Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şizofren biri sayıştay denetçiliği sınavını kazanabilir mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• şizofren biri sayıştay denetçiliği sınavını kazanabilir mi?

sadece düşüncelerinizi merak ettim.
    istediğim bir kurum da..

neden olmasın??
    Sevilmeyi bu kadar mı hak etmiyor yüreğim..

Yorum

tabiki azalmalar var ama buna rağmen olur mu acaba.eylülde başlıcam çalışmaya denicem en azından bakalım.

Yorum

bence o kisiye bagli sadece

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aycammm View Post
          sadece düşüncelerinizi merak ettim.
          istediğim bir kurum da..
          Kazanabilirsin ama kazanmaman çevrendeki insanlar için daha iyi olur.

Yorum

ya düşünce hızımın yavaşladığını hissediorum bu tedirgin edior mülakatlarda falan zekaya intikal etme süresine bakıolar ya =)sonuçta kaç kişiyle yarışır bi halde olucaksın.bunlar korkutuyor hepsi zehir gibi sağlıklı beyinler olucak bi yanda da ben..

Yorum

gerçi okulu da bitiremem sanıordum ama sadece 3 ders kaldı önümde.ewet ewet neden olmasın?=)

Yorum

başaramazsanda denemiş olcaksın.ki bence bişeyi gerçekten istersen yaparsın.insanlar bilgiyi ezbere sırf belirli amaçlar için edinir.öğrenmez ezberler.neyi nasıl öğreniyolarsa öle alırlar.yarışılmıcak insanlar yok bence.ölesine mecburen falan yapıo herkes herşeyi.gerçekten isteyen biri eğer kendine denemek için engel koymuyo ve gerçekten istiyosa yapar.şimdiden başarılar
                gerçi okulu da bitiremem sanıordum ama sadece 3 ders kaldı önümde.ewet ewet neden olmasın?=)
                kurut bu dereyi sen kolaysa:RpS_crying:

Yorum

Şizofren olduğun için olabilir mi mesela? İşini günlerce, aylarca hatta yıllarca kusursuz yaparsın. Sonra bir tek krizde, hastalığın bir kes alevlendiğinde işinden olursun. Yine sıfırdan başlaman gerekir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hartemes View Post
                    Şizofren olduğun için olabilir mi mesela? İşini günlerce, aylarca hatta yıllarca kusursuz yaparsın. Sonra bir tek krizde, hastalığın bir kes alevlendiğinde işinden olursun. Yine sıfırdan başlaman gerekir.
                    ilaçlarımı düzenli kullanmazsam olabilcek bişiy evet;ama 3 yıl oldu ilaç kullanalı ve hiçbir şekilde bi alevlenme olmadı.umarım da olmaz.

Yorum

Umarım başarırsın.

Yorum

ilaçlarımı düzenli kullanmazsam olabilcek bişiy evet;ama 3 yıl oldu ilaç kullanalı ve hiçbir şekilde bi alevlenme olmadı.umarım da olmaz.
                        evet ilaclarini duzenli kullan kendine guven ornegin john nash bunu ilacsiz bile basardi sen neden basarmiyasin ki....sana ilaclari birak demiyorum yani...bide saglikli beyinler demissin sen sadece sizofrenisin geriz zekali deilsin... kim bilir sen o normal beyinlerden bile daha zekisin... inan normal insanlardan okadar basarisiz zeki olmayan insan varki bide boyle dusun...kendine guven calismayi ihmal etme basarcagina inaniyorum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kedigiller View Post
                          evet ilaclarini duzenli kullan kendine guven ornegin john nash bunu ilacsiz bile basardi sen neden basarmiyasin ki....sana ilaclari birak demiyorum yani...bide saglikli beyinler demissin sen sadece sizofrenisin geriz zekali deilsin... kim bilir sen o normal beyinlerden bile daha zekisin... inan normal insanlardan okadar basarisiz zeki olmayan insan varki bide boyle dusun...kendine guven calismayi ihmal etme basarcagina inaniyorum...
                          teşekkürler...=)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mecik
                            sizdeki belirtiler neydi tam olarak negatif sendromlar mı?
                            pozitif semptomlar zaten yok oldu ilaçlar sayesinde.işte biraz negatif semptom var :yorgunluk..

Yorum

sendeki negatif semptomlar neler yazabilir misin?
                              ben de hiç bişiy yapamam sanıordum ama yazdığım gibi işte okul bitmek üzere.biraz cesaret belki de ..

Yorum

İşleniyor...
                              X