Psikoloji Portalına Hoşgeldiniz!

Psikoloji PORTALI V-1
Psikoloji PORTALI V-1

2004 yılında yayın hayatına başlayan Psikoloji PORTALI yaklaşık 13 yıldır kesintisiz yayımdadır. Başlangıçta bir PORTAL olarak kurulan sitemiz zamanla bir FORUM sitesine dönüşmüştür. Bu son değişiklikle ilk yola çıktığımız gibi tam bir PORTAL olarak yayın hayatına devam edecektir. FORUMLAR bölümü de aktif olmaya devam edecektir. Üyelik gerektiren forum bölümüne FORUMLAR linkine tıklayarak ulaşabilir ve paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz!

Sitemizin ilk kurulduğu 2004 yılından günümüze kadarki geçirmiş olduğu evreleri aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz.

 

Psk.Dr.Sezai Kalafat hakkında 35 makale
1967 Karadeniz Ereğli’si doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi burada tamamladım. 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden Psikolog unvanıyla mezun oldum. 1996 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesinde yüksek lisansımı, 2012 yılında da İstanbul Üniversitesinde Doktoramı tamamladım. 1993-2016 yılları arasında üniversitede akademik personel olarak görev yaptım. Aldığım Eğitimler (Eğitimi Veren, Eğitimin Konusu, Eğitimci, Eğitim Tarihi sırasında verilmiştir): 1- PSİKONET, Şema Terapi: Model ve Teknikler eğitimi, Psikiyatrist Dr. H. Alp Karaosmanoğlu, Ekim 2013; 2- CBTISTANBUL, Kognitif Terapi İlkeleri & Depresyon Tedavisinde Uygulanması, Dr. Emel Stroup, Kasım 2013; 3- CBTISTANBUL, Kognitif Terapinin Anksiyete Tedavisinde Uygulanması, Dr. Emel Stroup, Aralık 2013; 4- CBTISTANBUL, Kognitif Terapi Yönelimli Klinik İlk Görüşme & Terapi Becerileri, Dr. Emel Stroup, Eylül 2014.

3 Comments

  1. Avatarınız ilgimi çektide. Bakırköy akıl ve ruh hastalıkları hastanesindeki bu düşünen adam heykelini ya kaldırmışlar, yada kaldıracaklarmış. Onun yerine yere çökmüş depresyonlu hasta resmi koyacaklarmış. Bu arada hastanedeki bu heykeli hastanede yatan hastalardan biri yapmış. Yani düşünen adam heykelini.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*