Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yaşadıklarımı yaşayan varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yaşadıklarımı yaşayan varmı

arkadaşlar ben yolda yürürken yada herhangi bir ortamdayken sanki herkes bana bakıyor bana gülüyor benim hakkımda konuşuyor gibi geliyor.sizdede oluyormu bu acaba

oluyor tabiki
    hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

o değilde birisinin arkasından yürüken benimi hissediyor ne dönüp bana bakıyor

Yorum

biraz kendine güven duy =) bakarlarsa baksınlar veya gülsünler sen ne kaybedersin bundan. sana bakıyorlar demekki dikkat çeken hoş birisin güldüklerini düşünmen mi onu da sana bakmalarından rahatsız oldugun için öyle hissediyorsundur

Yorum

sen ne kadar olumsuz bişeyler düşünürsen, hersey olumsuz olur. düşünme böyle şeyleri, kimse sana bakmıyor , kimse sana gülmüyor bunu sende biliyorsun, sadece kendine güven.
          Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Boşver, sen rahat hareket et... Kim kime bakarsa baksın, sana da baksınlar) Rahatsız olma... İnsanlar insanlara bakar... Sen böyle düşünüyorsun ya, kendisine bakılan çoğu insan da aynen senin gibi düşünüyorlar... Buna inan... Takma)
            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

evet bazen bendede oluyor çok tegirgin oluyorum.bende panık atak var. ben yokdesemde.

Yorum

herkese olabılecek bısey bu.kafana takmana gerek yok.bu durumue engellemekte senın elınde.
                Ne çok sustun böyle...

Yorum

aynı sorun bende de var..kötü bişey

Yorum

çözümü olmayan bişey titreme kasılmada var mı

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
                    Akar Kanı cennetin bekledikleri
                    Atar Gibi kalbime girmek İstedi
                    Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

Yorum

evet titreme kasılmada var.ben aslında benim gibi şizofren arkadaşlara sormuştum bu soruyu.yani şizofrenik sempton olarak yaşayan varmı acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: snake00222 View Post
                        evet titreme kasılmada var.ben aslında benim gibi şizofren arkadaşlara sormuştum bu soruyu.yani şizofrenik sempton olarak yaşayan varmı acaba?
                        arkadasım sizofren olmak okadar kolay değil seninkı sf ya kacıyor daha çok ama tam teşis için dr sart

Yorum

bende şizoaffektif hastasıyım söylediklerin banada oluyor hastalıktan kaynaklanıyor dediklerin.

Yorum

bazen benimde böyle hissettiğim oluyor özellikle kulağımda mp4 varken...açıkcası bu durum beni rahatsız etmiyor...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: me6067 View Post
                              arkadasım sizofren olmak okadar kolay değil seninkı sf ya kacıyor daha çok ama tam teşis için dr sart
                              aynı zamanda sf de var zaten.ve psikotik bozukluk teşhisim.zyprexa kullanıyorum o biraz geçiriyor bari şikayetlerimi.

Yorum

İşleniyor...
                              X