Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

cipralex yardım

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• cipralex yardım

mrb bazı sıkıntılarımdan dolayı doktor tavsiyesi olmadan cipralex aldım ve kendi bildiğim şekilde kullanmaya başladım ancak aradan 4 gün geçmesine rağmen bir etkisini göremedim.kesmiyor diye sabah bir tane bu akşamda bir tane daha aldım yine kesmedi fakat ikincisini aldıktan sonra içimde bir titreme başladı.acaba ne zaman etkisini gösterir kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
    Bir hakikat varsa, onun ne olduğunu (hala) bilmiyorum, ama ne olmadığından (artık) eminim.

10 15 günde ancak etki eder doktorun tavsiyesesi dışında kullanma aman ha

Yorum

en az iki hafta en çok 4 haftada etkisini gösteriyormuş.
      ayrıca dozu fazla arttırma mideni bozabilirsin.

Yorum

Böyle ilaçları doktor yazmadan kullanmayın. Bunlar aspirin değil.

Yorum

Bir zamanlar bende doktor tavsiyesi olmadan sakinleşmek için ilaç alıyordum.Ama ilaçların öyle kafayı anında yumuşatma gibi bir etkisi yok.Şayet bir anda etki görmek istiyorsan içki derdine derman olur

Yorum

VOTKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            mrb bazı sıkıntılarımdan dolayı doktor tavsiyesi olmadan cipralex aldım ve kendi bildiğim şekilde kullanmaya başladım ancak aradan 4 gün geçmesine rağmen bir etkisini göremedim.kesmiyor diye sabah bir tane bu akşamda bir tane daha aldım yine kesmedi fakat ikincisini aldıktan sonra içimde bir titreme başladı.acaba ne zaman etkisini gösterir kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
            sakın o ilaclara bulaşma hayatın kararır..

Yorum

Bugün moralim aşırı bozuldu, yine cipralexe dönüyüm diye düşünmüştüm beni düzlüğe çıkaran tek ilaçtı ama uzun süre kullanmıştım. Sen 4 gün kullanmışsın fayde etmedi diyorsun seninki de iyi. Belki 4-5 ay sonra faydası olur belli olmaz.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

ruhsuz_birisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bir zamanlar bende doktor tavsiyesi olmadan sakinleşmek için ilaç alıyordum.Ama ilaçların öyle kafayı anında yumuşatma gibi bir etkisi yok.Şayet bir anda etki görmek istiyorsan içki derdine derman olur
                ben cipralex'i alkolle birlikte alıyorum.ama ikiside bazı şeyleri unuturmuyor.gerçi alkol sayesinde bazı şeyleri başardım ama işime yaramadı.bana unutkanlık yapan ilaç lazım arkaş unutkanlık yapacak.
                Bir hakikat varsa, onun ne olduğunu (hala) bilmiyorum, ama ne olmadığından (artık) eminim.

Yorum

VOTKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ben cipralex'i alkolle birlikte alıyorum.ama ikiside bazı şeyleri unuturmuyor.gerçi alkol sayesinde bazı şeyleri başardım ama işime yaramadı.bana unutkanlık yapan ilaç lazım arkaş unutkanlık yapacak.
                  kaç yaşınadasınız ..
                  nazicane ..
                  sakın içkiyle birlikde almayın ..
                  unatacağım diye .iyice kötü olursunuz ..
                  bende ilaçlar 5 hafta sonra filan etki yaptı .
                  bu ilaçlarda sihirli deynek yokki hemen etki yapsın .
                  belli zaman sonra içkiden kurtulmak için ilaç kullanmak zorunda kalmayın ..
                  ilaçları düzenli kullanın içki almadan ..
                  inanın belli zaman sonra kendinize gelip..
                  ne unutmak istiyıorsanız unututursunuz ..
                  bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

neden hayatın kararır dedin simao?

Yorum

İstek İşleniyor...
                    X