Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Citoles ilacı !!!

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Citoles ilacı !!!

herkese merhaba arkadaşlar..

Acaba aranızda CİTOLES ilacını kullanan varmı ve memnun mu?..

Ben geçenlerde psikiyatriste gittim ve bana bu ilacı verdi..bu ilacı kullanan veya bilgisi olan varsa,yazarsa sevinirim
    :10:

arkadaşlar hiç kimse kullanmadı mı,bari bir kişi cevap yazsın ya

Yorum

Ben ilaçlardan anlamam.Ama şu anda online olan kişi çok az.Sanırım biraz zaman geçince mutlaka bilen veya kullanan kişiler yorumlarını yazacaktır.En güzeli ilacın etkilerini ve yan etkilerini internetten bakabilirsin.
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

kullanmadım , daha başka bir cevap da yazamayacağım

Yorum

cevaplarınıza çok teşekkürler arkadaşlar

zaten daha önceden internetten araştırmıştım bakmıştım ilaca biraz..az çok fikir sahibi olsum ama ben bu sitede kullanan arkadaşların olup olmadığını ve özellikle kendilerinde işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum..yani daha dorusu ilaç hakkında yorumlarını,memnun kalınıp kalınmadığını merak ediyorum o açıdan

ama yinede bütün cevap yazanlara teşekkürler,görüşürüz

Yorum

bn kullandım kulanıom hata ama tam elle tutulur bişey söyleymeycem sana eskiden neysem simdide oyum ama sanki bişeyler yapma konusunda heves gelio ve bişeylere daha az kafa takıom sanki ama dedigim gibi elle tututlur bişey göremedim ben kendimde yine sosyal deyilim

Yorum

murat058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bn kullandım kulanıom hata ama tam elle tutulur bişey söyleymeycem sana eskiden neysem simdide oyum ama sanki bişeyler yapma konusunda heves gelio ve bişeylere daha az kafa takıom sanki ama dedigim gibi elle tututlur bişey göremedim ben kendimde yine sosyal deyilim
              cevabın için teşekkür eedrim murat bende de çok değişiklik olmadı..ama doktor verirken hafif bir ilaç demişti..yan etkisi hiç yok demişti..belki de çok etkili yani güçlü bir ilaç değildir ondan çok etki etmemeiştir ne dersin murat?..

buarada sende yan etkisi oldu mu bu ilacın?

Yorum

mavimavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cevabın için teşekkür eedrim murat bende de çok değişiklik olmadı..ama doktor verirken hafif bir ilaç demişti..yan etkisi hiç yok demişti..belki de çok etkili yani güçlü bir ilaç değildir ondan çok etki etmemeiştir ne dersin murat?..

buarada sende yan etkisi oldu mu bu ilacın?
                bunu doktorumada söyledimde bazen hani aglarken nasıl olursun bogazında bi yumrum hisedersin ya öyle seyler oluo aglaycakmısım gibi oluyom söyledimde önemli bişey deil dedi onun dısında aksamları normalde gece sattlerde haber programları fln islerken isteksizlik basladı hemen yatıyım diyorum 11 - 12 de fln normalde özel haber programları basladında 3 -4 e kadar dudurdum ha bide dıarı cıkma istedi bazen artıyo bende bu ilacın gösterdigi bişeymi bilmiyorum
                En son değiştiren murat058; 08-02-2010, 02:27 PM.

Yorum

murat058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  bunu doktorumada söyledimde bazen hani aglarken nasıl olursun bogazında bi yumrum hisedersin ya öyle seyler oluo aglaycakmısım gibi oluyom söyledimde önemli bişey deil dedi onun dısında aksamları normalde gece sattlerde haber programları fln islerken isteksizlik basladı hemen yatıyım diyorum 11 - 12 de fln normalde özel haber programları basladında 3 -4 e kadar dudurdum ha bide dıarı cıkma istedi bazen artıyo bende bu ilacın gösterdigi bişeymi bilmiyorum
                  evet murat bende de uyku hali çok oluyo..erkenden uykum geliyo.bazen sabahlarıda zor uyanıyorum

ama çok etkili bir ilaç değil galba bende çok şey değişitrmedi...

