Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen yardım..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Lütfen yardım..

Ben abilify 20,lustral 100,Seroquel ve yeşil reçeteli nerviuum kullanıyorum.Kafam o kadar karışık ki hastaneye yatmak istiyorum atipik psikoz dedi doktor son olarak,korkuyorum.Madde bağımlılığımda vardı ondanda kurtulmaya çalışıyorum.Hastaneye yat diyorlar yatmak istiyorum ama istemiyorum,kararsızlığım var. Ne yapabilirim ne olur yardımcı olun bana..

bu ilaçlar işini görecektir senin neden hastaheneye yatırmak istediler ?

Yorum

Madde bağımlılığım için zaten yatmam gerek,eskişehir yunus emre hastanesinde hem psikolojik hemde madde bağımlılığına karşı ilgileniyor. yatarsam ikisinden birden kurtulurum diyorum. Halüsünasyonlarım çoğaldı hastalığı ilerletmeden yatmak istedim. Doktorumda onayladı ama sizlerinde fikri benim için çok önemli.

Yorum

Ayrıca acayip derecede unutkanlığım var,bi konunun başını dinliyorum sonu geldiğinde başını unutuyorum.3 defada intihar girişiminde bulundum. Nolur yardımcı olunn..

Yorum

hastaneye yatman sana br şey kaybettirmeyecektir ama ayık ol tabiii biraz...özel hastahanemi burası

Yorum

Teşekkür ediyorum yardımlarınız için,yarın için randevum var ne kadar kalıcağım belli değil tabiki ama çıkar çıkmaz size bu başlık altında olumlu sonuçlar vermeyi umuyorum.

Yorum

İşleniyor...
            X