Duyuru

Collapse
No announcement yet.

durumum ilerliyo biri buna bi isim koysun

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

hayır ayrılamadım çok seviyorum onu..sinirlenince sanki başka biri oluyo...aslında bu annseinden kaynaklanıyo evden kovmuşlar onu...hemde saçma sapan birinin yaptığı yalan dolan iftiralara inandıkları için...nişanlım inanıyo bana öyle şeyler söylemediğini ben biliyorum diyo ama annem işte diyo bikere kafaya taktımı illallah diyo...kızıyo annesine redederim seni demiş...sakın yanlış anlamasın zamanında büyük bihata yaptığım için falan değil...sadece annesi hakkında dedikodu yapmışım onların mahallesinde güya...seep bu ne saçma dimi...

Yorum

bence gokche arkadash kesinlikle vede bi an önce uzman bi psikiyatriye görünmen gerekiyor.çünkü hayaller vs ve odadan çıkmama istegi bi adıyla asociallik çok vahim bi durum.bunda bence senin kendine ait bi hayal dünyası yaratman büyük bi dayanak.öncelikle doktoruna güven ve ilaç tedavisine başla.umarım bu sana daha iyi gelecektir.hoscaqal!
      <div><strong>&ouml;nyargıları kırabilmek..</strong></div><br />

Yorum

Kendini baska seylere yönlerdirsen tüm düşüncelerini değiştirmeye calıssan bir fayda görmezmisin?

Yorum

keşke işe yarasa ama neyapacağımı bilemiyorum işte netteyim daha önce hiç girmezdim foruma üye olmamda buyüzden zaten....

çalışamıyorum bikere yakında işten kovacaklar..1aydan fazla oldu gitmeyeli....

Yorum

keşke işe yarasa ama neyapacağımı bilemiyorum işte netteyim daha önce hiç girmezdim foruma üye olmamda buyüzden zaten....

çalışamıyorum bikere yakında işten kovacaklar..1aydan fazla oldu gitmeyeli....

Yorum

canım bunların tıbbi olarak birçok açıklaması var bunu herkes gibi sende biliyorsun fakat bunun sana başka ağızların değil de bir uzmanın yardımıyla açıklamak gerekir.Çoğu insan doktorlara güvenmez yanlış düşündüğünü ya da arkandan konuştuğunu seni dinlemediğini düşünürsün.Daha önce yazmışsın ya hani bunu onunla deneyip beraber gidecektik diyorsun.Bunun daha basit bir çözümü var kardeşim hayat bu malesef ki çok da fazla acımasız ama bir gerçek de var ki sağlığımız olmazsa biz hiç bir işe yaramayız hele de ruh sağlığımız olmazsa.Gördüğün hayaller ve yaşadıkların hepsinin açıklaması var ama lütfen öncelikle kendine inan ve lütfen pes etme.Doktora tedavi olman senin için farklı ufuklar ve yeni bakış açıları oluşturmana neden olabilir ne olur bunları unutma
              <div>yoklukmuş en zor olan,yok ben yok hayat yok</div><br />

Yorum

evdekilerle konuşmaya çalıştım lgi çekmeye çalışıyosun dediler...abim güldü halbuki okumuş yerine göre davranan zeki biridir...empati kurmayı bilir çokta bilinçlidir...ondan bu cevabı alınca çok şaşırdım...biryerlere ait olma duygusu sendeki dedi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
                  evdekilerle konuşmaya çalıştım lgi çekmeye çalışıyosun dediler...abim güldü halbuki okumuş yerine göre davranan zeki biridir...empati kurmayı bilir çokta bilinçlidir...ondan bu cevabı alınca çok şaşırdım...biryerlere ait olma duygusu sendeki dedi...
                  anlamadım? hangkonuda abin bunları söyledi?

yeni avatarın hayırlı olsun
                  benimkibana kaldı :lol:

Yorum

İşleniyor...
                  X