Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neler oluyor bana ya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• PsiG0THiC
    adlı üyemiz Neler oluyor bana ya konusunu başlattı

Neler oluyor bana ya

İlaçlarımı içmemiştim 2-3 gündür dün yine korkular ve gerçekliğinden emin olamadığım sesler görüntüler ortaya çıktı.Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım şu an biraz iyi gibiyim anlamıyorum ya hasta mıyım değil miyim

• .::yabancı::.
    replied
    19 yaşında olupta yanlızlık çekip ölmek istemeyen kaç kişi var bilmek isterdim...Sana değer verenleri beklersen oho..Sen ilk başta kendin için yaşamalısın.Kendin için yaşamıyorsan başkası için yaşayıp ne yapacaksın? o zaman senin hayatın olmaz başkalarının hayatı olur.Sen etkisiz eleman olursun.Yanlızlığın güzel yanlarına bak.Kendin olabilirsin. Sosyal olan insanlar cok şeyi feda etmek zorundalar...Ama yanlız olan insanlar bunları yapmak zorunda değil...

Leave a comment:

• dtnurcan
    replied
    Orjinal yazı sahibi: PsiG0THiC View Post
    Hayatta değer verdiğim kimse kalmadı bana değer verende yok başka çare bulamadım o an düşündüm intihar etmeyi çıkmaza girmiştim
    insanların sana değer vermesi diye birşey yok bunları aklından çıkar.sen hayatını nasıl renklendirebilirsin bunu düşün.bizler ailemiz olsa bile yalnınız.herbirimiz bireyiz yani biriz tekiz.hayat bakış açına göre yönlenir.yaşaman için birilerinin sana değer vermesimi gerekiyor.değer verenler bugün var yarın yok veya tam tersi.yarın öbür gün aşık olursun yaşıyorum dersin aldatılırsın ölmeliyim bu acıyı atlatamam dersin unutursun ne aptalmışım......19 yaşındasın ve eminim 30lu yaşlarını merak ediyorsun.hayatını yönlendirmeye çalış

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    Var ama üniversitede okuyorum o yüzden yalnız yaşıyorum

Leave a comment:

• iyimser
    replied
    yalnız mı yaşıyorsun, anne baba kardeş var mı?

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    19 yaşındayım

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Kaç yaşındasın?

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    Hayatta değer verdiğim kimse kalmadı bana değer verende yok başka çare bulamadım o an düşündüm intihar etmeyi çıkmaza girmiştim

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Orjinal yazı sahibi: PsiG0THiC View Post
    İlaçlarımı içmemiştim 2-3 gündür dün yine korkular ve gerçekliğinden emin olamadığım sesler görüntüler ortaya çıktı.Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım şu an biraz iyi gibiyim anlamıyorum ya hasta mıyım değil miyim
    ne demek bu ya "Bugün evde olsaydım intihar edicektim iyiki okuldaydım" eşek gibi de yaşayacaksın.Akıllı ol adam ol insan ol artık.Krizlere girsen de seni bağlasalar da, delirsen de yaşayacaksın.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    İlaçlarını bıraktığın için bunları yaşaman normal senin sürekli ilaç kullanman lazım çünki psikozsun.

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    Kendim bıraktım

Leave a comment:

• kutup83
    replied
    Doktor mu dedi ilaçları bırak diye sen kendin mi içmedin?Herhalde ilaçları birkaç gündür içmediğin için böyle oldun...

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    Ben artık hayatımı bunları düşünerek geçirmek istemiyorum zamanım kısıtlı ve bu süre içinde ne yapabilirsem kendim için yapacağım.Hayattan zevk almaya bakıyorum ama bugün ciddi ciddi intihar etmeyi düşünmüştüm evde olsam edicektimde iyiki okuldaydımda bir süre sonra aklım yerine geldi.Herşeyi akışına bıraktım artık hiçbirşeyi umursamıyorum.

Leave a comment:

• KUZEY77
    replied
    Yazdıklarını okurken bile korktum doğrusu, ben öyle olsam çıldırırdım herhalde, zaten tırsığın biriym. Sen korkmuyor musun peki? Allah yardımcın olsun arkadaşım, intiharı düşünme bu senin için bir imtihan olabilir. Benim annemde rahatsız hemde 25 yıldır ve henüz bir tanısı bile yok. Ben de aynı zamanda bir sosyal fobiyim ) Gülerim ağlanacak halimize.. Allah bugünlerimizi aratmasın inşallah...

Leave a comment:

• PsiG0THiC
    replied
    Solian 100mg eslorex 20mg ve desyrel 50mg kullanıyorum

Leave a comment:

İşleniyor...
X