Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

fulsac 20 mg hakkında bilgisi olanlar

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• fulsac 20 mg hakkında bilgisi olanlar

bugün doktorum bana prozac yasmıstı eczanede yokmus fulsac 20 mg ilacını verdi nası bi ilac etkisi nasıl bilgisi olan varmı

hiç bilgisi olan yokmu kullanann bu ilacı

Yorum

doktor banada fulsac 20 mg ilacını verdi aldım fakat kullanmak istemiyorum antidepresanların yan etkileri çok oluyor diye ama eski sağlığımada kavuşmak istiyorum ?
      doktor kesin birşeyde söylemedi panik atağım mı depresyonum mu var diye sanırım 2side

Yorum

meleekk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        doktor banada fulsac 20 mg ilacını verdi aldım fakat kullanmak istemiyorum antidepresanların yan etkileri çok oluyor diye ama eski sağlığımada kavuşmak istiyorum ?
        doktor kesin birşeyde söylemedi panik atağım mı depresyonum mu var diye sanırım 2side
        kullan kullan .... inan kullanmadan nasıl bir yan etki olabileceğini bilemezsin ... ilk başlarda biraz uykulu biraz sersem gezersin belki mide bulantısı yapar ama sonra bünye alışır yan etkileri geçer...

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

İstek İşleniyor...
        X