Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ya bi yol bulucaz ya da bir yol acicaz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ya bi yol bulucaz ya da bir yol acicaz

merhaba sevgili arkadaşlar hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum, sizlerle daha yakin daha iyi ve daha doğru bir iletişime geçmek istiyorum, sizlere bir sorum olacak , ruhsal rahatsızlığa mensup olan bir insanin din ve siyaset ideolojilerine çok aşırı derecede bağımlı olması ve bu hususta çok ciddi anlamda takıntılı olması , ayni zamanda kendisini hep mutsuz görmesi, hayattan hic bir beklentisi olmayışı, çok pesimist kötümser ve karamsar olması , geleceğe dair çok ciddi endişelerini ve kaygılarının olması ,intihar düşünceleri kendine değer vermeme gibi semptomların en etkili şekilde giderilmesi ve hayata gerçekten küsmüş olan bir hastanın hayata nasıl bağlanması gerektiği ve nasıl evlenipte bir aile kurma basarisi gösterebilmesi o insanin yani benim sizin yani hepimiz ne yapmalıyız, nasıl bir yol bulmaliyiz, nasıl sosyal edebiliriz , düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz benimle, hep birlikte bir çıkar yolu bulalım inşaallah, allah sizlerden razi olsun ve hepimize şifa versin inşaallah , sevgilerimle ve saygılarımla , saglicakla kalın......
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

saglik bakanligina dilekce yaz eve hemsire iste ben emniyet mudurlugune dilekce yazip eve koruma istiycem bugun gidip birine bisey sapliycaktim zor tuttum kendimi depakin iciyorum bi musallat sapik abazanin yuzunden adam hem deli hem yuzsuz cocugun eline verdim telefonu cocugu tehdit etmis rezil. adamdan nefret ettim kendini kabul ettirmeye calisirken nefret ettirdi ne bekliyor ki gerizekali simdi gidip oldurucem adami su anda psikotik degilim kac yil yatarim acaba sinir krizi geciriyorum tam simdi ölsem ne iyi olur

Yorum

yol falan actirmazlar bize acsakta kapatirlar bilmiyor musun

Yorum

aynen haklısın dertler çok

Yorum

evet kurtuluş yok olmazsa yol açıcaz. güzel bir söz.

Yorum

İşleniyor...
          X