Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok yalnızım

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Çok yalnızım

  Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığim , yalnız olduğumu soyleyebilecegim kimse olmadığı için yalnızım , ben çok yalnızım ya siz?
  UNUTULANLAR UNUTANLARI HİÇ BİR ZAMAN UNUTMAZLAR

 • #2
  yalnılığın en ağırı nasıldır* efiziksel olarak uzaklarda olmak pekte yalnızlık sayılmaz. hiç kimseninkine benzemeyen bir hayat yaşamaktır bence asıl yalnızlık. yalnız olduğunu söyleyebileceğin kimsenin olmaması yani seni anlayabilecek birinin çıkmaması en ağır yalnızlıktır. normal insanları geç ruhsal sorunu olan insanlardan bile çok farklı çok derin bir yalnızlık içinde olabilir insan. pskiyari klniğinde öyle bir köşede kalakalır, kalabalıktaki yalnızlığı boğazında düğümler oluşturup ağlamayı bile o an beceremeyebilir. yalnızlık sözcüklerle de anlatılabilecek gibi değil.

  yıllar sonra yarım bırakıp kaçtığı bir hayata geri dönüp yani gerileyip yeniden ayağa kalkmak için yine yalnız adımlamaya başlar. bazen yaşamak başka birinin ölmesiyle mümkün olacak sanır. fakat yitip gidenler beynini çoktan ele geçirmiş yüreğini parçalamışlardır çoktan. kurtuluş yoktur. ölüm bile kurtuluş değildir artık, ölüm bile umut değildir.

  Yorum

  İşleniyor...
  X