Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Atipik psikoz hakkında bilgi...?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Atipik psikoz hakkında bilgi...?

Herkese Selamlar,

Atipik psikoz hastası olduğumu öğrendim ama bu hastalık hakkında neredeyse hiçbir bilgim bulunmamaktadır. Örneğin; bu hastalığın semptomlarını, bana neler yaşatabileceğini çok merak etmekteyim. Siz değerli forum üyelerinden, bu konuyla ilgili bilgi ve yardım istiyorum?

Doktormu söyledi mustafa atipik psikoz olduğunu.

Yorum

ben söyledim.

Yorum

MSTF olduğuna göre mustafa isminin kısaltması kardeşim ben senin özeline attım mesaj.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tek_sayı View Post
          ben söyledim.
          Maskot olmayamı adaysın.

Yorum

Maskotluk yapacak zamanım yok ama sen maymun olmaya kararlısın galiba karşındaki kullanıcıların aslını bilmeden yorum atmamayı bu yaşına kadar öğrenmeliydin.

Yorum

Evet adım mustafa ama merak ettim bu hastalığı sadece...

Yorum

Aslın belli yazdığın mesajlardan ilk okul bebelerinden farksızsın.

Yorum

Mustafa kardeşim bana yaşadığın olayların çoğunu anlat burada veya özelde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayılırsınveanlarsın View Post
                    Aslın belli yazdığın mesajlardan ilk okul bebelerinden farksızsın.

İlkokullu değilim ama İlkokulluyken senden daha üstün olduğumdan emindim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tek_sayı View Post
                      İlkokullu değilim ama İlkokulluyken senden daha üstün olduğumdan emindim.
                      Hı hı Tabi tabi

Yorum

1 dk anlatıcam da kakga etmeyin burda bende bana dediğini sandım ayılırsınveanlarsın neyse

Yorum

tmam kardeş

Yorum

Yaşadığım sadece sesler var. Bu sesler buzdolabından, nefesimin içinden, yukarı kattan, rüzgarın sesinden, araba motorunundan, vs.'den geliyor... Bir de sanki düşünce akışı yavaş bende... Eşcinsellik korkusu var. Bu seslerin neler fısıldadığını da öğrenmek ister misin?

Yorum

Benim için en çok sorun yaratan şey gerçekte var olmayan ama sadece benim duymuş olduğum bu sesler.

Yorum

İşleniyor...
                              X