Duyuru

Collapse
No announcement yet.

anlam veremediğim bitmeyen sorunlarımdan bir tanesi daha

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• anlam veremediğim bitmeyen sorunlarımdan bir tanesi daha

arkadaşlar tanımlayamadığım bir sürü duyguyla boğuşuyorum şimdilerde.mesela bir kaç kişi televizyon izliyoruz.televizyonda kocasını aldatan bir kadın çıkıyor herkes bi yorum yapıyor aldatan kadın ve aldatılan erkek hakkında.o an soyutlanıyorum ortamdan.sanki o kadının kocası benmişim gibi hissediyorum.onca lafı bana söylüyorlarmış gibi hissediyorum,kızarıyorum utanıyorum saçmalamaya başlıyorum.neler oluyor bana anlayamıyorum.benim gibi yaşayan varmı acaba aranızda.nedirki bunlar

biz buna duyarlılık diyoruz ona bakarsan ben her akşam haber izlerken ağlıorm trafk kazası şehit haberi aç insanlar...sadece fazla hassasız
    Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
    Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Empati kurmak İyidir . Kocasının Utanacağı Yere bizler utanıyosak bu İçindeki Vicdanın var olduğunu gösterir.. bence bu bi sorun değil ..
      Sadece insanlık.

Yorum

Hassaslıkla falan alakası yok psikozdasın snake ilaçlarını düzenli kullan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
          Hassaslıkla falan alakası yok psikozdasın snake ilaçlarını düzenli kullan
          bence de ilaçlarını kullan..öyle soyutlanmalar bana da oluyordu.

Yorum

haklısınız ilaçları kullanıyorum ama ona rağmen kurtulamıyorum bu yaşadıklarımdan.evet derinnnn psikozum.doktor bir ay sonraya kontrole çağırdı.oraya gidince söyleyeceğim.ilaçlarımı değiştirir arttırırmı bilmiyorum artık.

Yorum

selam arkadaşlar bende panik atak ve anksiyete var bişey sormak istiyorum size kumaşların üzerinde insan yüzü şekli görüyorum sanki benzetiyorum sabit duruyor acaba bu benim benzetmemdenmi yoksa şizofreni belirtisimi fikri olan varmı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PANİccccc View Post
                selam arkadaşlar bende panik atak ve anksiyete var bişey sormak istiyorum size kumaşların üzerinde insan yüzü şekli görüyorum sanki benzetiyorum sabit duruyor acaba bu benim benzetmemdenmi yoksa şizofreni belirtisimi fikri olan varmı
                Şimdi araştırdım. Uyanıkken gözlerinin önüne çeşitli görüntüleri geldiğini ifade edebilirler. gibi bir cümleyle karşılaştım. Sadece kumaşlarda mı böyle oluyor?

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

bende görüodm ama çığlk atıodum bağırıodm evde saklanıodm eğer korkmuosan gördklernden bu pek sorun deil.ben çıldırıodm çünkü gördklermden dolayı.

Yorum

psikotik bozuklukla anlamlandırmak isterdm ama psikotik bozukluk daha karışık emin ol

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kestane şekeri View Post
                      bende görüodm ama çığlk atıodum bağırıodm evde saklanıodm eğer korkmuosan gördklernden bu pek sorun deil.ben çıldırıodm çünkü gördklermden dolayı.
                      ya benimki öle canlı görüntü değil dikkatimi verince özellikle kadife gibi kumaşları kırışık kumaşlarda insan yüzlerine benzetiyorum öyle haraket halinde değil renkli bir görüntüde değil kumaşın kendi üstündeki kırışıklıkları yada lekeleri benzetiyorum sadece ama aklımda yokken benzetmiyorum özellikle bakarsam benzetiyorum hayal gücümmü bilmiyorum

Yorum

sizleri gördükçe halime şükrediyorum. allah şifanı versin inşallah

Yorum

ya benimki öle canlı görüntü değil dikkatimi verince özellikle kadife gibi kumaşları kırışık kumaşlarda insan yüzlerine benzetiyorum öyle haraket halinde değil renkli bir görüntüde değil kumaşın kendi üstündeki kırışıklıkları yada lekeleri benzetiyorum sadece ama aklımda yokken benzetmiyorum özellikle bakarsam benzetiyorum hayal gücümmü bilmiyorum
                          ozmn önemsemeyin ben istemeyerk görüodm bu şizofrnlerde görülüo.görüntü ve sese karşı tahammulszlk başlıo cisimleri oldugndan büyük olduğundan yakın oldugndan renkli ve farkedilr görmeler başlıo...malsf hem şizofrn hem bipolarm tahammül edileck gibi deil aynı anda biçok uyaran beyne gidio ve çıldırıosunz şekiller ve sesler... ne desem bu korkuyu ifade edemem çareszllk içinde ve tehdt altındasnz...eğer bunları hissetmiosanız endişelenmeyn gerçktn...

Yorum

ewet bende anksiyete var leigoner sağolasın içimi rahatlattın belkide korktuğum için öyle oluyo.cevap yazan bütün arkadaşlar Allah razı olsun şu mübarek günlerin hürmetine bütün dertleriniz sıkıntılarınız geçsin inşallah rabbim hepimize aklı başında sağlıklı sıhhatlı ömürler nasip etsin durumu daha kötü olan arkadaşlar sakın ümidinizi kesmeyin herşeyin bir sonu vardır bu hastalıkta elbet bir gün bizleri rahat bırakacaktır yeterki sabırla tedavimize devam edip dualarımızı eksik etmeyelim herkesin bir derdi var dertsiz insan yok bizim derdimizde bu yapcak bişi yok umudunuzu asla yitirmeyin)

Yorum

İşleniyor...
                            X