydan sonra ben çok konusmama ragmen kız arkadasm razı gelmedi ve yollarımız tamamen ayrıldı.Daha sonraki 1. ayda ender olarak mesaj çektiğim oldu. 1 ay sonra benimle ilgili bir olay yüzünden bir daha tartıştık.Kız arkadasım bu ayrılmamız üzerine bir süre doktor tedavisi gördü.

Ama yaptıgımız bu tartışmadan dolayı hiçbir şekilde dönmedim ona.(eskiden haftada 1 mesaj atardım).Ben onu tam unutmuşken bir gece bana yaptığı herseyden pişman oldugunu anlatan bir mesaj attı ve benim kafamı karıştırdı.Bu süre içerisinde kimse ile çıkmaması ve hep bana yaklaşma çabaları sonucu bende yumuşadım,ama arkadas olarak mesaj atıyordum.
    Attığım mesaja geç cevap vermesi bunların hepsini sineye çekiyorum ama sizce kız arkadasımın bu davranıslarını nasıl yorumlamalıyım?

...

bence sen de onu unutmamışsın. tertemiz bir ilişkiye başlayabilrisiniz. sonuçta hatalar yapıldı her iki tarafın da burnu sürttü. ilişkinin başlamaması için bir neden görmüoyrum
    arada kısnaçlık ya da kapris dışında bütük yıpratıcı bir olay olmamış.
    ama bence başlarsanız tekrar uzunca bir konuşma yapın...
    bir söz vardır çok severim.
    insanlar birbirlerini en iyi, ayrıldıkları ya da birbirlerini kaybettikleri zaman anlarlar ve tanırlar...
    bu sürede seni anlamış ve iyi tanımış demek ki dönmek istediğine göre de ona göresin.

Yorum

tekrar başlayabilirsiniz maalesef biz kızlar bu konularda arkadaşlarımızın dolduruşuna geliriz yani ilişkiyi tek değilde 3-5 kişi birlikte yaşarız...

kendinize bir şans verin derim ben...
      <div><br />DEgİsİM RUZGARLARI ESMEYE BAŞLADIGINDA, UYANIKLAR YELKEN ACAR, APTALLAR DUVAR ORERLER...<br /><br /><br /></div>

Yorum

Aslında eski sevgilimin bana attığı mesaj sonrası kafamı karısmasını saglayan olaylar farklı.Bu mesaj sonrası mesajlasmamızda,bir keresinde hemen cevap veriyor bir keresinde kontörü yok 1 gün sonra atıyor.Attığı mesajları sıcaktı.Ama en son mesajıma ise dönmedi mesela 5 saattir.Benim kafamı kurcalayan soru bu.Aslında onu sıkboğaz etmek istemiyorum su an seviyeli bir konusmamız var,yüzyüze gelmeden bir şey olmaz.Eski sevgilim çok gururludur,sizce bu özür mesajından sonra alltan almak istemediğinden mi böyle davranıyor.Açıkçası eski kötü olayları yaşamaktan korktuğum için temkinli davranıyorum, yada fazla mı hassasım sizce normal mi bu olaylar....

Yorum

beklemekten başka çare yok
          <div>kimse anlamaz biliyorum;canımı yaksa da hayat g&uuml;l&uuml;yorum</div><br />

Yorum

Eski sevgilime değer veriyorum onunda bana o değeri verdiğine inanıyorum,biliyorum.Ama ayrıldıgımız zaman çevresindeki insanların onu etkilemesi beni üzüyor.Çok değişkenlik gösterebiliyor..

Bana kendi duyguları ile geliyor ama birazda yasının vermiş oldugu endişeden dolayı bir müddet sonra çevresinden çok çabuk etkilenip değişebiliyor.Nasıl davranmalıyım tıkanıyorum

Yorum

Mesaj atıp 5 saat beklemektense tlf aç konuş..Konuşmasından, ses tonundan anlarsın ne olup bittiğni..Hayat kısa ne diye gurur yaparsınız..
              Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

MaLTtTt Nickli Üyeden Alıntı
                Mesaj atıp 5 saat beklemektense tlf aç konuş..Konuşmasından, ses tonundan anlarsın ne olup bittiğni..Hayat kısa ne diye gurur yaparsınız..
                Evet ama herseyi yanlış anladığı için çekiniyor insan ne yapacağını şaşırıyor.

