Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Sizin ağacınız hangisi??

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sizin ağacınız hangisi??

http://www.testler.org/test.php?test=57

bakalım sizin ağacınız hangisi?
    ZAMAN HERŞEYİ COZER ŞU BEKLEMEK OLMASA...

SEDİR : (GÜVEN) Zarif, her ortama ayak uydurabilen, lüksü seven, sağlığına dikkat eden, kendine güvenen, başkalarına da biraz yukarıdan bakan biridir. Kararlı, Sabırsız ve Başkalarını etkilemeyi sever. İyimser ve beceriklidir. Tek ve gerçek aşkını bekler. Çabuk karar verir.
    Çoğu uyuyor 8) 8)
    <div>OYLE ZAMANLAR VARDIR Kİ,GİTTİGİNİZ YER ONEMSİZDİR:ONEMLİ OLAN NASIL GİTTİGİNİZDİR!</div><br />

Yorum

benim de sedir çıktı.benim de uyuyor

Yorum

CEVİZ : (TUTKU) Garip ve zıtlıklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gösterir. Asil bir ruhu vardır. Spontandır. Çok hırslıdır ve hiç esnekliği yoktur. Zor ve alışılmışın dışında bir eştir. Çok zor beğenir. Çok kıskanç ve tutkuludur. Sadece takdir eder. Uyum göstermek için fazla fedakarlık etmekten de hoşlanmaz. İlginç stratejiler üretmeyi sever.

agresif değilim ve fedakarlıktan kaçınmam. diğerleri doğru.
        nothing lasts forever...

Yorum

olaya bakın ya

SALKIMSÖĞÜT : (MELANKOLİ) Güzel ve çok melankoliktir. Etkileyicidir. Güzel ve zevkli şeylere meraklıdır. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir. Kaprisli ama dürüsttür. Başkalarının duygularına önem verir. Çabuk etki altında kalır ama beraber yasanması zor biridir. Talepkardır. Sezgileri de kuvvetlidir. Aşıkken acı çeker ama demir atabileceği birini bulabilir.

Yorum

Test Sonucu:
            KAVAK : (TATMİNSİZ ) Arkasının güçlü olmasını ve sıkı insanlarla muhatap olmasını sever. Çok seçicidir. Artistik bir doğası vardır. Kin tutar. İyi bir organizatördür. Felsefik takılmayı sever. Ama her durumda ona güvenilebilen biridir. İlişkilerini de çok önemser.
            Sen nerdesin.Hangi roldesin

Yorum

IHLAMUR : (ŞÜPHE) Hayatın ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartışmadan nefret eder. Çalışkandır. Tembelliği ve bencilliği hiç sevmez. Streslidir. Yumuşak huylu ve merhametlidir. Arkadaşları için çekinmeden fedakarlık yapar. Becerikli olmasına rağmen bunları değerlendirmesini bilmez. Mızmızdır,

galiba beni anlatıyor....teşekkurler paylaşım için =)
              <div class="MsoPlainText">Sevgi emekmiş,</div><br />Emek ise vazge&ccedil;meyecek kadar, ama &ouml;zg&uuml;r bırakacak kadar sevmekmiş...<br />(Can Y&Uuml;CEL)<br />

Yorum

bişi deıl duenne beenmenize sevindim

Yorum

ELMA: (AŞK) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Flötrçü ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

Aynı ben (flörtçü kısmı hariç tabi)..Teşekkürler..
                  Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

AKÇAAĞAÇ : (ÖZGÜR ZEKA) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.

(:

Yorum

Fındık <olağanüstü< çıktı ama bana pek uymayan yanlar var...
                      Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
                      Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

SALKIM SÖGÜT:

Yorum

AKÇAAĞAÇ : (ÖZGÜR ZEKA) Hayal gücü ve orjinallikle dolu hiç de sıradan olmayan biridir. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen, yeni deneyimlere aç biridir. Genellikle sinirli ve gergin bir yapısı vardır. Hafızası kuvvetlidir. Çok kolay öğrenir. Aşk hayatı biraz karmaşıktır. Başkalarını etkilemeyi sever.
                          okyanusu suya bakarak aşamazsın

Yorum

ELMA: (AŞK) Cazibeli, Fiziksel olarak dikkat çekici ve etkileyici. Hoş bir auraya sahip. Flötrçü ve maceraperest ama hassas ve her zaman aşık bir tip. Sevmeye ve Sevilmeye meraklı. Sadık ve hassas bir eş. Cömert. Bilimsel konulara yeteneği var. Bugün için yaşar. Hayal gücü yüksek.

Neredeyse hiç uymuyor be arkadaşım.

Başlığı okuyunca aklıma ilk gelen, ağaç çizme karakter testi geldi.
                            Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Mitokondri Nickli Üyeden Alıntı

(:
                              Sevgili hücrenin enerji santrali seninle aynı ağacı paylaşıyorum.

Yoruma gelince.. :roll: yarı yarıya uyuyor diyebilirim.

Paylaşım için teşekkürler xxxx.

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X