Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şizofrenliğin ilk belirtileri mi? görüşleriniz..önemli..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Senin teşhisini direk burdan açıklıyım arkadaşım: Hastalık hastası Malesef bu tarz hastalığı olanlar yani panik ataklılar gibi sürekli kendilerine bir hastalık arama içerisindedirler farkında olmasalarda, birileri yanında bir hastalığı anlatsa hemen gidip araştırırlar acaba bende de mi var diye ki zamanında bu hastalık hastalığı bende de vardı Sana bazı şeyleri fazla kafana takmamayı ve kurcalamamanı öneririm arkadaşım
    Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

ah ewlat ağır kronik şizofren hastası olsakta hiç birşey hissetmesek ben halisinasyonlara bile razıyım.....

senin sorununa gelince orta şiddette depresyon ve sosyal fobi hastasısın.

Yorum

Psikiyatriste gitmeden bunu bilemezsin sonuçta birbirine benzer semptomlar gösteren hastalıklar da var...Ben internetten kendime teşhis koysam şizotipal olurum,borderline olurum,bipolar olurum,bazen şizoid olurum...Olurum da olurum yani...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: \IndependenT/ View Post
          Senin teşhisini direk burdan açıklıyım arkadaşım: Hastalık hastası Malesef bu tarz hastalığı olanlar yani panik ataklılar gibi sürekli kendilerine bir hastalık arama içerisindedirler farkında olmasalarda, birileri yanında bir hastalığı anlatsa hemen gidip araştırırlar acaba bende de mi var diye ki zamanında bu hastalık hastalığı bende de vardı Sana bazı şeyleri fazla kafana takmamayı ve kurcalamamanı öneririm arkadaşım
          Bu doğru teşhis....Sizde Evham/Vesvese başlamış....
          'Ben' diye başlamayı hakkettiğim tek cümle var,'Ben şahitlik ederim ki Allah'tan başka ilâh yoktur!...'

Yorum

İşleniyor...
          X