Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

KOÇ BURCU ERKEKLERİ NASILDIR ?? SEWGİSİNİ BELLİ EDER Mİ ??

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• KOÇ BURCU ERKEKLERİ NASILDIR ?? SEWGİSİNİ BELLİ EDER Mİ ??

slm arkadaslar

basımda öyle bi dert varki adı koç burcu

simdi aranızda hakiki koç yada koç tanısıklıı olanlarınız varsa

duygularını belli ederlermi

nelerle ilgienir neşerle ilgilenmezler

sizi süzgece alıp eleme yanılma yöntemine çekerler mi çekerlerse amaç nedir

bide koç burcundan adam olur mu )

hiç anlaşamadıı burç nedir ve oldu ki anlastılar buna imkan varmı ben o burcum )

bide ben kendi burcumun özellii olarak diğer burclarla ilişkimide merak ediyom

kendi burclarınızı da anlatın ama konuyu saptırmadan )

hadi ii tıkırdatmalarrrrrrrrrrr )

ben koçumçkoölar liderdir sabırsızdır.en ince şeyleri bile merak edersin.bazen paranoyak bile davranabilirler.en olmadık şeylerden en olmadık anlamları çıkarırlar.kıskançtırlar.herşeyden haberleri olsun isterler.zaman zaman dalgalanmalar olabilir.bi bakarsın aşırı ilgisiyle seni bıktıırır bazen de hiç ilgi göstermez.çok duygusaldırlar.alıngandırlar.şahsen duygusal ilişkilerde hemn gözlerim dolar.aslında en adam gibi burçtur.peygamberimiz de bu burçtandır.ayrıca fatih sultan mehmet de.sonra bu burç çok konusur özellikle teke tekte insanı çileden çıkarır.hayal ve gerçek iç içedir.meraklıdır kurcalamayı sever.sevdiğinin sadık olmasını bağımlı olmasını ve saf duygularla bağlanmasını ister..benden bu kadar.
    "sesini değil sözünü yükselt yağmurdur zambağı büyüten gök gürültüsü değil.."

Yorum

ikizler terazi ve yayla anlaşabilir.

Yorum

bide koç burcundan adam olur mu )
        Bence kolay kolay olmaz. Eğer karşındaki koç bir erkek ise.
        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

olur olur

Yorum

........................................
            En son değiştiren hale46; 4 Hafta önce.

Yorum

koç burcundan adam olur mu suali şaka değil mi?evet evet şakadır şaka olsun lütfen :lol:

Yorum

hale46 Nickli Üyeden Alıntı
                koç burcundan adam olur mu suali şaka değil mi?evet evet şakadır şaka olsun lütfen :lol:
                Nedenki? Yoksa
                Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

....................................
                  En son değiştiren hale46; 4 Hafta önce.

Yorum

Koçlar enerji doludur..kıskanç..tutkulu..severse çok sever ama sevmezse ilgisi başkalarında da olabilir..bakımlıdırlar..iyi yaşamayı sever..ve en önemlisi çok inatçıdırlar.onlardan adam olur mu?..olur tabi ki,yapabilirseniz ve o buna izin verirse...ama benden size tavsiye karşınızdaki kişi kim olursa olsun(eş,sevgili,arkadaş vs) değiştirmeye çalışmayın..olduğu gibi kabul edin..ikili mücadele etmekten kurtulmuş olursunuz
                    yarın çok geç olabilir...

Yorum

hale saka diil bak ,nsanlar yorum yapmıs bende sordum

bu bi gercek koç burcu gerceği

)

Yorum

koç burcu erkeğini bilmem ama erkeklerin çok çoğu evlendikten sonra sevdiğini belli etme gereği duymuyor

Yorum

bir boğa burcu erkeği ile evlenmeye çalışın. bulamadınızsa aslan ile evlenin. ikisini tum cabalarınıza ragmen bulamadınız sıra koç burcu erkeklerinde. onlara yonelin.
                          kaynak: astroloji hayat felsefem.

Yorum

ben akrep burcuyum ama bayanda BALIK,YENGEC, BASAK tam ideal eş oluyor.., erkekte ise, BOĞA, ASLAN, BAŞAK erkekleri evlilik için ideal olduğunu düşünüyorum...
                            biliyorum artık çok zor çok
                            kuracak yeni bir hikayem yok.
                            yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
                            cebinde bozuk paralarınla
                            kendi mezarına selam durup
                            boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

forte-donna Nickli Üyeden Alıntı
                              aslan mı:RpS_thumbdn::RpS_thumbdn::68::68:
                              KAdınlar için
                              Balık: Çok şefkatli duyarlı ve her zaman yardıma koştuğu için.
                              Yengeç: Çok iyi anne olup, evi erkeği çeki düzen verdiği için.
                              Başak: Sadık, tertipli olup ve dürüst oldukları için.

Erkeklerde ise,
                              Boğa: Çok sadık, anlayışlı ve sakin yapıda olduğu için.
                              Başak:Sadık, tertipli olup ve dürüst oldukları için.
                              Aslan: Her daim iyi bir pozisyonda oldukları için ki, genelde kadınlar güçlü ve sözü geçen erkekleri severler. Ayrıca, aslanlar çok neşeli ve hayat dolu olurlar. Gururları kırılmadığı sürece, kibirlerine katlanıldığı sürece iyi bir eş oluyorlar.
                              Ben akrep olduğum için, evliliğe çok yatkın değilim, kıskanclık, inat vs.. hepsi var.. Ama, akrepler iyi babadır her zaman, iyi bir eş olmasalar bile buna inancım sonsuz...
                              biliyorum artık çok zor çok
                              kuracak yeni bir hikayem yok.
                              yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
                              cebinde bozuk paralarınla
                              kendi mezarına selam durup
                              boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X