Duyuru

Collapse
No announcement yet.

psikoz hakkında bilinmeyenler dikkat !!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
    Düzelme var mı nasıl hissediyorsun kendini?
    iiyim çoğu ama bu gece karabasan bastı mesela gece annemle yattım çok korktm. işte dedm yha cinlerle de ilgili bi durum olabilir zaten hem ilaçlarımı kullanıp hem de hocaya gidip okunuorm.her türlü çareye başvuruorm
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
      İyi ne demek, bir şeylerden zevk alabiliyor musun?
      yhni eskisi gibi deilm çok daha huzurluyum..zevk alma konusunda nötrüm daha çok yapsam da olur yapmasam da havasındayım...genel bi umursamazlık herşeyi sallama hali var..
      Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
      Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Geçmiş olsun

Yorum

sevgili arkadaşım senin yaşadıklarının aynısını yaşadım ama bunun aynısı yapmak için çok uğraştım ve şimdiki halimdende çok memnunum.çünkü bu şekilde beyinden bilgi alaınabilir bunu unutma.bence senin yapman gereken durumuna bakış açını değiştirmen eğer bana ulaşırsan sana yardımcı olurum sevgilerimle

Yorum

rexapin iyi bir ilaç 2 sene kadar kullandım memnundum, içki içemiyordum en büyük problemim oydu rexapinde, sonra soliana geçtim 100 mg içkide içebilmeye başladım huzurlu uyumayada... ben paranoid psikozum 13 senedir... yaşım 33.... hastalığı yendim fakat bazı problemler devam ediyor... zamanın yavaşlaması ve durması demişsin bunu bende yaşıyorum ara ara... korkutucu birşey fakat alıştım artık... en son 3 hafta önce psikiyatıra gittim cinsel isteksizlikten dolayı... solianı kestim cedrina 25 e başladım ilk hafta kafayı yiyecektim paranoya, kurgular, zamanın durması, aşşağılık hissetme ama kısa sürede toparladım yine şimdi cinsel hayatımda iyi durumda, 25 mg olduğu için aldığım ilaç prolaktin seviyesini yükseltmiyor.... psikozda erken teşhiz çok önemli ki senin az bir süre olmuş başlayalı ve tedavi görmeye başlamışsın kurtulma şansın yüksek.... benim psikoz kronik hayatım boyunca ilaç kullanıcağım tabi yeni bir ilaç geliştirirlerse kurtulma şansımda var tamamiyle (ümit ediyorum).... geçmiş olsun...
            M.V.

Yorum

İşleniyor...
            X