Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ya HeRŞeY iSTeDiĞiMiZ GiBi oLMaZSa YıLLaR SoNRa :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ya HeRŞeY iSTeDiĞiMiZ GiBi oLMaZSa YıLLaR SoNRa :(

Merhaba arkadaşlar

Gelecekten cok kaygılıyım ümitsim umutsuzum ya yıllar sonra düzgün bi işimiz olmazsa ya yıllardan beri cıktıgımız kız arkadasımızla evlilik hayaleri kurup hersey biterse ya sevgisi azalırsa baskasının olursa yaşlandığımızda elimizde hiçbişey olmazsa emeklilik gibi yada yarını bilememek ALLAH ımıza bin şükürler olsun gözümüz görüyor elimiz kolumuz var sağlam hasta değiliz hersey icin bin şükür ama yarın yada ilerki yıllarda sonumuzun ne olacağı belli değil cok korkuyorum 6 senelik birlikteliğimin bitmesinden düzgün bi işimin olmaması vsss....

Hayat her zaman sorunlarla dolu

Ama yinede ne olursa olsun hayata her zaman hayata gülmek mutlu olmak gülümsemek lazım en önemlisi halimize hergün şükretmek lazım beterin beteri var ....

insallah hersey iyi olur hayırlısı arkadaslar hepimiz icin korktuklarımız basımıza gelmez insallah ..
    NEYDİM NE OLDUM NE OLACAĞIM ?

BİZ KAYBETTİK HAYATI TAA EN BAŞINDAN..... :cry:

Yorum

selam CRaZY_BoY. bence gelecekte her şeyin istediğin gibi olmaması konusunda kaygılanma çünkü hiç kimse gelecek hakkındaki planları ve hayalleri hakkında senet imzalamıyor. Zaten senet imzalamış olsaydık yaşantımız sadece tatlı yemekten farksız olmazdı. Sürekli tatlı yersek te şeker hastası olmamız işten değil. bence canını sıkma endişelenmen doğal ama fazlası seni üzer...

Yorum

herkesin bir kaygısı vardır. Rızkı veren ALLAH. Onun için sen kalbini ferah tut. Ha bu demek değildirki 'ben bomboş oturayım rızkımgelir' DEvlet işi yada rahat bir iş olmazsa bile evel ALLAH biz Müslüman-Türk evladıyız. ekmeğimizi taştan da çikarırız. sevdiğini kaybetme korkusna gelince hakımızda hayırlısı ne ise o olsun. belki onunla beraber olacaksın ama ilerde mutsuz bir hayat yaşayacaksan bence değmez.
        Gozunukapayan yalniz kendi gormez;<br />Başkasina gece yapamaz!!!

Yorum

merhaba

aRKaDaŞLaR

Güzel yazılarınız ve yorumlarınız icin cok ama cok tesekkür ederim

Hepimiz icin herseyin hayırlısı olur insallah

Bu arada KORİDOR un biz hayatı coktan kaybettik yazmasına aklım takıldı

Acaba bu yazımı okuyorsan neden böyle yazdın anlatmak istersen sevinirim =)

Yorum

merhaba

aRKaDaŞLaR

Güzel yazılarınız ve yorumlarınız icin cok ama cok tesekkür ederim

Hepimiz icin herseyin hayırlısı olur insallah

Bu arada KORİDOR un biz hayatı coktan kaybettik yazmasına aklım takıldı

Acaba bu yazımı okuyorsan neden böyle yazdın anlatmak istersen sevinirim =)

Yorum

zorluklar ve yaşam

Merhaba arkadaşlar,
              Hayatımız inişler ve çıkışlarla dolu. İnişler ve zorluklar tabi bizi zaman zaman gerçekten yıpratabiliyor. Canlılığımızı korumak için gerginliğe katlanabilme yeteneğimizi geliştirmemiz gerekiyor. Arno Gruen'in yine beğendiğim bir sözünü aktarmak istiyorum bununla ilgili:

"...hiç kimsenin sorunsuz bir varoluşun baştan çıkarıcı vaatlerine karşı bağışıklığı yoktur."

Sevgiler herkese...

Yorum

Merhaba

Aslında arkadaslar eninde sonunda mutlu olmuyormuyuz gülmüyormuyuz neden bulundugumuz anın tadını cıkarmıyoruz gecmişe bakıp düsündüğümüzde gercekten boşu boşuna çoğu sey icin üzüldüğümüzü anlayabiliyoruz

Kısaca her zaman mutlu olmaya üzülmemeye calısmalıyız eninde sonunda gülüyoruz mutlu oluyoruz ALLAH a şükür =)

Yorum

selam crazyboy söylediklerin hayata karamsar baktığını gösteriyor ama kendinide terapi etmesini biliyorsun. evet hayatın insanlara neler getireceği belli olmaz. kimse hayatının bir sonraki döneminde durumunun iyi olacağı garantisini veremez. ama bunun aksinide iddia edemez. hayat sürprizlerle doludur. acılarımız, kederlerimiz olmasa, mutluluklarımızın farkına varamazdık. HAYAT, ACISIYLA TATLISIYLA SÜPPER insan ümit etmeli. ben sana derimki anı yaşa her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. tabiki sonraki hayatımızıda düşünmeliyiz. ama ileriyi düşünmekten bu günümüzden de geri kalmamalıyız. GEL BUGÜNÜN HAKKINI VER YARINI YARIN DÜŞÜNSÜN.

