Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

Anksiyete ve paxil

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• dogum sonrası deperesyondu tanım saglık ocagında prozac verdiler surubunu kulandım iyi gelmişti bana sonra tablet ardındanda nöroloji bölümüne gittim dr bana prozac deveam edelim dedi belli süre devam ettim daha sonra paxile gectim sanki prozac daha iyi gelmişti bana sonra iyi oldugumu düşündüm ilaçı bırakmak istedim kendim fakat bıraktıgım 15 gün içinde baş dönmesi ellerim titremesi göz kararması oluyor diye doktoruma gittim ilaça devam dedi daha sonra psikiyatır bölümüne gittim bu seferda bana minteron sanırım adı böyleydi onu aldım acayip uyku yapıyordu içtiğim anda onuda bıraktım içmedim paxille devam ediyorum tekrar çocuk düşünüyorum çünkü bütün bırakma cabaam bu hayatı erteleyemem çünkü hayat devam ediyor ilaç kullanmadan devam etmek istiyorum bıktım paxil kullanmaktan doktara gittsem ilaç dayıyorlar şimdi paxilden nasıl kurtulucam ben

Yorum

• arkadaşlar 7 yıl evvel bu konuyu ben açmışım gözlerim yaşardı resmen şu an 42 yaşındayım ve senelerce hep 20 mg paxil kullandım. genelde yaşam kalitemi arttırdı. 2-3 senedir paxera kullanıyorum (paxilin aynısı sadece adeti fazla) gerçi son 1 yıldır 15 mg daha sonra 10 mg ve son 2 aydır da 5 mg kullanıyorum kendimde ki izlenimlere göre 5 mg bana biraz sıkıntı yaratıyor. yani biraz daha sinirli ve sıkıntılı oluyorum. 10 mg yetiyor bana.
      bu ilacı bırakmak istemem sebebim sadece cinsel yönden sıkıntı yaratıyor. bu yan etki olmasa ömür boyu kullanabilirim. tam 7 yıl sonra buraya ziyaret etmek çok ilginç geldi bana
      THE FORCE BE WİTH YOU !!!

Yorum

İstek İşleniyor...
      X