Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neler oluyor bana ya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: PsiG0THiC View Post
    Hayatta değer verdiğim kimse kalmadı bana değer verende yok başka çare bulamadım o an düşündüm intihar etmeyi çıkmaza girmiştim
    insanların sana değer vermesi diye birşey yok bunları aklından çıkar.sen hayatını nasıl renklendirebilirsin bunu düşün.bizler ailemiz olsa bile yalnınız.herbirimiz bireyiz yani biriz tekiz.hayat bakış açına göre yönlenir.yaşaman için birilerinin sana değer vermesimi gerekiyor.değer verenler bugün var yarın yok veya tam tersi.yarın öbür gün aşık olursun yaşıyorum dersin aldatılırsın ölmeliyim bu acıyı atlatamam dersin unutursun ne aptalmışım......19 yaşındasın ve eminim 30lu yaşlarını merak ediyorsun.hayatını yönlendirmeye çalış

Yorum

19 yaşında olupta yanlızlık çekip ölmek istemeyen kaç kişi var bilmek isterdim...Sana değer verenleri beklersen oho..Sen ilk başta kendin için yaşamalısın.Kendin için yaşamıyorsan başkası için yaşayıp ne yapacaksın? o zaman senin hayatın olmaz başkalarının hayatı olur.Sen etkisiz eleman olursun.Yanlızlığın güzel yanlarına bak.Kendin olabilirsin. Sosyal olan insanlar cok şeyi feda etmek zorundalar...Ama yanlız olan insanlar bunları yapmak zorunda değil...
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
      X