Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karşılıksız aşk yaşadınız mı hiç veya açılıpta reddedildiğiniz oldumu hiç ?

Collapse
X
  • Filter
  • Saat
  • Show
Clear All
new posts

• Karşılıksız aşk yaşadınız mı hiç veya açılıpta reddedildiğiniz oldumu hiç ?

Karşılıksız aşk yaşadınız mı hiç veya açılıpta reddedildiğiniz oldumu hiç ?

Ben 28 yaşındayım ve hayatım boyunca 6 kıza karşılıksız aşk yaşadım ve 4'üne açıldım ve 4'ü de büyük bir zevk ile reddetti beni.

Peki ya siz ?

hiç karşılıksız aşk yaşamadım. hiç reddedilmedim.

Comment

Ne dediler? Hep klasiktir dimi...Arkadaş kalalım,çok iyisin ama benim sevdiğim var...Sen benden daha iyilerine layıksın,şu sıralar sevgili düşünmüyorum falan filan...Ben 3 kez açılabildim,bir kez reddedildim...Bahanesi şuydu: sevgili düşünmüyorum...Aradan 2 hafta falan geçti ya da geçmedi,okulun çevresinde bir çocukla kol kola gördüm...Cehennem olsun...Takmayacaksın diyeceğim de takıyor insan arkadaş...
      Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Comment

asalsayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hiç karşılıksız aşk yaşamadım. hiç reddedilmedim.
        Çok mu yakışıklısın ?

Şurası bir gerçektir ki yakışıklılar hiçbir zaman reddedilmezler ve hiçbir zamanda karşılıksız aşk yaşamazlar.

Aynısı kızlar için de geçerli. Çok güzel kızlar da hiçbir zaman reddedilmezler ve hiçbir zamanda karşılıksız aşk yaşamazlar.

Comment

İNSANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Çok mu yakışıklısın ?

Şurası bir gerçektir ki yakışıklılar hiçbir zaman reddedilmezler ve hiçbir zamanda karşılıksız aşk yaşamazlar.

Aynısı kızlar için de geçerli. Çok güzel kızlar da hiçbir zaman reddedilmezler ve hiçbir zamanda karşılıksız aşk yaşamazlar.
          bende şeytan tüyü var

Comment

tutunamayan_90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ne dediler? Hep klasiktir dimi...Arkadaş kalalım,çok iyisin ama benim sevdiğim var...Sen benden daha iyilerine layıksın,şu sıralar sevgili düşünmüyorum falan filan...Ben 3 kez açılabildim,bir kez reddedildim...Bahanesi şuydu: sevgili düşünmüyorum...Aradan 2 hafta falan geçti ya da geçmedi,okulun çevresinde bir çocukla kol kola gördüm...Cehennem olsun...Takmayacaksın diyeceğim de takıyor insan arkadaş...
            İyi bilader sen gene 3'te bir reddedilmişsin. Yani başarın yüzde 66,6. Lakin ben 4'te 4 reddedildim yani başarım yüzde 0.

Bilader şu kadarını söyliyeyim çirkin oldun mu çevrende arkadaş kalmak, dost kalmak kız çok oluyor
            Last edited by İNSANİ; 04-07-2012, 10:13 PM.

Comment

İyi bilader sen gene 3'te bir reddedilmişsin. Yani başarın yüzde 66,6. Lakin ben 4'te 4 reddedildim yani başarım yüzde 0.

En uzunu 1.5 ay sürdü...Kızlar efendi erkeklerden de hoşlanmıyorlar,onları evlilikte kullanıyorlar(!)
              Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Comment

bende şeytan tüyü var
                Bilader çook dertliyim. Kafayı sıyırdım. Anlatamam yani.

Comment

Yaşadım.
                  1. Lise 3 'te teklif ettim.Reddedildim.

2. Olay dersane kız bana aşıktı geç farkettim.( Beni reddeden kıza benziyordu.)

3. Teklif ettim öylesine ciddiysen olur dedi. Üniversitede.

4. Tanıştığım bir kızla 3 ay takıldım. Üni'yi kazanınca bir daha haber yok.

Yaş 24 bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum.

Comment

Bilader çook dertliyim. Kafayı sıyırdım. Anlatamam yani.

annene söyle seni evlendirsin. olmadı sana bi kız buluruz forumca. üzme kendini.

Comment

Bedbin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yaşadım.
                      1. Lise 3 'te teklif ettim.Reddedildim.

2. Olay dersane kız bana aşıktı geç farkettim.( Beni reddeden kıza benziyordu.)

3. Teklif ettim öylesine ciddiysen olur dedi. Üniversitede.

4. Tanıştığım bir kızla 3 ay takıldım. Üni'yi kazanınca bir daha haber yok.

Yaş 24 bundan sonra nasıl olacak bilmiyorum.
                      İyi 4'te 3 bir başarı. Yüzde 66,6 . Çok iyi. Bundan sonra nasıl olur bilemiyorsun. Yani 4'te 3 yapmışın ve bundan sonra nasıl olur bilemiyorsun ?

