Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Gürültücü komşuya ne yapılır?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

viajante Nickli Üyeden Alıntı
    Yapılacak çeşitli şeyler vardır ama yapılmaması gereken şeylerin başında kurusıkı bir tabancayla oraya gidip o kişiyi bununla tehdit etme eylemi gelir herhalde.

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=122224
    Arıyı ilk vuruşta öldüremeyeceksen, hiç ilişmeyeceksin demiş atalar. Bir adama silah çekiyorsan, ya gerçek silah çekip vuracaksın, ya da hiç silah çekmeyeceksin.

Bir insan sana silah çekerse, direk çekip onu vurabilirsin. Nefsi müdafaadır ve cezası göstermelik çok az bir cezadır. Bu nedenle öyle gereksiz efelenmelerin mânâsı yoktur. Yapamayacağın işi üstlenmeyeceksin. Argoda buna daha farklı bir şey diyorlar ama burası yeri değil...

Yorum

ben olsam napardım ııı...ben de çok çektim aynı sıkıntıyı...şükür alt kattakiler taşındılar da kurtulduk...ama ben olsam onlar evde yokken camlarını kırar sonrada yıldırım düştü derdim...yok bu olmadı galiba..yada en iyisi polisi arardım..yada telefonlarına dadanırdım ki yaptım da zaten...ama alttakilere deği üsttekilere...elime bi sopa alıp vurdum üstlerinde zıplamadım ama yok bana mısın demediler...en iyisi insanın kendisinden daha güçlü sözü geçen bir merciiden yardım istemesi galiba...

Yorum

GTO Nickli Üyeden Alıntı
        ekmek bıçağını alıp evi basmalı
        adam yüzbaşı silahı var gto :lol: olmaz bu daha ince düşünmek lazım..

Yorum

GTO Nickli Üyeden Alıntı
          ekmek bıçağını alıp evi basmalı
          Hadi...

Peki ondan sonra neler olacağı hakkında bir fikrin var mı? Haneye tecavüz ve gasp, neredeyse cinayet kadar ağır cezası olan suçlardır. Bir adamın evine, kendi rızası dışında zorla girersen 35 yıl hapis cezasına çarptırılırsın. Yani hayatının geri kalanı hapishanede geçer.

Tabi gerçekten bir adamın evini basmaya yüreğin yetiyorsa...

Yorum

bizde de var böyle bir tane..
            sabahın 8inde elektirk süpürgesini çalıştırır, Müge Anlı'yı, Kurtlar Vadisi'ni ve bilimum dizileri izler, sabahtan akşama kadar koltukları çekip durur (ne yapıyorsa hala anlamış değilim), üstelik bu alt katta değil üst katta ve bunları yapan bir erkek !!
            ve en kötüsü de kiracı değil ev sahibi..

ya biz ne yapalım?:tinysmile_angry_t:
            Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
            Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
            Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

ya biri feci yüksek seste müzik açıyo

haberleri ve kadın proğramlarınıda çok sessiz izlediği söylenemez yani...

sabahtan akşama ne müge anlı kalıyo ne esra erol ne yalçın çakır

uğur dündarda üstüne cabası

ama kim olduğunu çözemedimki (:
              "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

gündüz evde kimse olmaz bizim. Allah'tan evde değiliz yoksa şimdiye kan çıkardı herhalde
                pazar sabahlarımı zehir eden bir komşu

geçenlerde türk sanat müziği konseri verdi sağolsun. kulaklarımın pası silindi sayesinde
                Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
                Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

platonik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  gündüz evde kimse olmaz bizim. Allah'tan evde değiliz yoksa şimdiye kan çıkardı herhalde
                  pazar sabahlarımı zehir eden bir komşu

geçenlerde türk sanat müziği konseri verdi sağolsun. kulaklarımın pası silindi sayesinde

bunalara dende dense ayı denir ama ben demiyorummm (::RpS_lol:
                  "Özgürlük" diye böğürmeyi seversiniz hepiniz en çok; oysa ben, çevresinde çokca böğürme ve duman bulunan "büyük olaylara"a inanmayı unuttum

Yorum

VvVmerveVvV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bunalara dende dense ayı denir ama ben demiyorummm (:
                    deme deme. 'ayı' denmez komşuya, çok ayıp

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

platonik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      deme deme. 'ayı' denmez komşuya, çok ayıp

ya demiyorum işte bende maksat rtük bizi kapatmasın komşuluk ilişkileri bozulmasın tutuyorum içimde (:

Yorum

VvVmerveVvV Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bunalara dende dense ayı denir ama ben demiyorummm (::RpS_lol:
                        Öyle demeyin, komşu komşunun külüne bile muhtaçmış... Bu forumu okuyunca şükrettim komşularımızın hepside çok iyi olduğu için... Zaman zaman alt kattan ses çok gelir, zaman zamanda bizde çocuklu misafir olunca ama hep idare ederiz. Ancak devamlı ses gelirse idare edermiyim bilemiyorum...:tinysmile_hmm_t2: Hç sanmıyorum...
                        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

sevde_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Öyle demeyin, komşu komşunun külüne bile muhtaçmış... Bu forumu okuyunca şükrettim komşularımızın hepside çok iyi olduğu için... Zaman zaman alt kattan ses çok gelir, zaman zamanda bizde çocuklu misafir olunca ama hep idare ederiz. Ancak devamlı ses gelirse idare edermiyim bilemiyorum...:tinysmile_hmm_t2: Hç sanmıyorum...

ya demeiyorum...(: işte denir ama demiyorum (;

vallahi çileden çıkıcam adam ya da kadın kim bilemiyorum tüm gündüz kuşağı proğramlarını döküyö yani (:

Yorum

İstek İşleniyor...
                          X