Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Dişinden narkozla operasyon olan varmı ?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Dişinden narkozla operasyon olan varmı ?

DİŞ KORKUSSUU ÇOK KÖTÜ KABUSUM OLDU PANİĞİM İYİCE TUTUYOR. ENGEL OLAMIYORUM .

Korktuğun şeyin tam olarak ne olduğunu anlayabiliyormusun yaprak.

Yorum

Evet acı çekmek o sesler o ana katlanmak yaralanmak sakatlık.. çok korkuyorum o anı yaşamak istemediğim için narkoz almayı istiyorum.

Yorum

Korkmana rağmen yaralanma ve sakatlığın senin kuruntun olduğunu bil.Bu işler nasıl dönüyor bilmiyorum.Mümkünse narkoz alırsın artık.Sevdiğim bir söz var: "Bazen bir şeyi önce yapar, sonra cesaretini toplarsın"

Yorum

ya şu narko işine bende takığım heleki dişte...

başka yolu yokmuymuş illla narkozmu yicen..

Yorum

Local anestezi yapıyorlar ;Gökçe ama ben panik olmaktan dolayı bunu düşünüyorum. Çekilcekte var 20liklerle başım beladaçok korkuyorum...

Yorum

Bendede ciddi anlamda diş korkusu var fakat benim korkum panik ataktan değil. Daha önceki 20 dişi çekimleri çok sorunlu oldu. fakat benim dişim apse yaptığı için vede birtürlü inmek bilmediği için kaç ay çektirdi bana ve şuan bir tane kaldı çekilcek ve bende artık narkoz düşünüyorum.Eğer yapılıyorsa narkozla çektircem dişimi.
              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

yaprak111 Nickli Üyeden Alıntı
                Local anestezi yapıyorlar ;Gökçe ama ben panik olmaktan dolayı bunu düşünüyorum. Çekilcekte var 20liklerle başım beladaçok korkuyorum...
                yok ben almiyim....direkt uyutsunlar beni....daha iyi...

Yorum

bende çok korkuyordum,ama üstüne gitmeye karar verdim ve üstüne gittim,korkulcak birşey olmadığını anladım.

Yorum

dişmi

puufffffff.bu mesajı yeni gördüm yaprak111.diğer mesajı yazarken bunu görmemiştimde.yaw dişten ne olur.ben bacağımdan ameliyat oldum hemde panik atak en kuvvetli dönemini yaşarken.üstelik uyanıksın.belden aşağı bi perde cekiyolar öle bekliyon.çekiçle matkapla çalışıyolar bütün herşeyi hissediyon ama acımıyo tabi.

Yorum

Re: dişmi

tuko123 Nickli Üyeden Alıntı

puufffffff.bu mesajı yeni gördüm yaprak111.diğer mesajı yazarken bunu görmemiştimde.yaw dişten ne olur.ben bacağımdan ameliyat oldum hemde panik atak en kuvvetli dönemini yaşarken.üstelik uyanıksın.belden aşağı bi perde cekiyolar öle bekliyon.çekiçle matkapla çalışıyolar bütün herşeyi hissediyon ama acımıyo tabi.
                      süpersinn yaa çekiçle,matkapla haa
                      bende doğum ameliyatları oldum ama bende hiç çekiç ,matkap kullanmadılar

Yorum

zerrin hanım komik geliyo olabilir ama gerçek.kemiklere vida atıyolar ve bildiğiniz matkapla

Yorum

ne varki korkacak ya korkaksınız heeee :lol: :lol: :lol:
                          sinek ısısrığı gibi bişey :lol: :lol:

Yorum

narkoz olunca uyanamama korkusu olan varsa ne olacak
                            her narkozun bir komplikasyon riski var biliyormusun

Yorum

elifce Nickli Üyeden Alıntı
                              ne varki korkacak ya korkaksınız heeee :lol: :lol: :lol:
                              sinek ısısrığı gibi bişey :lol: :lol:
                              :lol: :lol: :lol:
                              Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X