Duyuru

Katla
Herhangi bir duyuru yapılmamış.

concerta lustral ve alkol

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• concerta lustral ve alkol

merhaba arkadaşlar başlıktaki ilaçları ve abilify kullanıyorum onu 2 gündür içmiyorum birazdan bi bira içmeyi düşünüyorumda herhangi bir problem olurmu daha önce böyle bişey yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorum bide okb li olunca insan daha bir korkuyo bu arada ilaçları sabah 8 e doğru içmiştim 200mg lustral 27mg concerta kullanıyorum günde
    En son değiştiren hknmh; 17-03-2012, 03:21 PM.

hmm ilginç ilaç kombine si yapmış doktorun..abilify ile concerta nasıl olur acaba?:105:

Yorum

öyle bir kombinasyon yaptı dr um okb ve dikkat eksikliği sebebiyle açıkçası bende antipskitoği kullanmak istemediğimi dr uma söyledim ama o böyle uygun gördü bu arada fazla içmedikten sonra problem olmuyormuş alkol denedim gördüm

Yorum

kafein kullanımına dikkat edin çay kahve içmeyin mümkünse concertanın yan etkisini artırıyor.

Yorum

cevabınız için teşekkür ederim ilacın etki süresi içerisinde içmemeye dikkat ediyorum zaten ama bazen kahve içtiğimizde dediğiniz gibi yan etkiler artıyor çarpıntı oluyor dikkat etmek gerekli

Yorum

hknmh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba arkadaşlar başlıktaki ilaçları ve abilify kullanıyorum onu 2 gündür içmiyorum birazdan bi bira içmeyi düşünüyorumda herhangi bir problem olurmu daha önce böyle bişey yaşamış arkadaşlardan yardım bekliyorum bide okb li olunca insan daha bir korkuyo bu arada ilaçları sabah 8 e doğru içmiştim 200mg lustral 27mg concerta kullanıyorum günde
            Bu ilaçlar uzun salınımlı ilaçlardır ...umarım bira içmemişindir.
            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

2 bira içtim bişey olmadı arkadaşlar ama tabi içilmemesi gerekir sonuçta arkadaşında söylediği gibi uzun salınımlı ilaçlar o yüzdende fazla kullanmamak gerekiyor alkolü ilaç kullanırken haklısınız

Yorum

İstek İşleniyor...
              X