Yorum

İnsanlar konuşmadıkları için sorun çıkar, sizin her şeyi konuşmanız gerekiyor. Gururu ve korkuyu bırak sen konuş mümkünse yüz yüze konuşun ses tonu jest ve mimikleri sözlerden daha açıklayıcı olacaktır

Yorum

en iyisi yüzyüze konuşmak sanırım, okullarda açılıyor zaten.Sanırım birbirimize 2. bir şansı tanımalıyız.

Yorum

desmondd Nickli Üyeden Alıntı
                      en iyisi yüzyüze konuşmak sanırım, okullarda açılıyor zaten.Sanırım birbirimize 2. bir şansı tanımalıyız.
                      evet ama o aranızı bozan arkadaşlarınızı ( :!: ) hayatınızdan atın.bilirim o tipleri çok zarar veririler.
                      yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

bana göre bu ilişkide daha önce yüzyüze görüşülmesi gerekirdi geç kalınmış biraz görüşmek için ama yinede olabilir. Hem görüşülünce herşey net bi şekilde ortaya çıkacaktır belki iki tarafta birbirini beğenmicek
                        her açıdan belkide tam tersi ama görüşülmesi gerekiyor bir an önce çok fazla geç kalınmadan :!: :!: :idea:
                        umutla yaşayan müzik olmadan da dans eder

Yorum

arkadaş kurbanı olmuşsunuz.yüzyüze konuşup sorunu oracıkda biz çözüme bağlayıp ardından kararınızı verip kararınızdan dönmeyin.
                          bana kalırsa aynı derede iki kere yıkanılmaz ama sizin ilişkimiz yıpranmamış sadece kafanız karışık.sevmek güzel birşeydir kırmadan birbirinizi bir karara varın derim.

Yorum

elektraya Nickli Üyeden Alıntı
                            evet ama o aranızı bozan arkadaşlarınızı ( :!: ) hayatınızdan atın.bilirim o tipleri çok zarar veririler.
                            Kız arkadaşımın çok yakın arkadaşları,ablası ile konustugumda o kişilerle samimiyetini indireceğini söylemişti.Şimdi kız arkadasımla normal konuşmamızda çok iyi konustuk mesela ama 2.5 saat sonraki konusmamızda beni yanlış anlama falan diyor,biliyorum 2.5 saat sonra başkası yazdırıyor o mesajları.Çok gururlu oldugu için mi böyle yapıyor acaba

Yorum

elektraya Nickli Üyeden Alıntı
                              Kız arkadaşımın çok yakın arkadaşları,ablası ile konustugumda o kişilerle samimiyetini indireceğini söylemişti.Şimdi kız arkadasımla normal konuşmamızda çok iyi konustuk mesela ama 2.5 saat sonraki konusmamızda beni yanlış anlama falan diyor,biliyorum 2.5 saat sonra başkası yazdırıyor o mesajları.Çok gururlu oldugu için mi böyle yapıyor acaba
                              seni çok iyi anlıyorum.benimde gül gibi giden ilişkim arkadaş kurbanı olmuştu.beni kandıramadılar ama erkek arkadaşım iyi niyetliydi inandı onlara,sonra dönmek istedi ben istemedim.demek ki senin kız arkadaşında iyi niyetli onları da kendi gibi zannediyor.tabi onlara toz kondurmaz.ama ilişkiniz ilerdikçe baskı yapmadan onu o arkadaşlarından uzaklaştır.yoksa bu tipler çok zararlı oluyorlar.hiç öyle bizim sevgimiz güçlü falan deme öyle bir fesat sokarlar ki kişinin kalbine...
                              yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X