Ee o zaman ben ne yapayım ? 4'te 4 reddediliş. Sana şu kadarını söyliyeyim. Hayatımın bundan sonra kalanını yapayalnız geçireceğimden 100'de yüz eminim. Yani yüzde sıfır tersi bir ihtimal yok ve ciddi anlamda yaşlandığım zaman hayatımı nasıl ikame edeceğim onun planlarını yapıyorum şimdiden !

Comment

annene söyle seni evlendirsin. olmadı sana bi kız buluruz forumca. üzme kendini.
                        İNSANİNİN ANNESİ: Oğlum sana kız buldum. Ailesiyle de görüştüm. Hemen gidelim isteyelim kızı.
                        İNSANİ: Anne kız beni istemez.
                        İ A : Oğlum saçmalama. Hadi hazırlan hemen.
                        i : Tamam hadi sırf sen üzülme diye gidelim bi.

4 saat sonra çiçek ve çikolatamızı almış ve kız evindeyiz. Evet kız kahveleri getirdi. Kız kahveleri getirip tam bana verirken yüzüme buz gibi ve çok itici bir şekilde bakış attı. Babasından kızı istedik. Babasının kızıyla 3 dakikalık görüşmesinden sonra...

KIZIN BABASI: Efendim hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Lakin zorla güzellik olmaz. Kızımızla görüştük lakin istemediğini söyledi. Yapacak birşey yok. Allah herkesin nasibini yaratmıştır. Üzülme evladım sakın.
                        İNSANİ: Yok üzülünülecek bişey yok. Sizinde dediğiniz gibi nasib bu işler [tarzında bir enkaz konuşması]

______

Ayrıca değil forumca biraraya gelseniz İstanbulca biraraya gelseniz hatta değil İstanbulca Türkiye'ce biraraya gelseniz hatta değil Türkiye'ce dünyaca biraraya gelseniz bana gene birini bulamazsınız.

Sende şeytan tüyü varmış ya bende de kızları feci şekilde iten bir tüy var bilader

Comment

İNSANİNİN ANNESİ: Oğlum sana kız buldum. Ailesiyle de görüştüm. Hemen gidelim isteyelim kızı.
                          İNSANİ: Anne kız beni istemez.
                          İ A : Oğlum saçmalama. Hadi hazırlan hemen.
                          i : Tamam hadi sırf sen üzülme diye gidelim bi.

4 saat sonra çiçek ve çikolatamızı almış ve kız evindeyiz. Evet kız kahveleri getirdi. Kız kahveleri getirip tam bana verirken yüzüme buz gibi ve çok itici bir şekilde bakış attı. Babasından kızı istedik. Babasının kızıyla 3 dakikalık görüşmesinden sonra...

KIZIN BABASI: Efendim hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Lakin zorla güzellik olmaz. Kızımızla görüştük lakin istemediğini söyledi. Yapacak birşey yok. Allah herkesin nasibini yaratmıştır. Üzülme evladım sakın.
                          İNSANİ: Yok üzülünülecek bişey yok. Sizinde dediğiniz gibi nasib bu işler [tarzında bir enkaz konuşması]

______

Ayrıca değil forumca biraraya gelseniz İstanbulca biraraya gelseniz hatta değil İstanbulca Türkiye'ce biraraya gelseniz hatta değil Türkiye'ce dünyaca biraraya gelseniz bana gene birini bulamazsınız.

Sende şeytan tüyü varmış ya bende de kızları feci şekilde iten bir tüy var bilader

o zaman japonları beklicen, seri robot kadın üretimine az kaldı

Comment

İyi 4'te 3 bir başarı. Yüzde 66,6 . Çok iyi. Bundan sonra nasıl olur bilemiyorsun. Yani 4'te 3 yapmışın ve bundan sonra nasıl olur bilemiyorsun ?

Ee o zaman ben ne yapayım ? 4'te 4 reddediliş. Sana şu kadarını söyliyeyim. Hayatımın bundan sonra kalanını yapayalnız geçireceğimden 100'de yüz eminim. Yani yüzde sıfır tersi bir ihtimal yok ve ciddi anlamda yaşlandığım zaman hayatımı nasıl ikame edeceğim onun planlarını yapıyorum şimdiden !
                            Yeni ilişkiye hazır değilim.Toparlanmam lazım biraz. Yeni işe girdim. Normalde yaz ayı için birini bulma gibi ümidim vardı ama sanırım zamanı değil.

Comment

o zaman japonları beklicen, seri robot kadın üretimine az kaldı
                              O kadar umutsuzum ki; robot kadın bile bakmaz bizim sıfata

Hatta o japonlar "bu bir mucize" deyip, benimle ana haber bültenlerine çıkarlar. Japonca bişeyler saçmalarlar felan filan"

Comment

Working...
                              X