Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

5 Adımda Mutluluk !

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 5 Adımda Mutluluk !

"Depresyon, panik atak, sosyal fobi üçlüsüne özel olarak hazırlanmış ve aylar süren denemeler sonucunda 340 denekten(gönüllü) 329'u rahatsızlığının adını bile unuttuğunu belirtip onaylamıştır."

Diye bi yazıyla başlayan bi "subliminal" yani bilinç altımıza mesaj gönderme programı buldum arkadaşlar bikaç gündür deniyorum bir günde sonuç alınmaz önceki kullandığım türkçe subliminal programlardan biliyorum..
    Ama işe yarıyor gibi bilmiyorum sanki hasta olduğumu normal olmadığımı "unutturuyor" bana ?? Çok ilginç arkadaşlar bilmiyorum bir zararı olacağını sanmıyorum ilaç değil içmiyoruz sonuçta ama yararı da var gibi sizinle paylaşmak istedim.
    Programın aslı ingilizce amerikada üretilmiş herhalde ama sağolsun dil bölümü okuyan bir arkadaş bunu çevirmiş. Onun sitesinde gördüm ben de google da çıkar mı bilmem. Programa bir de Türkçe isim vermiş kardeşimiz

Neyse sömürün..

http://www.mysticsoftwares.com/mb-fr...geSoftware.exe

Belirteyim de arkadaşımız kızmasın üstteki "" içindeki mesaj ve program alıntıdır..

Kullanımını yazmayı unutmuşum arkadaşlar kurulum gerektirmez tıkladığınız zaman ayarlar ekranı gelcek ordan "kendine güven, pozitif düşünce, liderlik, özsevgi.." gibi birsürü seçenek var seçip BAŞLA ! diyince program otomatikmen küçülüyo sizin göremiyceğiniz subliminal mesajları bilinçaltınıza yolluyor öneririm ben kullanıyorum.

Arkadaş virüs var demiş virüs falan asla yoktur şu an program açık sistemimde ORJİNAL eset smart security 4 var orjinal kayıtlı yüz lira para verdik aldık niye virüs var demedi
    En son değiştiren BelkiBirGün; 08-12-2012, 10:19 PM.

Truva atı, virüs vardı silindi.

Yorum

kabiliyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Saçmalıyorsun kendim kullanıyorum kendi kullandığım programı upladım sistemde orjinal serialli eset smart security 4 var ne atı
      En son değiştiren BelkiBirGün; 03-12-2012, 02:10 PM.

Yorum

AVG 2013 var bende truva atı var dedi.

Yorum

AVG 2013 var bende truva atı var dedi.
          Yanlış demiş olabilir veya aynı anda internet üzerinden bulaşmış olabilir. Antivirüs değil internet security programları kullanırsan inmeden uyarı verir

Yorum

Bugün daha iyiyim arkadaşlar dün uyuyana kadar programı açık bıraktım sadece ekrana baktım her zamanki gibi yapıcak birşeyler bulamayınca oturdum öylece ekrana baktım sonra uyudum zaten. Bu sabah daha iyim çok iyim hatta kendime güvenim gelmiş sanki ??

Yorum

:22:Gerçekten hoştu bu.

Yorum

Bu tarz hurafelere inanmadığı için dedelerimiz gibi ben de kendimi bu tedavi yöntemlerinden istemli olarak mahrum edeceğim.Eğer bilinçaltın için küçülen yazılara ihtiyacın varsa, zaten yeterince bilinçsiz birisindir.Sözüm konuyu açan arkadaşa değil.Kesinlikle eleştrim bu yönteme.

Yorum

dreamer8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu tarz hurafelere inanmadığı için dedelerimiz gibi ben de kendimi bu tedavi yöntemlerinden istemli olarak mahrum edeceğim.Eğer bilinçaltın için küçülen yazılara ihtiyacın varsa, zaten yeterince bilinçsiz birisindir.Sözüm konuyu açan arkadaşa değil.Kesinlikle eleştrim bu yönteme.
                  Ama bu yöntemle başarıya ulaşanların sayısı hayli yüksek

Yorum

simdi bu yontemde bilincaltina mesajlar yollaniyor yani biz anlamiyoruz ne dedigini degil mi. ben boyle sacmalik gormedim. boyle bir seyin tedavi edebilecegine inanan insanlarin var olmasi ise beni sasirtmiyor.

Yorum

schrödingerinkedisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      simdi bu yontemde bilincaltina mesajlar yollaniyor yani biz anlamiyoruz ne dedigini degil mi. ben boyle sacmalik gormedim. boyle bir seyin tedavi edebilecegine inanan insanlarin var olmasi ise beni sasirtmiyor.
                      bilinçaltında gönderilicek mesajları sen seçiyorsun ve türkçe ! Ayrıca kendin de subliminal mesaj ekleyebiliyorsun ne kadar cahilsiniz arkadaş ya

Yorum

RehiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bilinçaltında gönderilicek mesajları sen seçiyorsun ve türkçe ! Ayrıca kendin de subliminal mesaj ekleyebiliyorsun ne kadar cahilsiniz arkadaş ya
                        dinlediginde soylenen sozleri duyuyor musun?

Yorum

duyuyormusun derken yani bilincin algiliyor mu,hayir. neymis bilincalti algiliyormus o sozleri. sadece komik. yuzyillar gecse de insan yine insan. insanin bu safligina bir son gelmeyecek mi acaba.

Yorum

Söz söylenmiyor ekranda çok hızşı yazılar çıkıyor bilinç altına işleniyor cahilliğin daha fazla ortaya çıkarma binurial beats araştır kanıtlanmış nirşey bu

Yorum

RehiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Söz söylenmiyor ekranda çok hızşı yazılar çıkıyor bilinç altına işleniyor cahilliğin daha fazla ortaya çıkarma binurial beats araştır kanıtlanmış nirşey bu
                              ayni sey. ha duyma ha gorme. sonucta bilincin algilamiyor. neymis bilincaltin algiliyormus yersen.senin gibi keklikleri yolmaya devam etsinler.ayrica forum kurallari musade etmedigi icin agzina ayar cekemicem bu yuzden agzina ayar cekmek icin baska kapiya hadi nas....

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X