Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

stilizan

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• stilizan

merhaba,

stilizan ne durumda verilir? benim erkek arkadasım oldu..deliler gibi severken bir gun ayrılmak istedi ve bana dusman gibi, gozleri kinle bakiyor..liseden beri kullaniyormus bu ilaci..kendine guven eksikliği de var,bu sorun ailesinde de mevcutmus...cok kinci oldugu cevresinde de biliniyor..bi arkadası kendisine nereye gidiyosun sorusuna yanıt vermeyince ona kin besleyip, 2 senedir konusmuyo...24 yasında, ufak seyleri dert edip içinde sıkıntılar olusturuyor...Doktora bu konu ile ilgili gitmiş ve stilizan vermiş..aşırı kinci ve bunun sonucunda kin duyduguna dusmanca davranıyor, hakaret ediyor karsı taraf hiçbişi demese bile, kendine guvenmiyor, cok zor ikna oluyor hatta olmuyor kendi dusuncesinin dogru oldugunu dusunuyor..

Kişilik problemi mi mevcuttur?nasıl duzelir, daha da kotuye gidebilir mi?

STILIZAN SIZOFRENI VE OZELLIKLE PARANOYA PSIKOZLARI ICIN KULLANILIR. AYRICA ZEKA GERILIKLERI ICIN. PROSPEKTUSUNDE BOYLE YAZILI.

Yorum

Stilizan bir antipsikotiktir. düşük dozları her türlü psikiyatrik hastalıkta yüksek dozları ise şizofreni ve diğer psikozlarda kullanılır.
      Kindarlık paranoidlere özgü bir davranış ve düşünce şeklidir ve Stilizan bu olay için uygun ilaç. Başka ilaçlar da denenebilir.
      Sanırım arkadaşınızın ilaçlarını etkili dozda ve sürekli kullanması gerekiyor. Böyle bir problemin ilaçsız çözümü aldukça zor.
      Stilizanı günde kaç mg aldığını öğrenseniz iyi olur.

Yorum

umrım kişilik bozukluğu değildir. öyleyse düzelmesi ruhsal rahatsızlıklardan çok daha zor.

Yorum

1 mg. lıktan kullaniyor ve her zaman duzenli almiyor, iç sıkıntısı kendisini aşırı huzursuz edince( bazen bu iç sıkıntılarından dolayı kusuyor, kin yuzunden besledigi nefret kendinde sıkıntı yaratabiliyor) kullaniyor ilaci..4-5 gun kullanip kesiyor..

Yorum

bende kullandım onu günde 3 kere aldım da çok şizofreni tedavisinde kullanır

Yorum

merhaba.bende stilizan kullanıyorum . yeni başladım sayılır. ama bi faydasını göremiyorum. 1 mg lık kullanıyorum. günde yaklaşık 4 tane alıyorum.acaba daha yüksek dozajları denemelimiyim?

Yorum

bi ara bende kullanıyodum bundan ben şizofrenim onun icin kullanıyodum bu ilacı

Yorum

stilizian yüksek dozda olursa şizofrenler kullanıyor bildiğim kadarıyla...bende düşük dozda kullanıyorum bu ilacı...öfkelerim azaldı..düzenli kullanıyorum...faydasını gördüm.....korkulacak bir ilaç değil...
                  yarın çok geç olabilir...

Yorum

uzun zaman önce bana 1 mg stilizan vermişti dr..
                    öfke kontrolu için gibi birşeyler söylemişti hatırladığım...

Yorum

bende yeni başladım ama benim birazdaha farklı bende öldürme isteğie karşı sempati var :S

Yorum

bende kullandım ama fayda ettimi bimiorum...

Yorum

ben çok sinirliydim doktor ondan verdi sinirimi aldı rahatlattı

Yorum

1 mg düşük doz o olumsuzlukları alıp götüreceğini sanmıyorum..muhtemelen doktorada benım pek bişeyım yok sadece sole bole.. dıye gıtmısse vermıstır sıkıntın olunca al diye bende kullandım öle melek yapıcı bir etkisi yok zaten ilaçlar kişiliği ya da karakteri değiştirmez ...

Yorum

İstek İşleniyor...
                            X