Duyuru

Collapse
No announcement yet.

dertlesmek istiyorumi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dertlesmek istiyorumi

sevgili ve saygı değer arkadaşlarım ben gerçekten çok hastayım bir kez daha sizinle duygularımı paylaşmak istiyorum sizlerle dertlesmek istiyorum,ben 20 yaşındayken 2004 yılında güneydoğuda terör bölgesinde jandarma olarak çok zor çok sıkıntılı bi askerlik geçirdim,daha sonra 23 yaşındayken güzel annem kanser sebebiyle henüz 57 yaşındayken gözlerinin önünde yoğun bakım ünitesinde can çekişerek olduğunu gördüm, ve ayrıca henüz genç yasta olan abim de MS hastası oldu artik yürüyemiyorlardı,çok üzülüyorum sevgili babam ise 74 yasında yaslandı ve gerçekten çok duygusal ve hassa bi insan, ben de ayrıca bir zamanlar alkol ve uyuşturucu kullanıyordu,ciddi bir bağımlıydı ve hepsinden kurtulmayı başardım,henüz 32 yasinda olmama rağmen çok Yoruldum, bana sizoafektif bozukluk tesisi koydular, 6 senedir çok ciddi bir akil hastalığın var, dini bilgilerin dolayı intihar edemiyorum son olarak sunu söylemek istiyorum yedi cüce!erin prensesi olmuş uçurumdan bir bir atlayışlar, sadece sizlerle duygularımı paylaşmak istedim,kendinize çok iyi bakmanizi istiyorum, sevgilerimle. allasa emanet olun,görüşmek dileğiyle, saglicakla kalın....
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

doktorlar bana da sizoafektif teşhisi koydular. çevremede bana destek olabilecek hiç kimse yok. hatta rahatsızlanmam için uygun ortamı hazırlıyorlar bilinçsiz olarak. sürekli haksızlığa uğruyorum. artık haksızlıklara karşı duyarsızlaştım. hiç tepki vermiyorum ve hakkımı aramıyorum Allah herşeyi görüyor.

Yorum

sevgili andblue kendine ait özel bir odan varsa bence su siralar zamanının çoğunluğunu oranda geçirmenin tavsiye ederim, bol bol müzik dinle techno underground tarzı müzikler dinle, serefimle soylerimki uykuyla birlikte ben 24 saatin 17, 18 saatini odamnda geciriyorum en kotu zamanlarda en iyi arkadaşın olur yalnızlık,zaten bende sosyal çevreden 5, 6 yildir köpüğün, neden biliyor musun dost, dışarıdaki insanlar kendileri için yaşıyorlar bir çoğu çıkar peşinde, yalnızlık aslında çok iyi bir şey, bir sizoafektif olarak mümkünse insanlardan uzak durmaliyiz çünkü ben insanlardan yalniz çocukları severim, onları da büyüyünceye kadar, selametle......

Yorum

Diğer konularını hatırlıyorum daha önce konuşmuştuk. ALLAH yardımcın olsun. Hani verecek tavsiyem yok çünkü bende kendi dertlerime çözüm bulabilmiş değilim. Artık ne iyi ne kötü onu dahi ayırt edemiyorum. Dilerim çektiğin sıkıntılar en kısa zamanda son bulur...

Yorum

sevgili dnm2451 çok tesekkur ederim, inşallah seninde yazdığım sıkıntılar bir an önce geçer, çok doğru söyledim sevgili dost,ben de artik irade dışı davranışlar sergileyip, bilinç dişiyi faaliyetlerde bulunuyorum, ben de şaşırdım artik, ama bir gün inşaallah mutlu sağlıklı oluruz, derdini benle paylaşmak istersen ben buradayim, bir birimine yardimci olmak lazim, selametle...

Yorum

Onur sevgili kardeşim teşekkür ederim. önerini uygulayacağım. evden zaruri olmadıkça çıkmıyorum. insanlardan uzak duruyorum. çünkü stres bizim düşmanımız insanlar sıkıntı yaratıyor. sürekli müzik ve haber dinliyorum. ben de hayvanları çocukları ve çaresiz durumdaki yaşlıları seviyorum. sağlıklar dilerim.

Yorum

psikotik hastaliklar kotu hayat kosullari sebebiyle oluyor biliyorsundur bilmeyen pek kalmamistir hayata tutunabilmek icin zihnin uydurmak zorunda kaliyor aslinda sen hasta degilsin sizin evdekiler hasta.sen yorulmussun bikmissin yerinde olmak istemezdim bazen boyle istenmeyen durumlar yillarca duzelmiyor ne yapsan da duzelmez kendi cani ne zaman isterse o zaman duzelir yapabilecegin bisey yok dusundum senin yapabilecegin bisey var mi diye bulamadim bisey. ancak devlet yardimi alirsin belki yuzde iki ihtimalle eve hemsire yardimi
              sana tavsiyem ille deliriyorsan Allah icin olsun delirmen. ben de basimi baya buyuk belaya soktum kimseye anlatilacak bisey degil hayatim kaydi mi ne oldu bilmiyorum dort gundur ilac icmemisim farkinda degilim
              berat gecen mubarek olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dnm2451 View Post
                Diğer konularını hatırlıyorum daha önce konuşmuştuk. ALLAH yardımcın olsun. Hani verecek tavsiyem yok çünkü bende kendi dertlerime çözüm bulabilmiş değilim. Artık ne iyi ne kötü onu dahi ayırt edemiyorum. Dilerim çektiğin sıkıntılar en kısa zamanda son bulur...
                bir hafta rastlamazsak öldugunu dusunucez bi vasiyetin olursa soyle arkandan okunmasini istedigin sureler varsa

Yorum

Orjinal yazı sahibi: *Latife View Post

bir hafta rastlamazsak öldugunu dusunucez bi vasiyetin olursa soyle arkandan okunmasini istedigin sureler varsa

Merak etme uzatlmaları oynuyorum. İntihar etmeden önce buraya bi veda konusu açacağım. Son zamanlarımı güzel geçirmek istiyorum.

Yorum

İşleniyor...
                  X