Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

SEVGILILER ARASINDAKI BOY FARKI ONEMLIM????

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SEVGILILER ARASINDAKI BOY FARKI ONEMLIM????

Arkadaslar;

Bazen yolda yururken goruyorum da bir erkegin bayan ile ayni boyda olmasi ya da bayanin erkekten uzun olmasi sizin gozunuze disaridan biri olarak nasil gorunuyor? Gerci cogumuz benim gibi diyeceksiniz ki onemli olan boy degil tabi ki degil ama isin bir de estetik boyutunu katarsak olaya ne dusunuyorsunuz? Ve bazi tanidiklarim var ve sirf boyu kendinden kisa diye o kadar iyi olmasina ragmen reddediliyorlar?
    SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Arkadaslar yorumlarinizi merak ediyorum.....
    SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

no problem..

Yorum

bencede sorun yok olmamalıda.gayet doğal karşılıyorum
        <strong>&nbsp;BELKİ DİYE BAŞLADIKLARI C&Uuml;MLELERİ KESİNLİKLE DİYE BİTİREN İNSANLAR Y&Uuml;Z&Uuml;NDEN &Ouml;L&Uuml;YORUZ</strong>.

Yorum

Hayır önemli değil...

En azından benim açımdan...

Eşi kendisinden uzun olup mutlu olan çok çiftler var...

Yorum

bayanın erkekten uzun olması bence sorun olur çünkü erkek kendini zayıf hissetmesine neden olur.çünkü erkeğin doğasında sahiplenici koruyucu bir yapısı vardır.

benim için bayanın benden uzun olması büyük sorun ama tabi benden uzun bir bayan olmasıda imkansız olduğundan benim için pronlem yok

Yorum

Kendisinden uzun bir bayanla yaklaşık iki yıllık süren bir birlikteliği olan bir arkadaşımızın söylediklerini yazmak istiyorum...

Sevgim o kadar büyük ki, kendisinin boyunun benimkinden fazla olduğunun farkında bile değilim...

Her şeyin gönlünüzce olması temennisiyle...

Yorum

benim boyum 1,79cm,eşimin kaç bilmiorum ama benden kısa...

Yorum

GTO Nickli Üyeden Alıntı
                  eşinlede epey ilgiliymissin

Yorum

sev__beni Nickli Üyeden Alıntı
                    GTO Nickli Üyeden Alıntı
                    eşinlede epey ilgiliymissin

:roll: :? öyleyimdir...

Yorum

benden uzun bir eşim olsun istemem.benden 3ve4cm kısa olmasını isterim.

Yorum

Erkek arkadaşımın benden kısa olmasını seviyorum. Neden acaba yorumlarınız bekliyorum.

Yorum

silent_- Nickli Üyeden Alıntı
                          aslıne bence problem. iyiki böyle bir konu açılmış. hemde ayrılık derecesine bile getiriyorum olayı. fazla kısayım ya..1,57 boyum. sevgilim ise bayaaa uzun. ben çok takıyorum bunu. o beni rahatlatmaya çalışlıyor ama büyük problem ya

1.57 boy kısa değilki tam ideal bir bayan boyu..155 165 arası ideal bence orta boy yani.

Yorum

stray-ss Nickli Üyeden Alıntı
                            Erkek arkadaşımın benden kısa olmasını seviyorum. Neden acaba yorumlarınız bekliyorum.

kötü bir şey ya el ele gezerken ben sevgilim uzun olsa benden kendimi ezik görürüm kız arkadaş dediğin erkekten kısa olcak..

Yorum

ben estetık acısından bayanın erkekten uzun olmasını hos bulmuyorum.erkek uzun olmalı arkadasım kım ne derse desın

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X