Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsanların bize özenmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İnsanların bize özenmesi

neden özeniyorlar anlamıyorum şizofren olmanın hiç iyi bir tarafı yok.o kadar ilaç içip kilo alıyorsun kendini öldürmeye bile çalışıyorsun hatta. ama insanlar şizofren olduklarını söylüyorlar amaçları ne yani marjinal olmak mı?malesef aptal görünmekten başka birşey olamıyorsunuz.
    FOREVER ALONE!

filmlerden etkileniyolar.

Yorum

kesinlikle doğru oradaki film artistleri gibi olmak istiyorlar hemde dikkat çekmek istiyor olabilirler çünkü biz farklıyız ya sanki iyi birşeymiş gibi.
      FOREVER ALONE!

Yorum

ben hiç özenen birine rastlamadım

Yorum

eğer facebook gibi ortamlara girerseniz kendini şizofren zanneden bir sürü özentiyle karşılaşabilirsiniz.ayrıca ben şizofrenim diyen ama olmayan çok insan tanıdım.
          FOREVER ALONE!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: üstün ezik insan View Post
            eğer facebook gibi ortamlara girerseniz kendini şizofren zanneden bir sürü özentiyle karşılaşabilirsiniz.ayrıca ben şizofrenim diyen ama olmayan çok insan tanıdım.
            hayret edilcek bişiy=)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aycammm View Post
              hayret edilcek bişiy=)
              evet insanlar garip olmıycak şeylere özeniyorlar.
              FOREVER ALONE!

Yorum

korku filmi izlenmeli,,aksam aksam ve sıkı durun tek basınıza..özenti genclerimize duyrulur..kendinizi daha sizofren hissedceksiniz..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                  korku filmi izlenmeli,,aksam aksam ve sıkı durun tek basınıza..özenti genclerimize duyrulur..kendinizi daha sizofren hissedceksiniz..
                  evet gerçekten insan yanında birisi varmışta saklanıyormuş gibi hissediyor o zaman

Yorum

o kitabı bende okumuştum cezmi ersözün cidden çok iyi bir anlatım olmuş ama çokta karışık..
                    konuya gelincede ben özenen hiç öyle bi tip görmedim.. neresine özenilir ki.. şizofren olmasalarda hasta oldukalrı kesin.

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
                    'şizofren aşk'a mektuplar' adlı bi kitap okumuştum...kelimelerle o kadar güzel oynanmışki bu kitapta , şizofrenliği bilmeyen biri olsaydım bende şizofren olmak isteyebilirdim belki...
                    şizofrenliğin nasıl bi hastalık oldunu teyzemde gördüm ve adeta zehir etkisi yarattı beynimdeki şizofren tanımı..ve asla özenilicek bi hastalık olmadını dşünüyorum

Yorum

ben hiçbir hastalığa özenilmesi taraftarı değilim ama nedense bizim ülkemizde insanlarımız çok fazla hastalığa özeniyorlar heleki psikoloji dalında kime sorsan en kötü haliyle depresyondayım der oysa depresyon nedir bilmez orası ayrı bi konu

Yorum

ıspanak yazını okuyunca aklıma geldi yazayım dedim.. hastalıklarla bir de yarış yaparlar.. oo sendeki de hastalıkmı bende şu var bu var diye başlarlar saymaya... amaç nedir ama hiç anlamadım.. derlerimizle ve hastalıkalrımızla övünüyormuyuz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lagrima View Post
                          ıspanak yazını okuyunca aklıma geldi yazayım dedim.. hastalıklarla bir de yarış yaparlar.. oo sendeki de hastalıkmı bende şu var bu var diye başlarlar saymaya... amaç nedir ama hiç anlamadım.. derlerimizle ve hastalıkalrımızla övünüyormuyuz?
                          o birazda karşı tarafa moral olsun diye yapılıyor mesela panik ataklı bir hasta çok mutsuzdur kendimi örnek gösteririm bende konversiyon bozukluğu var panik ataktan daha ağır günde 3 4 defa nöbet dahi geçirebiliyorsun diye ama tabi seninde dediğin gibi övünenlerde var onları anlamış değilim zaten

Yorum

benimde bir arkadasim vardi buyuynce ne olcam sorusuna sizofren olacagim cevabini veriyodu...kendisi saglikli soyle dedim ona belki bu hastaigi hic yasamak istemezsin cok kotu oda evet dedi sonradan

Yorum

yk arkadaşlar sanmıyorum kimsenin özeneceğini ben bi okb yakalandım dünyam karardı şizoferiniyi düşünemiyorum bile Allah tüm hastalara yardımcı olsun.

Yorum

İşleniyor...
                              X