Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaşadıklarımı yaşayan varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ilaçlarımı düzenli kullanıyorum ama hala aynıyım.sende çok güzel moral veriyorsun jinpacha

Yorum

ilaçlar sana bir fayda vermiyorsa yanlış ilaçları kullanıyorsun demektir teşhiste yanlış konulmuş olabilir.

Yorum

Yoq bea adamım sakin biraz bu günler geçicek üzme tatlı canını ırad ol

Yorum

nerelerdesin cruel özlettin kendini sağol moral için

Yorum

şüphede var zaten abimden felan şüpheleniyorum demişsin neden şüpheleniyorsun merak etttim

Yorum

Yolda yürürken, otobüste yolcululuk yaparken bakıyorlar hissi banada geliyor. 4 sene önce lisede okurken böyle bir hissim yoktu, sanırım hastalık buda.
              3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

peki bunların gerçek olabileceğini düşündünmü

Yorum

protokol ortamlarda hepimizi olur az çok böyle ama günlük hayatında sıradan işlerinde falan hep bu duygu baskınsa paranoyadan kaynaklanıyodur,bi uzmana görünsen aslında iyi edersin
                  "Every man dies - Not every man really lives"

Yorum

İnsanın kendi kendine hissettiği, yaşadığı hayatı dışarıya taşıyamamasından bunlar. Herkes belli şekillerde yapıyor bunu. Sokaktaki hayatı algılayış biçimimizden ve bize o hayatı sunuş biçimlerinden dolayı yaşanan korkular, kaygılar bunlar. İnsanın kendini rahat bırakabilme iznini kendine verebilmesi ne zor iştir burdan anla işte.

Yorum

Bilim kurgu çok izliyormusunuz? die espiri yapmayacağım.
                      bu nerden geliyor olabilir peki sizce? kullandığınız ilaçlar var mı? ve genelde çevrenizde bir birilerinin arkasından konuşan tiplere rastladınız mı?
                      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Bende de var. Yolda yürürken, kalabalık bir ortamdan geçerken..Aklım davranışlarımda olduğu için dikkatimi yaptığım işe veremiyorum. Gidiyorum biryerlere ama bilinçli olarak değil. Ezbere.
                        Mesela konuşurken de öyle. Acaba nasıl görünüyorum? Mimiklerim çok mu tuhaf ? Beynim bunlarla meşgulken çoğu kez karşımdakini dinleyemiyorum bile. O an yaptığım işi yapsam sadece sorun hallolacak. Yürürken sadece yürümek, yemek yerken sadece yemek, birilerini dinlerken sadece dinlemek..

Yorum

Evet.malesef bende de oluyor.

Yorum

bende hiç olmaz....aslında eskiden olurdu kızarma ama iç telkinle güvenimi kazandım şimdi ben yolda yürürken etrafımdakiler kızarıyor.....özgüvenimde sorun yok ve gayet zeki bir çocuğum ama iç dünyam yıkık bir vaziyette.....bütün insanları değersiz kendimi değerli görüp bunları yendim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: snake00222 View Post
                              arkadaşlar ben yolda yürürken yada herhangi bir ortamdayken sanki herkes bana bakıyor bana gülüyor benim hakkımda konuşuyor gibi geliyor.sizdede oluyormu bu acaba
                              sen gene iyisin ben bir kaç kez karşılıklı konuştuklarına şahit oldum

Yorum

Bunları bende yaşıyordum üstelik 3 sene gibi bir süreçte , sorunun özgüvenle alakalı bence. Son 1 ayır bende bu duygu oldukça azaldı, kendine güvenin arttıkça bakarlarsa baksınlar banane diyorsun ve bu seferde insanlar bakmıyor. Sen şimdi birine bana bakıyor mu diye bakınca, o insanda bu bana niye bakıyor diye sana bakıyor. Benim sorunum ilaç tedavisi+psikolojik tedaviyle azaldı. Sanada uzman birine görünmeni tavsiye ederim.
                                3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
                                X