Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendini kaybetmek ölmekten daha kotuymus

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendini kaybetmek ölmekten daha kotuymus

kendini kaybetmek olmekten daha kotuymus, merhaba sevgili arkadaşlarım, yaklaşık 1 haftadır siteye girememiştir sizlerle de gorusememistim, 1hafta önce doktoruna girmiştim 5 çeşit ilaç kullanmama rağmen birde serequal 25 mg yazdı, allaha yemin olsun ki bu da fayda etmedi, artik gerçekten kendimi kaybetmeye başladım, artik esnafa,bakkala,cakkala dertlerimi uzun uzun anlatmaya başladım,insanlar şaşkın şaşkın bana bakıyorlar, ayni zamanda din ve siyasetle de eskisi gibi çok ilgilenmeye başladım, hem de haddinden fazla ilgilenmeye başladım, inanılmaz bir düşünce bozukluğu her şeyden daha kötüsü 2gun önce sinir krizi geçirerek 6. katta bulunan evimizin salonunda ki pencereden babamın ve abimin gözleri önünde çok ciddi anlamda atmaya çalıştım atmaya çalıştım diyorum çünkü 74 yasında ki yasli babam beni müthiş bir kuvvetle pencereden indirip kendimi aşağıya tamamı engelledi, ölümle yasam ve komünizmle İslam arasında gelgitlerim çok şiddetlendi, insanlara kendi hastalığından bahseder hale geldim, yani artik kendimi kaybetmeye başladım ve anladım ki kendini kaybetmek ölmekten daha kotuymus, saglicakla kalın allaha emanet olun sevgili dostlar, sizleri gerçekten seviyorum, sevgilerimle.......
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

daha once hic olmedigin icin bilemezsin hangisi daha kötuymus

Yorum

İşleniyor...
    X