Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çevre

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çevre

eşim dostum şizofrensin derse nasıl iyileşebilrim ki?

dört senedir diyorum hem ilaçta kullanmıyorum ama nedense hala o alnımda leke gibi

Yorum

maalesef ciddi söylüyorlar

Yorum

insanlarla uğraşmak çok zor çeşit çeşit değişik değişik kültürler. üniversite mezunu olmak yetmiyor onları anlamak için .ben iyiyim diye haykırsamda... ben şimdi onları hasta olarak kabul ediyorum.başka açıklaması yok.arada normalide denk geliyor tabi.........

Yorum

bence işlerine gelmediği zaman mesela dün yaşadığım bir olay var birisinle paylaştım hayır o öyle bir insan değil sen şizofrensin dedi pat diye....

Yorum

ben kendimi ifade edmiyorum bence onuda şurdan anladım gitgide çevremde insanlar azalıyor acaba ilaca mı başlasam diyorum beni zorla sürüklüyorlar sanki,,,

Yorum

bu konuda evet...

Yorum

ama şimdi bir şey söylicem benim annem babam da bunu böyle söylediler ve dargınız yani hiç görüşmüyoruz şimdi söyleyenler yakın çevrem git tedavi ol diyorlar eeeeeeeee şimdi ben ailemi karşıma aldım bu yüzden kalkıpta hadi bakalım ben kabul ediyorum hehehehe hastayım ben evet şizofrenim deyip şakaya mı alayım yani...

Yorum

ilacı içmek çözüm bence ama bırakınca yine aynı olduğunu düşünüyorum

Yorum

aynen bana şizofrensin dediler mi çıldırıyorum bi de doktora git diyorlar ya öldüresim geliyor...

Yorum

dissosyatif imsomnia teşhisim iki doktor koydu bu teşhisi dört sene oldu....

Yorum

(anlatsam şimdi sen de şizofren diyeceksin onun için boşver) hıhıhı evet baka doktora gitmeliyim.

Yorum

ilac bir sene ara verdim ve doktoru kestim ama insanlardan gelen tepki kötü ama kullanırken daha iyiydi

Yorum

ilaçsız hezeyanlarla nasıl başediosun?ben çok saçmaladım ilaçlar olmasaydı zor başederdim..

Yorum

İnsanlarımız zaten bir kılıf bulmaya bayılıyor, sen milletin ne dediğine bakma, ama yinede tedavini ihmal etme..
                              Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

İşleniyor...
                              X