Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şizofrenmiyim ? Lütfen Yardım Edin.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Şizofrenmiyim ? Lütfen Yardım Edin.

Öncelikle Herkese Merhaba.

Ben Taylan 17 Yaşındayım.

1 Tek Arkadaşım Bile Yok,Sürekli Hayal Kuruyorum Ve Kurdugum Hayaller İle mutlu Oluyorum ve Hayal Kurmayı Seviyorum,1 Ayda 2-3 Kere dışarı çıkıyorum çünki dışarıda Yürüyemez Haldeyim İnsanların Arasında yürürken Elim Ayağım Bağlanıyor ,Birisiyle Konusurken Beni Anlamadıgını Söylüyor Arada Sırada Kelimeleri Yutuyorum Ve Konusurken Konuştugum Konu Hakkında Düşünemiyorum Kendi Söylediklerimi Farkedemiyorum, Birisinin bana Bakmasından Hiç Hoşlanmıyorum ve Heyecan Oldugum Zaman Oldugum Yerde Kalıyorum ve Önümü göremez hale geliyorum,Sürekli Düşünüyorum düşünüyorum düşünyorum her dakika Düşünüyorum ve Okulu 6. Sınıfta Bıraktım , 9 yaşımdan Beri Bazı Kişileri GÖrüyorum Ama benimle Asla Konuşmuyorlar Sadece Görüyorum

2 Sene önce Annem ve babam Beni Piskoloğa Götürdü ve Tedavim 1 Sene Sürdü ve Bazı Haplar Kullandım.Annem ve babam tedavi ile ilgili hiç birşey söylemedi bana ve Geçen Gün Şizofren İle İlgili Birşey Okudum Ve Merak Edip Ne Oldugunu Araştırdım Ve Yazanların Hepsi Bende Vardı Anneme Ben Şizofrenmiyim Dediğim Zaman Bana Çok Kızgın Bir Şekilde Cevap Verdi ve Bu KOnuyu Bir Daha Açmamı Söyledi Şuan Kafam Çok Karışık Hayallerim Suya Düşmüş Gibi Hissediyorum Lütfen Bana Yardım Edin.!

Peki , Teşekkür Ederim Soruma Cevap Yazdığın İçin Dediklerini Yapıcam.

Yorum

bence de şizofren değilsin. çünkü onda bildiğim kadarıyla gördüğün kişilerin hayal ürünü olduğunun farkında olmuyorsun gerçek zannediyorsun. bu arada bence de bir uzmana başvurmalısın. ben de annemden gizli bir yıldır psikiyatıra gidiyorum.

Yorum

İşleniyor...
      X