Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok caresizim Tukendim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çok caresizim Tukendim

Usulce silinip gitmektense yanıp kül olmayı tercih etmek istiyorum, fakat yanıp kül olmaktansa her geçen gün biraz daha silinerek ve sürünerek yok oluyorum, artık çok Tukendim Allaha yemin olsun ki çok çaresiz kaldım, bu sizoafektif bozukluk denen akıl hastalığı benim her gecen gün biraz daha sürünerek ölmemek neden oluyor böyle yaşamaktansa yerin altında yatmak daha iyidir diye düşünüyorum, hastalık bir yandan,aile fertlerinin durumu bir yandan, parasızlık bir yandan, yalnızlık bir yandan hastalık ve parasızlıktan dolayı tam 10 senedir bir kız arkadaşım bile olmadı bu 32 yasında genç bir erkek için gerçekten çok üzücü bir durum,sevgili dostlar aslında benim bunları yazma nedeninden birisi de tanrının bana yazmış olduğu böyle bir kader sitemdir,beni en iyi sizler anlarsıniz bende sizleri çok iyi anliyorum inanın bana anlıyorum ve derinden hissediyorum, bugüne kadar hep yanımda olduğunuz için sizlere en içten ve samimi duygularimla teşekkürlerimi bir borç biliyorum Allah hepinize sağlık ve mutluluk versin sizlerden razi olsun kendinize çok iyi bakin sevgilerimle......
    UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

ee dostum olsa mıydı? olunca hiçbir şey daha güzel olmuyor. bunu dert etme. hatta tek kişi olduğun için şükret çünkü karşındakini düşünmek zorunda kalıyorsun ve hiçbir hastalığı olmayan insanlar bile bunu kaldıramayıp sonunda ayrılıyorlar. ki bizim gibilerin toplumda en çok görülenlerden bile olsa bi hastalığı oluyor yani daha tehlikeli bir durum bu.

sevgilin olmamasının değerini bil. ne onu kaybetme korkusu yaşıyorsun, ne sevilmeme korkusu, ne de uyum sağlama sorunu yaşıyorsun ilişkiye.

her gün ilişki "bir gün bitecek" korkusu yaşayıp diğer insanlar gibi olmak için, normal olmak için, onunla normal bi ilişki yaşamak için ne kadar çabaladığımı, ne kadar hüzünlendiğimi, ne kadar göz yaşı döktüğümü bilir misin?
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

Yorum

parasizlik bitmeyen cile zaten birak sevgiliyi komsun bile olmaz parasizsan belki dusmanin bile olmaz seni dusman olmaya deger bulmazlar

Yorum

onur diren yakında herşey yoluna girer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri View Post
          ee dostum olsa mıydı? olunca hiçbir şey daha güzel olmuyor. bunu dert etme. hatta tek kişi olduğun için şükret çünkü karşındakini düşünmek zorunda kalıyorsun ve hiçbir hastalığı olmayan insanlar bile bunu kaldıramayıp sonunda ayrılıyorlar. ki bizim gibilerin toplumda en çok görülenlerden bile olsa bi hastalığı oluyor yani daha tehlikeli bir durum bu.

sevgilin olmamasının değerini bil. ne onu kaybetme korkusu yaşıyorsun, ne sevilmeme korkusu, ne de uyum sağlama sorunu yaşıyorsun ilişkiye.

her gün ilişki "bir gün bitecek" korkusu yaşayıp diğer insanlar gibi olmak için, normal olmak için, onunla normal bi ilişki yaşamak için ne kadar çabaladığımı, ne kadar hüzünlendiğimi, ne kadar göz yaşı döktüğümü bilir misin?
          ya sen ne diyorsun .yanlızlık ne zamandan beri faydalı oldu.sevgili yok arkadaş yok ,insan kafayı yer yaa.dertler paylaştıkça azalır.arkadaşınla yada sevgilinle dertleşip konuşmaktan güzel şey olurmu.
          ben zaten bu köşeye çekilip yanlız yaşıyanlara şaşıyorum.yanlış anlamayın "tercih"edenlerden bahsediyorum, zorunda kalanlardan değil.yanlızlık insanı tüketip bitirir.
          Batık Bir Gemi Tekrar Yüzdürülebilir Mi?

Yorum

sevgili tealc sana ve diğer arkadaşlarıma tesekkur ediyorum, aslında isin yani yalnızlığın en acı olanı şu. yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım , yalniz olduğumu soyleyebilecegim hiç kimsem olmadığı için yalnızım , iste işin en aci tarafı bu
            UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TealC View Post

ya sen ne diyorsun .yanlızlık ne zamandan beri faydalı oldu.sevgili yok arkadaş yok ,insan kafayı yer yaa.dertler paylaştıkça azalır.arkadaşınla yada sevgilinle dertleşip konuşmaktan güzel şey olurmu.
              ben zaten bu köşeye çekilip yanlız yaşıyanlara şaşıyorum.yanlış anlamayın "tercih"edenlerden bahsediyorum, zorunda kalanlardan değil.yanlızlık insanı tüketip bitirir.
              arkadaşlıkla sevgililik farklıdır. arkadaşınla oturur konuşursun ancak bir sorumluluğun yoktur. sevgilin olursa kafana takacağın şey çok olur. sosyal yönden zayıf biriysen hele çok zorluk çekersin. onun istediklerini yapmak için çırpınıp durursun. ayrılık acısı da bambaşka bir şeydir zaten. arkadaşlık daha iyidir evet.

inanmayan denemek isteyen varsa olsun bi sevgilisi ve görsün bakalım forumda intihar başlığı mı açıyor, alkolik mi oluyor yoksa hastalıklar üç kat ilerliyor mu... bu kumar oynanmamalı. psikolojisi sapasağlam insanlar bile harap oluyor. yakın bir dost sevgiliden çok daha iyidir.
              Last edited by dertli biri; 28-07-2016, 11:53 PM.
              ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
              18.12.2012 - 2015
              ©

Yorum

dun biri bana sen dislandin dedi agladim bende bayildigim insanlar beni dislamis diye

Yorum

İşleniyor...
                X