Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Hedefe Ulaşmak İçin Neler yapmalıyız?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Hedefe Ulaşmak İçin Neler yapmalıyız?

Selamlar...
    En son değiştiren hipnoz; 06-05-2014, 06:34 AM.

selamlar...
    En son değiştiren hipnoz; 06-05-2014, 06:35 AM.

Yorum

Gerçekten istemek ve bu isteği ispat etmek.

Yorum

İnat ettim mi hepsini yapıyorum ama bu davranışımın normal olmadığını da kabulleniyorum
        İnsanlar hakkında iyi düşünmek onları iyi yapmaz.

Yorum

İlaç tedavisi uygularken eğer hala düşünce kaynaklı negatif düşünüyorsak iyileşmemiz beklenemez. İlaçlar sadece bünyemizi rahatlatır kendimizi biraz iyi hissetmemizi sağlar gerisi bize düşüncelerimize ve harekete geçmemize kalıyor.

Eğer herşeyi ilaçtan bekliyorsak, düşünceleri, karakteri değiştiren bizi biz olmaktan çıkaracak ilaçların çıkmasını beklememiz gerek. Tabiki buda imkansız.

Yorum

tek hece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İlaç tedavisi uygularken eğer hala düşünce kaynaklı negatif düşünüyorsak iyileşmemiz beklenemez. İlaçlar sadece bünyemizi rahatlatır kendimizi biraz iyi hissetmemizi sağlar gerisi bize düşüncelerimize ve harekete geçmemize kalıyor.

Eğer herşeyi ilaçtan bekliyorsak, düşünceleri, karakteri değiştiren bizi biz olmaktan çıkaracak ilaçların çıkmasını beklememiz gerek. Tabiki buda imkansız.
            ilaçlar karakterin yüzde 50 değiştirebilir,bazılarına daha çok hatta.yani mkansız değil ,imkanlı . bilimi küçümsemeyin.

Yorum

Hedefin imkanlı olup olmadığına dikkat etmek.
              "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

ben reçetenizi yazdım hala niye diretiyorsunuz anlamıyorum

Yorum

İstek İşleniyor...
                X