Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

eslorex kullananlar?

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• eslorex kullananlar?

arkadaslar bu ilacı bilen yada kullanan var mı? pek bilindik bir antidepresan degil sanırım nette fazla yorum bulamadım. 1 haftadır kullanıyorum risperdal kullanıyordum daha once yeni dr um bunu yazdı. buspon ve quet le beraber. buspon ve quet i kullanmıyorum sadece eslorexi kullanıyorum suan. bas donmeleri beyin uyusmaları geri geldi. ayrıca bu ilaç deli gibi uykumu getiriyor ama kafamı yastıga koyar koymaz uykum kacıyor gunlerdir bu ilac yuzunden uyumuyorum resmen saga sola donerek ayagımı sallayarak sabah ediyorum. risperdal den sonra hafif mi kaldı acaba diye dusunmeden edemiyorum yada bunyem alısmadı henuz. dr umu gormeme de daha 1 hafta var prff :tinysmile_hmm_t2: :RpS_crying:
    I'm "CrAZy" but you like it....! :RpS_cool:

ben 3 haftadır kullanıyorum ama düzelmem yok

Yorum

ne için vermişti dr?

Yorum

bende panik atak deralizasyon ve çözülme varmış

Yorum

yan etki yaptımı peki.. yaptıysa hala yasıyomusun? korkuyorum valla hep böle uykusuz kalıcam diye zombilere dondum :RpS_unsure:

Yorum

ruh gibiyim uykusualuk yapmadı senin rahatsızlığın nedir

Yorum

depresyon bende ruh gibiyim surekli dalıp dalıp gidiyorum henuz bendede pek bi iyileşme var sayılmaz kendi cabamla dısarı cıkmaya işime gitmeye falan basladım o kadar hala acı cekerek yasıyorum ama depresif dusuncelerden kurtulamıyorum.
              gecmiş olsun sanada bu arada

Yorum

eslorexi kesinlikle kullanmayın tavsiye etmiyorum yan etkisi en fazla olan depresan ilaçtır

Yorum

fiftycent86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  eslorexi kesinlikle kullanmayın tavsiye etmiyorum yan etkisi en fazla olan depresan ilaçtır
                  kullandınızmı ..:?
                  bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

eslorex cipralex ile aynı ilaç. SSRI grubu antidepresanlar arasında yan etkisi en az olanıdır.
                    risperdali kesmeniz sizde uykusuzluk yapmış. risperdal çoğu kişiyi uyutur.

Yorum

benim kullandığım ilk antidepresan ilaç eslorextir ve kullandığım 1 hafta içerisinde en fazla 6 saat uyumuşumdur ve iştahımı tamamen kapatmıştır benim şahsi görüşüm eslorex çok ağır yada benim bünye çok zayıf =)

Yorum

Çok az yan etkisi bulunan bir ilaçtır şuan 20 mg kullanıyorum bende hiç yan etki yapmadı zaten en büyük yan etkisi mide bulantısıdır oda 1-2 hafta içinde geçer.

Yorum

fiftycent86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          benim kullandığım ilk antidepresan ilaç eslorextir ve kullandığım 1 hafta içerisinde en fazla 6 saat uyumuşumdur ve iştahımı tamamen kapatmıştır benim şahsi görüşüm eslorex çok ağır yada benim bünye çok zayıf =)
                          işte bu ..
                          ilaçlar bünyeye göre değişiklik gösterir...
                          size iyi gelmeyen başkasına iyi gelebilir ..
                          sizde biliyorsunuz bu ilaçlar hemen bırakılmaz ..
                          ağır ilaç hemen bırakın demektense dr. tanışın diyerek birbirimizi daha ehil ellere yönlendirmeliyiz bence..
                          bu ilaçları kullanan insanların neler yaşadıklarını ve hastalıklarını bilemeyiz..allah saklasın birşeyler ters gidebilir..
                          bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

2 hafta kullandım bıraktım ben ve bi sorunlada karsılasmadım... tabi uzun süreli kullanmadıgım icin muhtemelen bunyem alısmamıstı... dr nuza sormadan bırakmayın siz

Yorum

evet doktora danışmak gerek,ben 3 defa danıştım adam illada kullan illada kullan dedi bende bıraktım malesef =)

Yorum

İstek İşleniyor...
                              X