Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2 yıldır geçmeyen bulantım var

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 2 yıldır geçmeyen bulantım var

Arkadaşlar başlıktada dediğim gibi 2 yıldır bulantım var ve geçmiyor.Gastroenternologa gidip tüm testleri yaptırdım ve bulantımın fiziksel değil psikolojik olduğunu söyledi.psikiytra gittim ve psikotik bozukluk ve anksiyete bozukluğu teşhisi koydu.Xetanor ve rexapin ilaçlarını kullanıyorum.Eskisine göre durumum iyi olmasına rağmen yinede bulantılarım devam ediyor.Hani öyle büyük sıkıntılarım dertlerimde yok yani.Doktor bana niye bu teşhisi koydu anlamıyorum.Psikolojik olarak kendimi gayet sağlıklı hissediyorum ama tek sorunum bulantılarım.Bu bulantıları başka yaşayan arkadaşlarımızda var mı?Geçirmek için ne önerirsiniz?Hiçbir bulantı ilacı fayda etmiyor

Üniversitede aynen senin gibi şikayetleri olan arkadaşım vardı Sürekli kusuyordu ve kilo kaybı yaşıyordu Dahiliyeye gittiğinde sonuç alamamış ve psikiyatide major depresyon tanısı koymuşlar Efexor kullanıyordu Bu olay herhalde içine sindiremediğin bazı durumlara bedeninin verdiği reaksiyonlarla alakalı Şimdiden geçmiş olsun.

Yorum

yorumun için teşekkür ederim.Evet bazı sıkıntılar yaşadım bulantılarımın kaynağı o olabilir ama geçmeyen bulantılar canımı daha çok sıkmaya başladı.Hayatımdan bezdim.

Yorum

bende aynı sorundan doktor doktor geziorm psikotik bipolarım doktorlar tutturuo anksiyeteden dio ama selectra içiorm anksiyete için yani şuan haytm normale döndü neden böle bilmiorm arada kusuorm da günlk yaşamım çok etkilenıo srekli bulantı ve hlszlk ateş basması yaşıorm kan idrar rongen her türlü şeye bktrdm ya bi çözümüvarsa bana da diyin
        Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
        Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

İşleniyor...
        X