Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neler oluyor bana ya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Neler oluyor bana ya

İlaçlarımı içmemiştim 2-3 gündür dün yine korkular ve gerçekliğinden emin olamadığım sesler görüntüler ortaya çıktı.Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım şu an biraz iyi gibiyim anlamıyorum ya hasta mıyım değil miyim

Yanlış anlamazsan sormak istiyorum, eğer rahatsızsan bunun bir tanısı var mı?

Yorum

Tanıda atipik psikoz ve anksiyete bozukluğu yazıyordu ama doktorum psikoz olduğunu düşünmüyorum dedi bende anlamadım ben neyim ama ilaçların faydasını görüyorum

Yorum

Solian 100mg eslorex 20mg ve desyrel 50mg kullanıyorum

Yorum

Yazdıklarını okurken bile korktum doğrusu, ben öyle olsam çıldırırdım herhalde, zaten tırsığın biriym. Sen korkmuyor musun peki? Allah yardımcın olsun arkadaşım, intiharı düşünme bu senin için bir imtihan olabilir. Benim annemde rahatsız hemde 25 yıldır ve henüz bir tanısı bile yok. Ben de aynı zamanda bir sosyal fobiyim ) Gülerim ağlanacak halimize.. Allah bugünlerimizi aratmasın inşallah...

Yorum

Ben artık hayatımı bunları düşünerek geçirmek istemiyorum zamanım kısıtlı ve bu süre içinde ne yapabilirsem kendim için yapacağım.Hayattan zevk almaya bakıyorum ama bugün ciddi ciddi intihar etmeyi düşünmüştüm evde olsam edicektimde iyiki okuldaydımda bir süre sonra aklım yerine geldi.Herşeyi akışına bıraktım artık hiçbirşeyi umursamıyorum.

Yorum

Doktor mu dedi ilaçları bırak diye sen kendin mi içmedin?Herhalde ilaçları birkaç gündür içmediğin için böyle oldun...

Yorum

Kendim bıraktım

Yorum

İlaçlarını bıraktığın için bunları yaşaman normal senin sürekli ilaç kullanman lazım çünki psikozsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PsiG0THiC View Post
                    İlaçlarımı içmemiştim 2-3 gündür dün yine korkular ve gerçekliğinden emin olamadığım sesler görüntüler ortaya çıktı.Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım şu an biraz iyi gibiyim anlamıyorum ya hasta mıyım değil miyim
                    ne demek bu ya "Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım" eşek gibi de yaşayacaksın.Akıllı ol adam ol insan ol artık.Krizlere girsen de seni bağlasalar da, delirsen de yaşayacaksın.

Yorum

Hayatta değer verdiğim kimse kalmadı bana değer verende yok başka çare bulamadım o an düşündüm intihar etmeyi çıkmaza girmiştim

Yorum

Kaç yaşındasın?
                        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

19 yaşındayım

Yorum

yalnız mı yaşıyorsun, anne baba kardeş var mı?
                            Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Var ama üniversitede okuyorum o yüzden yalnız yaşıyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X