Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Ne önerirsiniz ?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ne önerirsiniz ?

ben biriyle takılıyodum ama sevmiyordum zaten ayrıldık yeni. Zaten o kişiylede ayrılınca tanışmıştım arkadaşlıktan öteye pek geçemedi birtürlü birşey hissedemedim.Neyse uzun süre sonra ilk kez birinden çok hoşlanıyorum bu kişiyi hergün görüyorum sayılır ama bir erkege gidip senden hoşlanıyorum demek saçma olur.Görünce aşırı heyecanlanıyorum onun için hiç bakmamaya çalışıyorum.Anlayacak diye ödüm kopuyor.Sizce ne yapmam lazım.Bu duyguyu nasıl bastırırım.Arada karşılıklı elektrik akımı var. Uzak duracam diyorum zorla çarpıyolar

kapalıkutu yaş kaç sorması ayıp ona göre sana en mantıklı cevabı vericem

Yorum

$$BYHANDSOME$$ Nickli Üyeden Alıntı
      kapalıkutu yaş kaç sorması ayıp ona göre sana en mantıklı cevabı vericem
      24 yasındayım biliyorum yaşıma göre tecrübeli olmam lazım ama hala çömezim bu konularda

Yorum

yaş kemale ermiş bence açıl..

Yorum

Ya kursta gördüm

Aslında ben herkese öyle dikkat etmem ama bu heyecanı bastıramıyorum bakınca yüzüm kızarıyo bellide oluyo rezillik :lol:

Uzun süre kimseden hoşlanmam dahi diyodum yok böyle birşey çok beyfendi en çokta o heyecan yapan tarafı zaten

Yorum

yaş kemale ermiş bence açıl..
            Ben bu duygudan kurtulmak istiyorum hiçkimseyle birşey yaşamak istemiyorum.Gerçi bugüne kadar hiç mutlu olamadım ama herkes mutlu olmak zorunda da degil zaten..

Yorum

sana bakıyormu yani onunda sana karşı bir ilgisi varmı?eğer bunu hissediyorsan açıl dicemde bir bayanın bir erkeğe açılması heleki 24 yaşındasın sen çok saçma olur.bilmiyorum sen bilirsin.

Yorum

Ayrıldığınla hoşlandığın aynı kişi mi gece gece anlayamadım uyku da bastırdı bi taraftan :roll:
                Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

MaLTtTt Nickli Üyeden Alıntı
                  Ayrıldığınla hoşlandığın aynı kişi mi gece gece anlayamadım uyku da bastırdı bi taraftan :roll:
                  Hayır bu kişi farklı yeni biri

Yorum

sana bakıyormu yani onunda sana karşı bir ilgisi varmı?eğer bunu hissediyorsan açıl dicemde bir bayanın bir erkeğe açılması heleki 24 yaşındasın sen çok saçma olur.bilmiyorum sen bilirsin.
                    Sağol çok yardımcı oldun zaten açılmak gibi bir istegim yok yapmamda hayatta.Sorması ayıp sen kaç yaşındasın.Biran kendimi yaşlı hisettimde sanki bu yaştan sonra herşey bitmiş gibi..

Yorum

takıldın sadece kızmadın umarım bende 26 yaşındayım yaşlıyım yani ellerim bile tutmuyor

Yorum

takıldın sadece kızmadın umarım bende 26 yaşındayım yaşlıyım yani ellerim bile tutmuyor
                        Türkiyede kız olmak kadar igrenç bir durum yok zaten :evil:
                        Kimseye diyemezsin yanlış anlaşılır
                        Bekleki hoşlandıgın kişi gelsin ölme essegim ölme
                        İstemiyorum artık ben kimseyi yalnız ölecem
                        Sevilmek bize lüks :evil:

Yorum

bu kız olmakla ilgili değil yaş var yaş ben bile bu yaşta bir kıza senden hoşlandım demem ölsemde demem erkekliğinde bir onuru var aynı şekilde kadınlığında sen yine benim yolumdan gitme benim görüşlerim herkeze uymayabılır.ben bayan olduğun için değil yaşın buyuk oldugu ıcın boyle dedım.16 yaşında olsan yada 18 git söyle et derimde 24 yasındasın.bilmıyorum baskalarıda cevap veriri belki

Yorum

y niy yanlış anlaşılsın . Bnce git çocukla konuş. Bana böyle iki kız arkadaşım hislerini açmıştı sonra gayet güel oldu herşey. Hiç kimse de, ben dahil, yanlış anlamadı.

Yorum

sıkı bir iletişim içinde olsanız git söyle derimde.bilmiyorum direk pat diye senden hoşlandım liseli aşkı gibi bir şey. :roll:

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X