Yorum

yan etkisi en az olan antidepresanlardandır

Yorum

dost84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yan etkisi en az olan antidepresanlardandır
                      merhaba dost84,cevabın için saol..hakkaten yan etkisi hiç yok gibi...sadece birazcık uyku yapıyor okadar o da hiç sorun değil..

ama onun dışında fayda yönünden de çok etkisini görmedim ben..yani çok etkili bir ilaç değil gibi ne dersin dost?.. sen citolesi kullandın mı,memnun kaldın mı?

Yorum

merhaba
                        citoles'in kardeşicitol'u kullanıyorum..
                        buradan arşivden bunun hakkında bilgi albilirsin ..
                        benim dr da hafifi bir ilaç olduğunu söyledi...3 senedir kullanıyorum ve azaltmaya başladım artık ..yani yavaş yavaş bırakacağım ..
                        ilk zamanlar bütün ilaçlar gibi uyku yapııııııyordu ..ama alıştım ben..sizde alışırsınız sanırım ..şimdi normaluyku düzenim yani..
                        murat merhaba ..
                        dışarıya çıkmak konusuna gelince ..
                        siz söyleyince düşündüm ..ilk zamanlar bende dışarıya çıkmak isterdim..ama sıkılmaktandı herhalde ..yürürdüm ve hala yürümeye çalışıyorum ..
                        benim için olmaz sa olmazlardan yürümek...
                        iyi olmaya başladığınızdandır ..kendinize zaman ayırıyorsunuz ne güzel ...
                        sevgiyle ve sağlıcakla .
                        selamalr
                        uyku yapıyor ama
                        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

ranil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merhaba
                          citoles'in kardeşicitol'u kullanıyorum..
                          buradan arşivden bunun hakkında bilgi albilirsin ..
                          benim dr da hafifi bir ilaç olduğunu söyledi...3 senedir kullanıyorum ve azaltmaya başladım artık ..yani yavaş yavaş bırakacağım ..
                          ilk zamanlar bütün ilaçlar gibi uyku yapııııııyordu ..ama alıştım ben..sizde alışırsınız sanırım ..şimdi normaluyku düzenim yani..
                          murat merhaba ..
                          dışarıya çıkmak konusuna gelince ..
                          siz söyleyince düşündüm ..ilk zamanlar bende dışarıya çıkmak isterdim..ama sıkılmaktandı herhalde ..yürürdüm ve hala yürümeye çalışıyorum ..
                          benim için olmaz sa olmazlardan yürümek...
                          iyi olmaya başladığınızdandır ..kendinize zaman ayırıyorsunuz ne güzel ...
                          sevgiyle ve sağlıcakla .
                          selamalr
                          uyku yapıyor ama
                          merhaba ranil,cevabın için saol.demek sen citolesin kardeşi citol u kullanıyosun

hakkaten hafif ilaçlar,ben de 2 aydır kullanıyorum bu ilacı ama sanki çok işe yaramıyomuş gibi..tabi ben tam bilemem,doktor daha iyi bilir

Yorum

merhaba ..
                            hafif bir ilaç ama ...olssuuunnn ben seviyorum ilacımı bananne bananae.
                            hafif olması iyidir iyi ..demek ki bizde ağır hasta değiliz dimi..bir de böyle düşün ..
                            ben citol kullanmaya başldıktan sonrra ...bende 1 ay sonra etki etmeye başladı...yani bir mücadele verdik ..hıh o kazandı ..yok yok ben kazandım çünkü azaltmaya başlıyorum ..
                            şaka bir yana cidden ağır değilizki dr bunu verdi..
                            sende belki ağır ağır ilaca tepki vereceksin dir ..
                            olsun olsun ..zamna bırak herşeyi....her şeyin ilacı zamandır ..
                            bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

ranil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              merhaba ..
                              hafif bir ilaç ama ...olssuuunnn ben seviyorum ilacımı bananne bananae.
                              hafif olması iyidir iyi ..demek ki bizde ağır hasta değiliz dimi..bir de böyle düşün ..
                              ben citol kullanmaya başldıktan sonrra ...bende 1 ay sonra etki etmeye başladı...yani bir mücadele verdik ..hıh o kazandı ..yok yok ben kazandım çünkü azaltmaya başlıyorum ..
                              şaka bir yana cidden ağır değilizki dr bunu verdi..
                              sende belki ağır ağır ilaca tepki vereceksin dir ..
                              olsun olsun ..zamna bırak herşeyi....her şeyin ilacı zamandır ..
                              haklıısn ranil demek bizim durumumuz çok ağır değilki hafif ilaç verdi,sevinelim

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X