Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yazıklar olsun

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• onur yılmaz
    adlı üyemiz yazıklar olsun konusunu başlattı

yazıklar olsun

merhaba sevgili arkadaşlar, hepinize selamlarımı ile tip saygılarımı sunuyorum.
    tam 2-3 haftadır siteye girememiştir mevsim değişikliğinden ötürü ve havaların sıcak olmasından dolayı yine çok hastalandım, son 3 gündür sabah aksam demeden sosyalizmle haddinden fazla ilgileniyorum, insan annesinin karnından masum olarak çıkar ve olduğu zaman suçlu olur
    serefimle söylerim ki ben beyoglunda çok suçlu gördüm hepsi de konusunda haklıydılar insanlar günün birinde hic kimseyi dost olarak görmeyecek, daha öncede yazmıştım, masum ve bir zamanlar birileri tarafından mağdur edilen insanin uzun sure masum kalması mümkün değildir, intihar edemediğim ve kendimi öldüremediği için her gün kendimden utanıyorum, çok acılar cekiyorum , başkada bir şey söylemiyorum yazıklar olsun bana...

• TealC
    replied
    bak yine intihar konusu!!!!!
    yani ben kendime bile bu kadar telkin etmemiştim bunu.Diren kardeşim Diren.
    Direnmekle hiçbişey kaybetmezsin.seni bu duruma getirenlere diren.hayata diren, ortama,ülkenin durumuna diren.nede olsa seni bu duruma getiren bu ülke . bunu iyi düşün.
    yaşamış olduğun ortamın sorumluları belli ..!!! Onlara diren olur mu...sakın İntihar falan etme.sen birilerinden çekeceğine ,sen başkalarına çektir .
    işte anahtar kelime bu , anladın mı??????

Leave a comment:

• m.ilhanpeker
    replied
    onur mucadeleyi bırakma kardeşim
    sen kötü biri değilsin
    intiharı aklından çıkar öyle bir seçeneğin olmasın
    düşüncelerini başka yöne kanalıze etmeye çalış böyle şeyleri düşünmemeye calış baska seyler düşünmeye çalış
    beynin sana oyun oynuyor
    hepimiz bir şekilde birileri tarafından azda olsa mağdur olmuş olabiliriz. evet insanlar bizim gibi iyi niyetli olmayabilir
    Last edited by m.ilhanpeker; 09-07-2016, 09:12 PM.

Leave a comment:

İşleniyor...
X