Yorum

selam crazyboy söylediklerin hayata karamsar baktığını gösteriyor ama kendinide terapi etmesini biliyorsun. evet hayatın insanlara neler getireceği belli olmaz. kimse hayatının bir sonraki döneminde durumunun iyi olacağı garantisini veremez. ama bunun aksinide iddia edemez. hayat sürprizlerle doludur. acılarımız, kederlerimiz olmasa, mutluluklarımızın farkına varamazdık. HAYAT, ACISIYLA TATLISIYLA SÜPPER insan ümit etmeli. ben sana derimki anı yaşa her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. tabiki sonraki hayatımızıda düşünmeliyiz. ama ileriyi düşünmekten bu günümüzden de geri kalmamalıyız. GEL BUGÜNÜN HAKKINI VER YARINI YARIN DÜŞÜNSÜN. [/code]

Yorum

selam crazyboy söylediklerin hayata karamsar baktığını gösteriyor ama kendinide terapi etmesini biliyorsun. evet hayatın insanlara neler getireceği belli olmaz. kimse hayatının bir sonraki döneminde durumunun iyi olacağı garantisini veremez. ama bunun aksinide iddia edemez. hayat sürprizlerle doludur. acılarımız, kederlerimiz olmasa, mutluluklarımızın farkına varamazdık. HAYAT, ACISIYLA TATLISIYLA SÜPPER insan ümit etmeli. ben sana derimki anı yaşa her yaşın ayrı bir güzelliği vardır. tabiki sonraki hayatımızıda düşünmeliyiz. ama ileriyi düşünmekten bu günümüzden de geri kalmamalıyız. GEL BUGÜNÜN HAKKINI VER YARINI YARIN DÜŞÜNSÜN. [/code]

Yorum

Önemli olan hayatımızın umduğumuz gibi gitmesi mi ? HAYIR tabiiki de önemli olan hayatımızın umduğumuz gibi gitmesi için çabalamak değil midir ? Çabaladıktan sonrada iyi giden şeylerin yanında kötü giden şeyler olucaktır kimsenin hayatı istediği gibi olmaz ama önemli olan iyi gitmesi için çabalamaktır.

Hayatta şu olucak mı ? Bu olucak mı ? Ya şöyle olursa ? ya da buna benzer sorular sormak iyi değil bu sorular yerine ne olursa olsun demek , sakınılan göze çöp batar misali ya da inceldiği yerden kopsun misali hayatı biraz gelişine bırakmak lazım." İş olacağına varır " Hayatta her şey olabilir önemli olan yaşadığımızolaylar da değildir yaşadığımız olayların karşısında nasıl durduğumuzdur. Bunun için şu mu olucak bu mu olucak demektense olursa olsun deyip hiç bir şeyi takmamak lazım.

" Bitti " diye üzülme " Yaşandı " diye sevin.

Unutmamak lazım " Korkarak yaşıyorsan yanlızca hayatı seyredersin"
                        "Bitti" diye üzülme "Yaşandı" diye sevin

Yorum

merhaba arkadaşım;

Bence bu kadar büyük beklenti içine girmemek lazım ama ister istemez giriyorsun...

olmayınca mutsuzluk kaçınılmaz oluyor...kendimizi olmamaya görede hazırlamalıyız...

hayat işte insanın hayalleri oluyor ve bazende olmuyor...
                          <div align="center">Hayatta muvaffak olmak icin uc sey lazımdırikkat, intizam, calısma.MEVLANA</div>

Yorum

ayrıntılar,ayrıntılar,ayrıntılar.... bu kadar ince düşünürsek yaşam çekilmez olur.eksikleri düşünerek vakit harcamatın azcık rahat olun ya günü kurtarın anı yaşayın

Yorum

yarını bırakın 1 saat sonrasını bile düşünerek yaşayamayız. geleceği kimse bilemez. bir kader çizgimiz vardır birde irademiz. fakat her varlığın dünyada alıp vereceği nefes sayısı bellidir ne bir fazla alabilir ne bir eksik. sevgili arkadaşım hiçbirimiz ne kadar yaşayacağımızı nasıl bir hayat bizi bekliyor bilemeyiz. bunu düşünmekte saçmadır çünkü somut bir dayanağı yoktur. en güzeli yapılacak şey yaşadığımız günü ve saati güzel sağlıklı ve insanca yaşamaktır. gerisi boş takma kafanaa

Yorum

İşleniyor...
                              X