Duyuru

Katla

Tüm üyelerin dikkatine!

Yazılan tüm konular ve mesajlar açıldığı forum bölümüyle ilgili olmalıdır. İlgisiz mesajlar hemen kaldırılacaktır. Ait olduğu forum bölümüyle ilgisiz üç mesaj atan ya da konu açanlar banlanacaktır. Siyasi ve dini konularda mesaj atanların mesajları hemen silinecek ve tekrarı halinde mesajları atan üye banlanacaktır.
Daha fazlasını görüntüleyin
See less

paxil kullananlar

Katla
X
  • Filtre
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• paxil kullananlar

arkadaşlar,paxilin yan etkilerini yaşayan varmı?ben sabah yarım öğlen yarın (10mg) günde 20 mg alıyorum ama acayip uyku yapıyor göz kapaklarım ağırlaşıyor resmen ve çok çok derin uyuyorum . gündür başım ağrıyor,gözlerim ağrıyor ve sanki gözlerim kararıyor,kararmıyor arası .çok tuhaf yani.insanıın tansiyonu düşer sersem olur ya aynen öyleyim.korktum kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı.sanki beynim uyusuk gibi.sizdede oluormu??

http://www.psikoloji.gen.tr/modules....r=asc&start=50

burdan bakabilirsin.

Yorum

ben de on iki gündür kullanıyorum ve aynı durumdayım maalesef ne yapalım alışana kadar böyleymiş. hele gözlerim varya resmen bulanır gibi oluyor iki tane göz doktoruna gir,ttim zaten 4 numara hipermetrop gözlüklerim var numaran iyi deyip yolladılar neyse acil şifalar.

Yorum

İstek İşleniyor...
      X