Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HerkeSe merhabalar zor bir donemdeyım bakarmısınız..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• HerkeSe merhabalar zor bir donemdeyım bakarmısınız..

MERHABALAR BEN FORUMDA YENIYIM YASIM DAHA 16 VE COK ZOR BIR DONEMDEYIM...

su abda saat 03.28 bu saatte bıle uyuyamıyorum evden cıkasım gelmıyor cıktıgıdmada ınsanlar bana bı acayıp gelıyor hayat bana sacma gelıyor sankı ınsanların gozu benım ustumde ve yuruyuslerımde bıle farklılık gosterıyor bendekı bu tepkı daha once madde bagımlısıydım allaha sukurler olsun kurtuldum 9 ay fılan oldu kendımı saldım evde oturuyorum okuluda bıraktım bazen olmayan ınsanlar goruyorum en son 2 tane ufak cocuk gormustum evın ıcınde sesler duyuyorum ben kendımden cok korkuyorum ıntıhar edesım gelıyor bazen ve cok cabuk fıkır degıstıre bılıyorum sunu sole yapayı mdıyorum hop 2 dk sonra vaz gecıyorum ne olursa olsun hep aynı yardı edersenız sevınırım
    Last edited by HosChaKaL; 05-01-2012, 04:31 AM.

abi olarak sana tavsiye vereyim ben yaşın daha cok cok genç bence gençligini doya doya yaşaman lazım bu yaşta bunları düşünürsen ilerde beter olursun arkadaşlarınla takıl dolan eglen gez top oyna insanları takma sen onlar bakarmış gibi olurlar ama aslında hiç umurlarında bile değilsin herkes kendisinin umrumda yaşın daha cok genc kıymetini bil eglencene bak zaten vakti gelince dahada beter olacaksın..
    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

ya zaten cok zor donemlerden gectım ve arkadas cevrem bayagı bı kotuydu ama kurtuldum hepsınden aılevı sorunlar kendıme aıt cok sorun yasadım ama dedıgım gıbı bunları neden yasıyorum 1 dk bıle dısarı cıkmak ıstemıyorum

Yorum

bırakalı 9 ayı gectı ama boyle sorunlar son 2 aydır cıkamaya ve asırı derecede sınırlıyım en ufak seyde patlıya bılıyorum kendıme hakım olamıyorum aileme karsıda oyleyı ve hersey olduktan sonra cokta uzuluyorum :S

Yorum

takmıyorum zatende anı tartısma sebebı olmasa bıle anneme babaa bıle sert cıkısa bılıyorum kırıcı olabılıorum zaten odamdan dısarı 2 haftadır cıkıyorumcounter demısken sonra yaparız eskıden saglam oynuyordum sımdı bılmıyorum nasılımdır

Yorum

Bılgılendırmen ıcın tesekkurler

Yorum

ben madde kullanırken yakalandım polısler tarafından denetıme fılan gıttım o yakalanmadan once babamda bana oyleydı calıscaksın fılan dıyordu doverım dıyordu ama sımdı oyle bısı dıyemıyor benı sınırlı hale sokan onlar zaten artık en ufak bı bagırmasında cevabını alıyor ama benımde elımde degıl ona karsı cıkmak elımden gelmeyerek yapıyorum

Yorum

Şu an psikozdasın ve acilen bir uzmandan yardım almalısın en kısa zamanda bir psikiyatriste git sorunlarını anlat ve ilaç kullanmaya başla ozaman bunların çogundan kurtulacaksın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                  Şu an psikozdasın ve acilen bir uzmandan yardım almalısın en kısa zamanda bir psikiyatriste git sorunlarını anlat ve ilaç kullanmaya başla ozaman bunların çogundan kurtulacaksın.
                  doğru ilaç ve doğru tedavi ile atlatman mümkün düşün ben bile ilaç kullanıyorum ayılırsınveanlarsın arkadasımız doğru söylüyor ilaç kullanırken ilk bir ay yan etki zaten ilaçlar 4 haftada etkisini gösterebiliyor

Yorum

İşleniyor...
                  X